مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ثبت شرکت در اروپا

خلاصه مقاله : ثبت شرکت در خارج از کشور وقتی که فرد بخواهد به واسطه آن در کشوری اقامت کند و ویزای آن کشور را از طریق ثبت شرکت به دست آورد بحث بسیار مهمی می‌باشد. ثبت شرکت در کشور های اروپایی دارای قوانین خاصی است که باید به آن توجه کرد.
ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا

فهرست مقاله
ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در خارج از کشور وقتی که فرد بخواهد به واسطه آن در کشوری اقامت کند و ویزای آن کشور را از طریق ثبت شرکت به دست آورد بحث بسیار مهمی می‌باشد. ثبت شرکت در کشور های اروپایی دارای قوانین خاصی است که باید به آن توجه کرد.

روش های  متنوعی برای مهاجرت به اروپا وجود دارد که یکی از این روش ها اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت است که هم ساده تر از دیگر روش ها است و هم این که ارزان تر از بقیه روش ها به حساب می‌آید. اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که هر کشوری امکان این که شرکتی را در آن ثبت کنید وجود ندارد زیرا بعضی از کشور های اروپایی قوانین سختی را برای ثبت شرکت در نظر گرفته اند که به این صورت کار برای اخذ اقامت خیلی سخت میشود. البته در این بین کشور هایی  وجود دارند که به راحتی و با کمترین هزینه می‌توان شرکتی را در آن جا ثبت کرد و از طریق آن بتوان مراحل اخذ اقامت را به راحتی انجام داد.

 

چه کشور هایی کمترین هزینه را بابت ثبت شرکت در اروپا اخذ میکنند؟

 

از مزایای ثبت شرکت در اروپا این است که شما می‌توانید در کشوری که قوانینی راحتی دارد این کار را انجام دهید و با گرفتن اقامت آن کشور ها به دیگر کشور های اروپایی سفر کنید و نیاز به ویزا ندارید همچنین می‌توانید در کالج های معتبر دیگر کشور ها بدون هیچ نگرانی ناشی از وضعیت اقامت با ویزای خود در آن کالج ها ثبت نام کنید. از دیگر مزایای این طرح این است که فرد می‌تواند پس از ثبت شرکت خود و دریافت اقامت خود برای دیگر افراد خانواده خود هم درخواست دهد و به راحتی با استفاده از اقامت خود آن ها را هم واحد شرایط اقامت کند.

همچنین اگر قصد توسعه شرکت خود را دارید حوضه اروپا بهترین نقطه در جهان برای این کار است زیرا شما در این منطقه  میتوانید به راحتی با دیگر شرکت های تجاری  به داد و ستد بپردازید و از این طریق شرکت خود را توسعه دهید.

در این بین بعضی از کشور ها شرایط سختی برای دریافت اقامت دارند که بهتر است برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در این کشور ها اقدام نمایید که می‌توان از کشور هایی نظیر آلمان و انگلیس اشاره کرد اما آن طرف ماجرا هم کشور هایی وجود دارد که به راحتی می‌توان با صرف هزینه مناسب شرکتی را ثبت کرد و از آن طریق اقدام به مهاجرت نمود، برای مثال کشور هایی نظیر لهستان و اوکراین و یا لیتوانی.

یکی از مهمترین روش های که میتوان به وسیله آن هزینه کمتری را برای ثبت شرکت در اروپا انجام داد این است که در کشوری که قوانین ساده تری دارند اقدام به ثبت شرکت کرد . اگر فرد دارای ایده ای جدید یا سود آور باشد بسیاری از کشور ها با استفاده از بسته های تشویقی که دارند مقصد خوبی برای فرد می‌باشند البته در این میان ایجاد شرکتی که به عنوان زیر مجموعه شرکتی بزرگتر باشد هم هزینه های ثبت را بسیار پایین می‌آورد و هم هزینه مالیت را به حد قابل قبولی کاهش می‌دهد.

ثبت شرکت در اروپا - لهستان

ثبت شرکت در لهستان

در لهستان برای ایجاد شرکت و ثبت آن قوانین بسیار راحتی در نظر گرفته شده است که از جمله این ها می‌توان به حداقل سرمایه برای ثبت شرکت که حدود ۱۵۰۰یورو است اشاره کرد. همچنین دیگر نیاز به استخدام افراد برای شرکت وجود ندارد و از طرفی مدت زمان رسیدگی به درخواست ثبت شرکت در حدود ۳ روز کاری است که این یعنی کمترین میزان در بین دیگر کشور های اروپایی. از دیگر نکته های  که میتوان به آن اشاره کرد این است که نرخ مالیات سالیانه در این کشور بسیار پایین است و از طرفی هزینه های زندگی هم به نسبت دیگر کشور های اروپایی بسیار پایین می‌باشد .

هزینه زندگی و تحصیل در لهستان

مهاجرت به لهستان از طریق سرمایه گذاری

شرایط مهاجرت به لهستان

شرایط دریافت ویزای تحصیلی لهستان [2019]

قوانین ویزای کاری لهستان در سال 2019 تغییر کرد

با توجه به شرایط گفته‌ شده یکی از بهترین مقصد هایس که میتوان از طریق آن اقدام به ثبت شرکت و درنهایت اقدام به درخواست ویزا نمود کشور لهستان است .

 

ثبت شرکت در لیتوانی

دیگر کشوری است که بعد از لهستان از نظر راحتی برای اخذ اقامت به صرفه است .در این کشور نرخ هزینه های زندگی به نسبت دیگر کشور های اروپایی کمتر است و حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در حدود ۲۰۰۰یورو است و به دلیل آن که هزینه های زندگی در این کشور پایین است میتوان گفت یکی از مقصد های مهم برای ثبت شرکت برشمرد.

ثبت شرکت در لیتوانی

مهاجرت به لیتوانی

کارآفرینی در لیتوانی

زیرا اولا این که هزینه زندگی در این کشور به نسبت دیگر کشور های اروپایی کمتر است و دومأ تمامی مقررات برای ثبت شرکت خیلی راحت تر شده است.

ثبت شرکت در اروپا - مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

یکی دیگر از کشور هایس که ثبت شرکت در آن به نسبت دیگر کشور های اروپایی راحت تر و با قیمتی ارزان تر امکان پذیر است ،کشور مجارستان می‌باشد به نحوی که در این کشور با حداقل سرمایه میتوان شرکتی را به ثبت رساند و همچنین نرخ مالیات در این کشور برای شرکت ها پایین می‌باشد.

سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در مجارستان

شرایط سرمایه گذاری در مجارستان در سال [2019]

قوانین ثبت شرکت در مجارستان

بهترین راه مهاجرت به مجارستان [2019] / دریافت ویزای مجارستان

 

از طرفی در کشور مجارستان  طرح های تشویقی بسیار خوبی برای مهاجران در نظر گرفته شده است تا در این کشور شرکت خود را ثبت کنند.

ثبت شرکت در اروپا - انگلیس

ثبت شرکت در انگلستان

در بین کشور های اروپایی کشور انگلستان یکی از سخت ترین کشور ها از نظر قوانین موجود برای ثبت شرکت است. و در نتیجه کار را برای اخذ اقامت از این طریق سخت تر می کنند برای مثال در انگلستان حداقل موجودی باید در حساب شرکت برای ثبت آن وجود داشته باشد .همچنین باید حتما یک حسابدار برای شرکت از همان روز اول تعیین کرد. با توجه به نوع شرکت و میزان سرمایه موجود در شرکت باید تعدادی را استخدام کرد.

سرمایه گذاری در انگلستان (2019)-مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

زندگی در انگلستان چه مشکلاتی را برای ایرانیان دارد؟

ثبت شرکت در انگلستان

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Mohamad Bazmandegan
Mohamad Bazmandegan
2020/11/17 21:46

سلام
آیا در حال حاضر خدمات اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کشورهای اروپایی رو دارین؟

مدیر سایت
مدیر سایت
پاسخ دادن به  Mohamad Bazmandegan
2020/11/21 17:32

سلام و درود
بله برای کشورهای اسلواکی، مجارستان و لهستان میتونید اقدام کنید