ایرلند, ثبت شرکت

ثبت شرکت درایرلند

ثبت شرکت در ایرلند

ثبت شرکت در ایرلند یکی از راه های مهاجرت و اخذ اقامت ایرلند میباشد.این روزها اکثر مردمی که قصد مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی و ویزای کاری را دارند , کشورهای اروپایی را بخاطر داشتن مزایایی که دارند انتخاب میکنند اما در میان این کشورهای اروپایی ,ایرلند مقصد مناسبی برای افرادی میباشد که قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت را دارند چرا که این کشور در سال ۲۰۱۴بهترین کشور از نظر کسب و کار شناخته شده است , ثبت شرکت درایرلند برای افرادی که میخواهند کسب و کاری را در این کشور ایجاد کنند مناسب میباشد البته باید خاطر نشان کنیم که ثبت شرکت درایرلند دارای مزایایی میباشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم نمود همچنین مراحل انجام ثبت شرکت درایرلند و مدارک لازم جهت ثبت شرکت درایرلند را برایتان شرح خواهیم داد .

ثبت شرکت درایرلند

باید بدانید که سرمایه گذاران خارجی اغلب برای سرمایه گذاری , ثبت شرکت درایرلند را انتخاب میکنند چرا که در این کشور مالیات بسیار اندک میباشد و این خود به تنهایی سبب ترغیب سرمایه گذاران خارجی گردیده است , گرچه به ظاهر ثبت شرکت درایرلند امری ساده میباشد اما باید بدانید که ثبت شرکت درایرلند دارای پیچیدگی هایی میباشد که تنها افرادی که در این راه تجربه و تخصص دارند میتوانند از عهده آنها برآیند به همین خاطر اگر شما قصد ثبت شرکت درایرلند را دارید میتوانید با موسسه ما و یا موسسات مهاجرتی معتبر دیگر مشورت نمایید و از راهنمایی کارشناسان متخصص در این امر بهره مند شوید .

شما در ابتدا برای شروع کسب و کاری جدید باید شرایط اقتصادی کشور مقصد را بسنجید و اطلاعات کاملی در زمینه کسب و کار و اقتصاد و شرکت های ثبت شده توسط سرمایه گذاران خارجی  کسب نمایید تابتوانید با کسب اطلاعات برنامه ریزی دقیقی در راستای اهداف خود داشته باشید .

همانطور که گفتیم شما میتوانید از طریق تماس با موسسه و بهره مندی از راهنمایی های کارشناسان ثبت شرکت درایرلند , اطلاعاتی در زمینه رشد اقتصادی , هزینه های زندگی و کار درایرلند و همچنین میزان علاقمندی مردمایرلند به نوع خدماتیکه شما میخواهید از طریق ثبت شرکت درایرلند به آنها ارائه دهید مطلع شوید .

روش دیگری که شما میتوانید از این موضوعات اطلاعات دقیق کسب کنید این است که میتوانید از طریق ویزای توریستیایرلند به این کشور یک سفر کوتاه مدت داشته باشید , تا در این سفر از نزدیک با شرایط اقتصادی , کاری و زندگی درایرلند آشنا شوید , این روش بسیار توصیه میگردد و اگر شرایط یک سفر کوتاه مدت را دارید بهتر است ابتدا قبل از هر تصمیم و اقدامی یک سفر به این کشور داشته باشید .

این کشور گرچه کوچک میباشد اما به عنوان پناهگاه امنی برای سرمایه گذاران خارجی شناخته شده است , ثبت شرکت درایرلند باید طبق قوانین خاصی طی شود و بهتر است که قبل از اقدامات اولیه شما قانون تجارت درایرلند را مطالعه کرده باشید .

انواع ثبت شرکت درایرلند

 •  به صورت خصوصی و محدود به سهام
 • به صورت محدود به تضمین
 •  به صورت فعالیت های معین
 •  به صورت مسئولیت محدود عمومی
 •  به صورت مشارکت محدود
 • ثبت شرکت درایرلند به صورت نامحدود
 • ثبت شرکت درایرلند با تاسیس شعبه

این نوع ساختارها به عنوان رایج ترین نوع شرکت ها درایرلند میباشد که هر کدام از آنها قوانین مختص به خود را دارد و شما میتوانید برای کسب اطلاعا ت بیشتر در این زمینه با موسسه تماس حاصل فرمایید .

مراحل ثبت شرکت درایرلند

در ابتدا باید یکی از ساختارهای شرکتی را با توجه به نوع فعالیت و کوچک و یا بزرگ بودن شرکت وهمچنین میزان سهامداران انتخاب نمایید , بعد از آن باید یک نام مناسب با نوع فعالیت تجاری خود انتخاب نمایید , توجه داشته باشید که این نام به هیچ وجه نباید تکراری بوده باشد و نباید قبلا این نام برای شرکت دیگر به ثبت رسیده باشد .

برای ثبت شرکت درایرلند باید طرح توجیهی اقتصادی تهیه نمایید , در این طرح باید برنامه کاری آینده خود را مشخص کنید , معرفی فعالیت تجاری و کسب وکاری که قرار است را ه اندازی کنید و اهدافی که برای این کسب و کار در نظر دارید و همچنین انتظاراتی که از این طرح میرود را باید در بیزنس پلان بیان نمایید .

مشخص نمودن محلی برای شروع انجام فعالیت جزء مرحله بعدی به حساب می آید چرا که ثبت شرکت درایرلند با مشخص شدن آدرس محل کار امکان پذیر میباشد , پس باید محلی رادر هر ایالتی که مد نظر دارید اجاره و یا خریداری نمایید و آدرس دقیق آن را در اساسنامه شرکت ذکر کنید .

توجه داشته باشید که اساسنامه شرکت باید به صورت رسمی در دفاتر رسمی به ثبت برسد , در تنظبم اساسنامه دقت نمایید چرا که باید تمام مشخصات شرکت و سهامداران و قوانین کار در آن ذکر گردد , همچنین باید در اساسنامه شرکت از ساعات کاری و میزان مرخصی کارکنان در طی سال مشخص شده و میزان حقوق دریافتی آنان نیز تعیین گردد .

برای آنکه بتوانید ثبت شرکت درایرلند را با موفقیت انجام دهید باید در اداره مالیات این کشور ثبت نام کنید , همانطور که میدانید قوانین تمام کشورها برای شرکت های محلی و خارجی به اینگونه میباشد که هر شرکت ثبت شده موظف به پرداخت مالیات میباشد و افرادی که برخلاف مقررات از پرداخت آن فرار کنند با جریمه سخت روبرو میگردند .

نکته ای که باید دراینجا خدمت عزیزانی که علاقمند به ثبت شرکت درایرلند هستند یادآوری کنم این میباشد که شما اگر ملکی را درایرلند به عنوان محل شرکت نتوانستید اجاره و یا خریداری کنید میتوانید از یک آدرس مجازی برای ثبت شرکت درایرلند استفاده نمایید , شما میتوانید این آدرس را خریداری و سپس بعداز دریافت نامه رسمی میتوانید شرکت خود را به ثبت برسانید .

قوانین ثبت شرکت درایرلند

در شرکت های ثبت شده درایرلند باید حتما دو مدیر وجود داشت باشد و همچنین وجود یک مدیر عامل الزامی میباشد , مدیر عامل میتواند یکی از مدیران شرکت باشد , طبق قوانین ثبت شرکت درایرلند یکی از مدیران شرکت باید یا تبعهایرلند و یا عضو دائم کشورهای اتحادیه اروپا نیز باشد .

بعد از گذراندن مراحل بالا فرد باید از سفارتایرلند یک وقتی را جهت مصاحبه تنظیم نماید , با ارائه مدارک جهت دریافت ویزا برای ورود بهایرلند باید به صورت حضوری در سفارت حضور داشته باشید و اگر بخواهید همسر و فرزندان خود را نیز بهایرلند ببرید میتوانید با در خواست ویزا برای آنان به این امر دست یابید .

بعد از بررسی مدارک شما برایان یک ویزای یک سالهایرلند صادر میگردد توجه داشته باشید که دریافت این ویزا به نشانه ی دریافت اقامت دائم این کشور نمیباشد و شما تنها اجازه موقت دریافت کرده اید , اما شما میتوانید با شروع فعالیت تجاری و عملکرد مثبتی که از آن بدست می آورید , ویزای خود را تمدید نمایید و در صورت کارآفرینی در این کشور و پرداخت به موقع مالیات مقرر شده برای شما میوانید برای دریافت اقامت دائم برای خود و همراهانتان اقدام نمایید .

شما با دریافت اقامت دائمایرلند میتوانید از مزایای بسیاری برخوردار شوید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت , نکته دیگر که بعد از دریافت اقامت دائم باید خدمتتان عرض کنیم این است که بعد از گذشت ۵ سال از دریافت اقامت دائم میتوانید برای گرفتن پاسپورت دوم خود نیز اقدام کنید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت درایرلند

 • گذرنامه معتبر متقاضی و همراهانش که منقضی نشده باشد .
 • گواهی سلامت پزشکی
 • کارت شناسایی متقاضی
 • تمامی مدارک شناسایی سهامداران
 • بیزنس پلان
 • گواهی عدم سوء پیشینه متقاضی
 • پرداخت تمام هزینه های ثبت شرکت درایرلند

بهتر است بدانید که یکی از محبوب ترین نوع ساختار های شرکتی درایرلند برای سرمایه گذاران خارجی شرکت خصوصی محدود میباشد , علت این محبوبیت در بین سرمایه گذاران خارجی عدم وجود سرمایه اولیه برای تاسیس شرکت میباشد , که در این نوع ساختار شرکتی به دو مدیر و یک دبیر نیاز میباشد که نه تنها یکی از آنها باید مقیم اروپا باشد .

در کشورایرلند نیروی کار متخصص و تحصیل کرده بسیار زیاد میباشد و شما برای استخدام نیروی کار دچار سختی نخواهید شد , اما باید به خاطر داشته باشید که به کار گیری از نیروی کارایرلندی این موضوع را برایتان به وجود خواهد آورد که شما باید برای آنها میزان دستمزدی طبق وزارت کارایرلند مشخص نمایید که به صورت ماهانه باید پرداخت شود.

از آنجایی که کشورایرلند یک کشور انگلیسی زبان میباشد به همین خاطر افراد وو سرمایه گذاران بسیاری از سراسر دنیا برای ثبت شرکت درایرلند اقدام میکنند و این موضوع باعث شده است تا دولتایرلند یک سری مشوق های مالی برای افرادی که با ثبت شرکت درایرلند قصد ایجاد کار آفرینی دارند , سرمایه گذاران خارجی بیشتری را ترغیب به این کار کنند .

 

مزایای ثبت شرکت درایرلند

 •  به عنوان یک ایده عالی برای سرمایه گذاران مشترکی میباشد که در آن شرکا میخواهند شرکت را در یک کشور بی طرف به ثبت برسانند .
 • برای تامین سرمایه نیاز به هزینه های بالا نمیباشد .
 • این کشور دارای زیر ساخت های عالی مخابراتی میباشد .
 • این کشور بهترین کشور به عنوان اقامتگاه برترین شرکت های اروپایی مناسب برای سرمایه گذاری های چند ملیتی داخلی میباشد .
 • این کشور تنها کشور انگلیس زبان در محدوده اتحادیه اروپا میباشد .
 • ایرلند دارای یک چهره فوق العاده از جهت شرکت های بین المللی به وسیله سیستم شرکت هلدینگ میباشد .
 • این کشور در سال ۲۰۱۴به عنوان برترین کشور در جهت کسب و کار معرفی گردیده است .
 • مالیات های این کشور زبانزد در سراسر دنیا میباشد , نرخ ۱۲٫۵درصد از سود بدست آمده از تجارت  .
 • این کشور با داشتن نیروی کار متخصص و تحصیل کرده در سراسر دنیا شهرت یافته است .
 • کشور امن برای تجارت و سرمایه گذاری
 • دریافت اقامت دائم
 • بعد از گذشت ۵سال میتوانید پاسپورت دوم خود را نیز دریافت نمایید .
 • بهره مندی از امکانات رفاهی و خدمات درمانی در سراسر اتحادیه اروپا
 • رهایی از مشکلی به نام تحریم برای همیشه
 • راحتی در دریافت ویزا برای تمامی کشور های دنیا
 • همسر و فرزندانتان میتوانند از تحصیل در این کشور بهره مند گردند .

همانطور که قبل تر خدمت شما عرض نمودیم دارای پیچیدگی هایی میباشد که افراد به تنهایی از عهده آن برنخواهند آمد و باید به وسیله کمک و راهنمایی گرفتن از افراد متخصص و ماهر به این امر دست یابند , کارشناسان مجرب ما میتوانند شما را در این امر یاری رسانند , شما میتوانید با شماره های موسسه تماس گرفته و با کارشناسان مربوطه مشورت نمایید .

کارشناسان ما صادقانه به سوالات شما پاسخ خواهند داد و بهترین و سریعترین را ه را برای شما پیشنهاد میکنند و اگر شرایط شما با کشوری که انتخاب کرده اید همخوانی نداشته باشد و امیدی به موفقیت در پرونده شما نباشد , صادقانه به شما خواهند گفت که این کار شدنی نمیباشد .

ودر صورت تمایل برای شما کشوری که مناسب با شرایط شما است , معرفی میکنند و تمام اطلاعات لازم را برایتان بازگو خواهند کرد , اطمینان داشته باشید که تمامی امور مهاجرت شما به صورت تضمینی انجام خواهد شد کافی است به ما اطمینان کنید , خواهید دید که چگونه دلسوزانه امور شما را رسیدگی و پیگیری خواهیم کرد .

شما میتوانید از شنبه تا پنجشنبه با شماره های موسسه و در ساعات ۹ صبح الی 18عصر با ما در ارتباط باشید و تمامی سوالات خود در زمینه ثبت شرکت درایرلند و تمام امور بین الملی خود  را از کارشناسان ما جویا شوید .

خدمات دیگر موسسه شامل اخذ ویزای کاری , اخذ ویزای سرمایه گذاری , اخذ ویزای تحصیلی , وقت سفارت , اخذ ویزای شینگن , خرید ملک و ثبت شرکت در برترین کشورهای اروپایی میباشد , ما سالها افتخاراین را  داشته ایم  تا خدمات خود را در برترین کشورهای دنیا خدمتتان ارئه دهیم , اطمینان از شما , تضمین و عمل از ما .

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *