مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ثبت شرکت در ارمنستان

فهرست مقاله
ثبت شرکت در کشور ارمنستان
ثبت شرکت در کشور ارمنستان

ثبت شرکت در کشور ارمنستان راهی مطمئن برای اقامت ارمنستان است.دیگر راه های اخذ اقامت ارمنستان ویزای کاری ارمستان و ویزای تحصیلی ارمنستان است در این مقاله در مورد ثبت شرکت در کشور ارمنستان میپردازیم.

ثبت شرکت در کشور ارمنستان

این روزها سرمایه گذاران بسیاری درصدد سرمایه گذاری در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه می باشند و با در نظر گرفتن شرایط خوب اقتصاد میخواهند کسب و کاری را از طریق ثبت شرکت انجام دهند ,بیشتر کشورهای اروپایی نیز در الویت قرار دارند اما تمامی کشورهای اروپایی شرایط آسانی برای این امر امکان پذیر نکرده اند به همین خاطر سرمایه گذاران باهوش درصدد ثبت شرکت در کشورهای اروپایی میباشند که کمتر کسی آن کشورها را در نظر داشته باشد , مانند ثبت شرکت در ارمنستان , این کشور که عضو اتحادیه اروپا میباشد پلی است بین اروپا و خاورمیانه و این سبب شده است تا سرمایه گذاران از طریق ثبت شرکت در ارمنستان اهداف بزرگی را به ثمر برسانند ,

به همین منظور ما اطلاعات کلی در زمینه ثبت شرکت در ارمنستان و مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ارمنستان و مزایای  ثبت شرکت در ارمنستان برای شما فراهم آورده ایم تا شما دوستداران سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در ارمنستان با شرایط و چگونگی آن آشنا شوید .

شرایط ثبت شرکت در کشور ارمنستان

در این مقاله ما به صورت کلی برای شما اطلاعاتی در زمینه شرایط ثبت شرکت در ارمنستان اشاره خواهیم نمود و شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با شماره های موسسه تماس گرفته و با کارشناسان مربوطه مشاوره شوید .

ثبت شرکت در کشور ارمنستان در سالهای دور امری راحت و ساده بود اما به تازگی این امر دارای پیچیدگی ها و دشواری هایی مباشد و شرایط برای سرمایه گذاران خارجی کمی دشوار تر از قبل میباشد , شمامیتوانید از طرق ثبت شرکت در کشور ارمنستان  علاوه بر ایجاد کسب و کار در این کشور اقامت دائم ارمنستان و همچنین افتتاح حساب شخصی و شرکتی در این کشور را شامل شوید .

از آنجایی که میدانید برای ایجاد کسب و کار در کشور ی دیگر باید قوانین و مقررات مربوط به کار و تجارت آن را بدانید و بر اساس آن مقررات قدم در این راه بردارید پس بهتر است که قبل از هر اقدامی ابتدا اطلاعات خود را در زمینه  اقتصادی و بازار کسب و کار و همچنین شرایط زندگی در ارمنستان تکمیل نمایید تا بتوانید با توجه به اطلاعات بدست آمده روندی خوبی در راستای اهداف خود داشته باشید .

شما میتوانید از بهره گرفتن از افرادی که تجربه و دانش در ثبت شرکت در کشور ارمنستان را دارند این اطلاعات را کسب نمایید و با توجه به راهنمایی های آنان برای خود برنامه ریزی دقیق انجام دهید , شما میتوانید با وکلای ثبت شرکتت ما مشورت کرده و از راهنمایی های آنان بهره مند شوید .

توصیه ما به شما قبل از هر اقدامی این است که بهتر آن است قبل از تصمیم گیری یک سفر کوتاه مدت به ارمنستان داشته باشید تا از نزدیک با شرایط و اوضاع کار در ارمنستان آشنا شوید تا بتوانید با توجه به اطلاعات بدست آمده برای فعالیت تجاری و شرکت خود برنامه ریزی انجام دهید .

همانطور که گفتیم کشور ارمنستان عضو اتحادیه اروپا میباشد و از شرایط اقتصادی و موقعیتی خوبی برخوردار است , از آنجایی که این کشور بین اروپا وخاورمیانه قرار گرفته است از نظر سرمایه گذارن ایرانی این کشور موقعیت عالی را در بردارد .

این کشور موقعیت خوبی برای تجارت دارد و به خاطر نزدیک بودن به ایران سرمایه گذاران ایرانی در صدد واردات و صادرات میباشند ونکته دیگری که سرمایه گذاران را به این کشور جذب کرده است این است شما میتوانید مالکیت صد در صد را ازطریق ثبت شرکت در ارمنستان بدست آورید .

انواع ثبت شرکت در کشور ارمنستان

 • ثبت شرکت در کشور ارمنستان با مسئولیت محدود : 
 • یکی از ساختارهای دارای محبوبیت شرکتی , مسئولیت محدود میباشد که در سراسر دنیا دارای طرفدارن و سرمایه گذارن خارجی میباشد , این نوع ساختارها مناسب با شرکت های کوچک با کسب و کارهای کوچک میباشد ,در این نوع ساختار شرکتی هر سهامدار به میزان دارایی که وارد شرکت میکند دارای تعهد میباشد , شخص میتواند برای شرکت خود نام مناسب انتخاب نماید وحتی این امکان را دارد که بتواند نمایندگی شرکت را تاسیس کند وهمچنین شخص میتواند علاوه برخود اقامت همسر و فرزندان زیر ۱۸سال خود را نیز دریافت کند .

 

 • ثبت شرکت در کشور ارمنستان به صورت تضامنی :
 • یکی دیگر از ساختار های شرکتی در ارمنستان به صورت تضامنی میباشد , به این صورت میباشد که تمام افرادی که به عنوان سهامدار در این شرکت میباشند در به صورت تضامنی در مقابل طلبکاران مسئول میباشند , در این نوع ساختار تنها برای شخصی که شرکت به نام او ثبت شده است میتوان اقامت را دریافت نمود و همراهان شخص نمیتوانند اقامت ارمنستان را بدست آورند .

مقالات مرتبط با ارمنستان:

 1. کار در ارمنستان
 2. اقامت ارمنستان
 3. اقامت تحصیلی ارمنستان
 4. سرمایه گذاری در ارمنستان
 5. ارمنستان
 6. شرایط دریافت ویزای کاری ارمنستان برای ایرانیان [2019]
 7. شرایط دریافت ویزای تحصیلی ارمنستان برای ایرانیان [2019]

 

نکات مهم در خصوص ثبت شرکت در ارمنستان

برای ثبت شرکت در ارمنستان فرد بهتر است که سه نام برای شرکت خود انتخاب کند , بهتر آن است که این نام ها منحصر به فعالیت تجاری شما باشد و تکراری نباشد , زمانی که نام ها را انتخاب نمودید برای بررسی نام ها ارسال میشود و یکی از آنها برای شما رزرو خواهد شد .

زمانی که بخواهید ثبت شرکت در ارمنستان را انجام دهید باید بدانید که این کار منوط به سپری شدن مراحلی به صورت گام به گام میباشد و شما باید تمام مراحل را با توجه به شرایط تجاری و شرکت خود طی کنید تابتوانید ثبت شرکت در ارمنستان را با موفقیت به انجام رسانید .

برای ثبت شرکت درارمنستان باید یک سری مدارک جهت افتتاح حساب بانکی در ارمنستان ارسال گردد , چرا که برای ثبت شرکت در ارمنستان شما به حساب بانکی نیازمند میباشید به همین خاطر بهتر است از وکلای مجرب و دانش دیده بهره گیرید .

در ثبت شرکت در ارمنستان هر فردی از هر ملیتی که باشد میتواند به تنهایی و بدون نیاز به شریک محلی مدیر عامل معرفی شود , همچنین سهامداران میتوانند از سمت نهاد حقوقی و افراد قانونی اقدامبه تاسیس شرکت نمایند .

برای ثبت شرکت درارمنستان محدودیت وجود ندارد اما توصیه ما به شما این است که برای برداشتن گام های محکم حدود ۱۰۰یورو به عنوان سپرده داشته باشید .

 

مراحل ثبت شرکت در ارمنستان

 1. باید در ابتدای امر به اداره اویر مراجعه نمایید .
 2. باید محلی را به عنوان محل کاار و شرکت اجاره نمایید و قرارداد اجاره باید به صورت محضری باشد .
 3. برای ثبت نام شرکت و همچنین تنظیم اساسنامه شرکت باید به اداره رجیستر بروید .
 4. بعد از انجام مراحل بالا شما باید کد مالیاتی دریافت نمایید که دریافت این کد بسیار حائز اهمیت میباشد و شما برای دریافت مهر شرکت و همچنین کد شناسایی باید اساسنامه شرکت , آدرس دقیق و اجاره نامه شرکت را به همراه داشته باشید و بعد از آن میتوانید به اداره مهر شرکت ها بروید .
 5. یکی از مراحلی که بسیار مهم میباشد ثبت نام در اداره بازنشسنگی این کشور است .
 6. بعد از این مرحله شما میتوانید برای افتتاح حساب شرکتی و یا شخصی اقدام نمایید .
 7. برای باز کردن پرونده صادرات و واردات باید با معرفی نام به اداره گمرک رفته و تشکیل پرونده دهید .

مدت زمانی که برای ثبت شرکت درارمنستان زمان میبرد دو روز کاری میباشد , و برای دریافت اجازه ورود به این کشور شما باید به سفارت ارمنستان بروید تا برای شما یک ویزای موقت صادر شود و بعد از دریافت اقامت موقت در صورتی که گزارش مثبتی از عملکرد شرکت داشته باشید و تخلف مالی انجام نداده باشید میتوانید برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید .

یک نکته ای  بسیار مهم میباشد این است که افرادی تنها بخاطر اخذ اقامت این کشور اقدام به ثبت شرکت مینمایند اما بهتر است افرادی که قصد سرمایه گذاری و کسب و کار در ارمنستان را ندارند از روش های دیگر اخذ اقامت این کشور مانند خرید ملک , اقدام نمایند .

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در ارمنستان

 • گذرنامه معتبر متقاضی و در صورتی که گذرنامه منقضی شده است باید شخص گذرنامه جدید خود را به همراه گذرنامه منقضی شده همراه داشته باشید .
 • کارت شناسایی متقاضی و تمام سهامداران .
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • میزان سهام
 • نام شرکت
 • تعیین تیم مدیریت

 

برای افرادی که زمان کافی برای سفر به ارمنستان برای ثبت شرکت در ارمنستان را ندارند میتوانند بدون حضور در این کشور مراحل ثبت شرکت در ارمنستان را انجام دهند .

این نکته را به خاطرداشته باشید که چه برای ثبت شرکت درارمنستان در این کشور حضور فیزیکی داشته باشید چه نداشته باشید در واقع هیچ فرقی در ایجاد کیفیت کار وجود نخواهد داشت , تنها تفاوتی که در ثبت شرکت غیر حضوری و حضوری وجود دارد این است که مدت زمان ثبت شرکت به صورت حضوری کوتاه تر میباشد .

پس شما اگر امکان حضور در ارمنستان را ندارید میتوانید از کمک گرفتن و استخدام وکیل در ارمنستان تمامی مراحل ثبت شرکت را انجام داده و تنها شما مدارکی که برای امضا برایتان ارسال میشود را , امضا نموده و مجدد ارسال میکیند .

چند نکته که باید به آنها اشاره کنیم این است که تمامی شرکتها در ارمنستان به صورت تجاری به ثبت میرسند و شما زمانی که ثبت شرکت در ارمنستان را انجام میدهید در واقع مجوز کار دریافت کرده اید , همچنین شما برای آنکه بتوانید ثبت شرکت در ارمنستان را انجام دهید نیازی به هیچ گونه سرمایه اولیه نخواهید داشت که این موضوع سبب محبوبیت ثبت شرکت درارمنستان در میان سرمایه گذاران خارجی گردیده است .

یکی دیگر از نکاتی که باید آن را متذکر شوم این است که شما شرکتی که در ارمنستان به ثبت میرسانید بدون تاریخ انثضا میباشد و در واقع تا زمانی که شما بخواهید میتوانید شرکت را حفظ نمایید ودر صورت انصراف میتوانید شرکت را منحل نمایید و این دست شخص شما خواهد بود .

برخی از سرمایه گذارانی که به فکر بیزنس و فعالیت شرکت میباشند باید عرض نماییم که در ماه های اول شروع به کار بهتر است که شما یک حسابدار استخدام نمایید تا به صورت ماهانه بیمه ها را رد نماید و شرکت را به صورت فعال نگه دارد .

 

مزایای ثبت شرکت در ارمنستان

 • دسترسی راحت به کشور عزیزمان ایران همبه صورت زمینی و هم به صورت هوایی
 • به خاطر نزدیکی به ایران سرمایه گذارن و تجار ایرانی که قصد سرمایه گذاری در این کشور رادارند صرفه جویی در زمان زیادی را بهره مند خواهند شد .
 • هزینه های زندگی در کشور ارمنستان بسیار پایین میباشد و هر قشری ازجامعه میتواند با محیط آن کشور سازگار گردد .
 • در کشور عزیزمان ایران دریافت ویزا برای کشورهایی مانند آمریکا و انگلستان دشوار است اما با ثبت شرکت در ارمنستان میتوانید برای سفر به آن کشورها به راحتی ویزا دریافت نمایید .
 • با ثبت شرکت در ارمنستان میتوانید از حقوق شهروندی برخوردار شوید .
 • با ثبت شرکت در ارمنستان میتوانید اقامت دائم این کشور را برای خود و خانوادتان دریافت نمایید .
 • زمانیکه برای ثبت شرکت در ارمنستان نیاز میباشد بسیار کوتاه و دو روز کار ی است .
 • با ثبت شرکت در ارمنستان برای همیشه از مشکلات تحریم راحت خواهید شد .
 • میوانید از امکانات رفاهی و خدمات درمانی این کشور بهره مند شوید .

موسسه ما با سالها سابقه درخشان در تمام زمینه های مهاجرتی و امور بین المللی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در اخذ ویزای کاری , اخذ ویزای تحصیلی , اخذ ویزای سرمایه گذاری , اخذ ویزای توریستی , پذیرش ازبرترین دانشگاه های دنیا , وقت سفارت , خرید ملک و ثبت شرکت میباشیم .

شما میتوانید از شنبه تا پنجشنبه از ساعات ۹ الی ۱۷جهت مشاوره رایگان با شماره های موسسه تماس حاصل کرده و با کارشناسان مربوطه مشاوره شوید .

کارشناسان با صبوری به سوالات شما پاسخ خواهند داد و بهترین راه ها را با توجه به شرایط شما پیشنهاد میکنند هدف ما جلب رضایت و موفقیت شما میباشد چرا که زمان و هدف شما برای ما مهم بوده و در الویت قرار دارد , شایان ذکر میباشد که تمامی خدمات موسسه قانونی و به صورت تضمینی ارائه میگردد کافی است به ما اطمینان کنید , شاهد خواهید بود که امور مهاجرتی شما با سرعت و طبق قانون سپری خواهد شد .

این مقاله برای دوستداران ثبت شرکت در ارمنستان تهیه و تنظیم گردید ه است و در صورت هرگونه سوال و ابهامی کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان میباشند .

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!