مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ثبت شرکت در اسلوونی

فهرست مقاله
ثبت شرکت در اسلوونی
ثبت شرکت در اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی یکی از راه های اخذ اقامت در اسلوونی می باشد.از سال ۲۰۰۴ که کشور اسلوونی به اتحادیه اروپا پیوست تعداد متقاضیان مهاجرت به این کشور نسبت به سالهای دیگر افزایش یافت و افراد از روش های ویزای تحصیلی اسلوونی و ویزای  کار اسلوونی و روش های دیگر به این کشور مهاجرت کردند اما برخی در این میان علاقمند به ایجاد کسب و کار و کار آفرینی هستند که میخواهند از طریق ثبت شرکت  به این اهداف دست یابند.

به همین خاطر ما در این مقاله برای افرادی که علاقمند به ثبت شرکت  میباشند اطلاعاتی در خصوص مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اسلوونی , شرایط لازم جهت ثبت شرکت در اسلوونی , مزایای ثبت شرکت در اسلوونی و چگونگی ثبت شرکت  را برایتان آماده کرده ایم تا شما عزیزان با مطالعه این مقاله به پاسخ برخی از سوالات خود دست یابید البته شما میتوانید برای کسب اطلاعات جامع در خصوص ثبت شرکت  با موسسه تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ثبت شرکت در اسلوونی مشاوره شوید.

کشور اسلوونی

کشور اسلوونی با کشورهایی همچون ایتالیا , اتریش , و مجارستان همسایه میباشد , این کشور علاوه بر اینکه عضو اتحادیه اروپا میباشد , عضو سازمان ملل هم میباشد , این اطلاعات کوچک برای شما عزیزانی که قصد ثبت شرکت در اسلوونی را دارید ضروری میباشد زیرا باید بدانید که در چه کشوری قصد سرمایه گذاری دارید به همین خاطر ما به شما توصیه میکنیم قبل از هر اقدامی شما از طریق ویزای توریستی اسلوونی به این کشور بروید و با شرایط اقتصادی , سیاسی , اجتماعی این کشور از نزدیک آشنا گردید و سپس میتوانید با اطلاعات کاملی که کسب نمودید گام اول برای ثبت شرکت در اسلوونی را محکم بردارید .

کشور اسلوونی به دلیل موقعیت جغرافیایی که در اختیار دارد , محل اتصال و ارتباط چند کشور اروپایی با یکدیگر میباشد که این موضوع برای سرمایه گذاران خارجی حائز اهمیت میباشد , البته موضوع دیگر ی که برای سرمایه گذاران خارجی مهم تلقی میگردد این است که دولت اسلوونی شرایط بسیار مناسبی را برای سرمایه گذاران خارجی در کشور خود فراهم کرده است تا سرمایه گذاران بسیاری را به این کشور جذب کند .

انواع ثبت شرکت  در اسلوونی

 • مسئولیت نامحدود
 • صورت سهامی عام
 •  مشارکت محدود
 • مسئولیت محدود

شما میتوانید یکی از ساختارهای شرکتی بالا را برای فعالیت تجاری خود با توجه به نوع فعالیت شرکت انتخاب نمایید .

برای انجام مراحل ثبت شرکت شما باید امور را بدون نقص انجام دهید زیرا هر نقص کوچکی در مراحل انجام گردد سبب شکست در اهداف شما میشود , کشور اسلوونی به نسبت دیگر کشورهای اروپایی  شرایط  راحتی را پیش روی سرمایه گذارانی که قصد ثبت شرکت  را دارند گذاشته است به گونه ای که افراد میتوانند با سرمایه ای که مشخص شده است که میزان آن ۷۵۰۰یورو میباشد جهت ثبت شرکت پرداخت نمایند , و بعد از آنکه بتوانند نظر اتاق بازرگانی و ثبت شرکت را جلب نمایند که آنها با طرح توجیهی اقتصادی موافقت نمایند باید حدود پنجاه هزار یورو دیگر برای ادامه فعالیت در این کشور هزینه نمایند .

قوانینی که برای ثبت شرکت در کشور اسلوونیحاکم میباشد طبق قوانین اتحادیه اروپا و کنفدراسیون سوئیس میباشد , و هر فردی که شرایط لازم و ذکر شده در این قوانین را داشته باشد میتواند برای ثبت شرکت در کشور اسلوونیاقدام نماید .

برای ثبت شرکت  شما میتوانید هم توسط یک فرد حقیقی و هم به صورت حقوقی مراحل را انجام دهید , وبهتر است بدانید که  رایج ترین نوع شرکت ها در این کشور , شرکت با مسئولیت محدود  و شرکت با مسئولیت نامحدود میباشد.

 

مراحل انجام ثبت شرکت در اسلوونی

برای ثبت شرکت در کشور اسلوونیباید مراحلی را طبق قوانین مرحله به مرحله طی نمایید که اولین مرحله از ثبت شرکت در کشور اسلوونی, انتخاب نامی مناسب برای شرکت و فعالیت تجاری شما میباشد , در انتخاب این نام باید دقت نمایید چرا که این نام نباید قبلا در کشور اسلوونی برای شرکت دیگر ثبت شده باشد و باید به صورتی باشد که فعالیت تجاری شما با آن نام معرفی شود .

در مرحله بعدی شما باید یک نفر را به عنوان مدیر برای شرکت مشخص کنید , این مدیر باید از بین سهامداران باشد و طبق نظر همه سهامداران این فرد معین میشود .

باید محلی را که قرار است فعالیت تجاری در آنجا شروع شود مشخص شود حال یا اجاره شود و یا اینکه ملک خریداری گردد .

باید تمامی مدارک مورد نیاز را ترجمه کنید و اسکن از تمامی آنها را فراموش نکنید , بعد از آن باید تشکیل پرونده دهید و هماهنگی های لازم را برای دریافت تاییدیه و اجازه فعالیت تجاری از وزارت بازرگانی و وزارت خارجه و دولت اسلوونی را دریافات نمایید .

توجه داشته باشید که زمانی که دولت اسلوونی با بیزنس پلان شما موافقت کرد یعنی شما اجازه ثبت شرکت در اسلوونی را دارید ,  شما باید یک وقت سفارت تنظیم نمایید و در تاریخ مشخص شده برای مصاحبه و ارائه مدارک به صورت حضوری بروید .

نکته ای که باید عرض کنیم این است که تمام سرمایه گذاران خارجی موظف به اخذ شماره مالیات میباشند .و طبق قوانین ثبت شرکت در اسلوونی باید حسابداری در شرکت های اسلوونی فعال باشند و هزینه آن حداقل ۲۰۰یورو در ماه میباشد.

طبق طرح توجیهی اقتصادی که به دولت اسلوونی ارائه میدهید باید تمام اهداف ثبت شرکت در اسلوونی محقق گردد و انتظاراتی که از فعالیت تجاری در این کشور میرود برآورده گردد همچنین به خاطر داشته باشید که افتتاح حساب برای ثبت شرکت  الزامی میباشد .

مالیات ثبت شرکت در اسلوونی

طبق قوانین هر کشوری , شرکت های فعال موظف به پرداخت مالیات میباشند و نحوه پرداخت آنها بستگی به قوانین آن کشور دارد , در کشور اسلوونی مالیات برای شرکت های داخلی و سرمایه گذاران خارجی یکسان میباشد و به صورت سالانه پرداخت میگردد . میزان مالیات شرکتی معال ۲۸درصد از درآمد  شرکت میباشد که در پایان هر سال مالی با بررسی حساب های شرکت از مدیر شرکت اخذ میگردد .

اخذ اقامت دائم از طریق ثبت شرکت در اسلوونی

اکثر مردم در کشورهای جهان سوم درصدد اخذ اقامت دائم اروپا میباشند به همین خاطر روش های مختلفی را برای گرفتن اقامت اروپا تجربه میکنند , اما اگر قصد افراد تنها اخذ اقامت اسلوونی میباشد توصیه ما به شما این است که روش های دیگر را جهت اخذ اقامت دائم اسلوونی امتحان نمایید زیرا ثبت شرکت در اسلوونی برای افرادی که قصد سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور را دارند مناسب میباشد و به خاطر داشته باشید که شما تنها با ثبت شرکت نمیتوانید به راحتی اقامت این کشور را کسب نمایید .

اکثر افراد فکر میکنند زمانی که ویزای آنها صادر میشود این به معنای دریافت اقامت دائم میباشد , در واقع این فرضیه غلط میباشد زیرا به شما تنها اجازه اقامت یک ساله داده شده است و زمانی میتوانید این مدت را تمدید نمایید که گزارش مثبتی از عملکردفعالیت تجاری خود ارائه داده باشید و اگر روند فعالیت تجاری شما مثبت ارزیابی گردد و هر سال مالیات ها به موقع پرداخت گردد میتوانید بعد از گذشت  سال برای اقامت دائم از طریق ثبت شرکت  اقدام نمایید .

پس عزیزانی که تنها قصد اخذ اقامت اسلوونی را در سر دارند میتوانند روش های دیگر اخذ اقامت و ورود به اسلوونی را امتحان نمایند , این عزیزان میتوانند برای کسب آگاهی بیشتر با شماره های موسسه تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره گردند که با توجه به شرایط آنها مسیر مناسبی برایشان پیشنهاد شود .

البته این نکته را باید خدمت عزیزانی که از نظر مالی مشکل ندارد عرض نمایم که میتوانند از طریق ثبت شرکت  وارد این کشور شده و جهت خرید ملک (همان شرکت و یا ملک دیگری) اقدام نمایند و بعد از خریداری میتوانند برای گرفتن اقامت دائم اسلوونی اقدام نمایند .

کشور اسلوونی جمعیتی بالغ بر دو میلیون نفر را در خود جای داده است و بیشتر از نیمی از آنها مسیحی میباشند , صادرات این کشور ماشین آلات , مواد غذایی , مواد شیمیایی و تجهیزات و حمل و نقل میباشد و بیشتر وارداتی به این کشور سوخت و مواد غذایی میباشدو بهتر است بدانید که اقتصاد این کشور بر پایه صادرات آن انجام میگیرد  .

شما زمانی که ثبت شرکت در اسلوونی را جزء اهداف خود قرار دادید یک موقعیت مناسبی را برای خود فراهم کردید چرا که این کشور ارتباط خوبی با کشورهای اروپایی دارد و شما میتوانید از مشارکت در بازار اتحادیه اروپا بهره مند گردید .

امروزه اکثر کشورهای اروپایی در صدد جذب سرمایه خارجی میباشند کشور اسلوونی نیز جزء این دسته از کشورها محسوب میگردد و امکاناتی را جهت جذب سرمایه گذاران خارجی از طریق ثبت شرکت فراهم کرده است .

مزایای ثبت شرکت در اسلوونی

 • شما سرمایه گذاری در کشوری امن را انجام خواهید داد .
 •  میتوانید اقامت دائم این کشور را بدست آورید که با دریافت اقامت دائم اسلوونی میتوانید به راحتی و بدون نیاز به اخذ ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا رفت و آمد کنید .
 • یتوانید به راحتی خانواده خود را نیز (همسر و فرزندان زیر ۲۰سال) به همراه ببرید و بعد از دریافت اقامت دائم برای آنان نیز اقامت دائم را دریافت نمایید .
 • از امکانات رفاهی و خدمات درمانی رایگان بهره مند خواهید شد .
 • میتوانید به راحتی در بانک های این کشور برای خود و یا به نام شرکت حساب باز کند .
 • از مشکلاتی که در ایران با آنها مواجه بودید برای همیشه راحت خواهید شد مشکلاتی مانند تحریم .
 • شما میتوانید به راحتی فعالیت تجاری خود رادر بازار های اروپایی توسعه بخشید .
 • میتوانید بدون دردسر برای تمام کشورهای دنیا ویزا گرفته و به آن کشورها سفر کنید .
 • بدون نیاز به شریک محلی میتوانید مالکیت صد در صد را تجربه کنید .
 • با مجوزهای لازم از دولت اسلوونی و اداره بازرگانی این کشور میتوانید صادرات و واردات انجام دهید .
 • موقعیت مناسبی که کشور اسلوونی در اروپا دارد میتواند برای توسعه تجارت و کسب و کار شما مکانی مناسب باشد .
 • با کسب اقامت دائم اسلوونی فرزندان شما میتوانند به راحتی به ادامه تحصیل در این کشور بپردازند و همچنین میتوانند برای ادامه تحصیل به راحتی به دیگر کشورهای اروپایی بروند .

ثبت شرکت در اسلوونی و دیگر کشورها کمی دشوار میباشد و پیچیدگی هایی مخصوصا در تهیه بیزنس پلان را دارد که باید تمام دقت خود را جهت تنظیم و تهیه آن جمع کنید , اما ما به شما عزیزانی که قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در کشور اسلوونیرا دارید این میباشد که با کارشناسان ما در این زمینه مشاوره شوید و از راهنمایی های آنان بهره مند شود و در صورت تمایل میوانید امور ثبت شرکت در اسلوونی را به دست وکلای مجرب ما سپرده تا با دانشی که در این زمینه دارند به سرعت مراحل را سپری نمایند و شما میتوانید با خیال راحت به دیگر کارهای خود برسید .

کارشناسان ما با تجربه و دانشی که دارند , صادقانه به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهند داد و در صورتی که شرایط شما با ثبت شرکت در اسلوونی هماهنگی نداشته باشد و امیدی به موفقیت نباشد به شما خواهند گفت و روش های مناسبی که با شرایط شما هم خوانی دارند را برایتان معرفی میکنند .

کافی است به ما اطمینان کنید , با اعتماد به ما میبینید که دلسوزانه به کارهای شما رسیدگی میکینم و با موفقیت در عمل از شما خوشحالتر خواهیم شد همین امروز با موسسه تماس بگیرید و شرایط را از کارشناسان ما جویا شوید .

موسسه ما خدمات ذیل را با افتخاردر برترین کشورهای دنیا ارائه میدهد :

 1. اخذ ویزای سرمایه گذاری
 2. اخذ ویزای کاری
 3. اخذ ویزای توریستی
 4. اخذ ویزای شینگن
 5. وقت سفارت
 6. خرید ملک
 7. اخذ ویزای تحصیلی
 8. ثبت شرکت

همچنین می توانید برای اطلاعات در خصوص مهاجرت به دیگر کشورهای اروپایی و ارتباط با وکیل مهاجرت با ما تماس بگیرید.

 

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات