مشاوره تلفنی

شماره تماس
021-22051353

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

مراحل ثبت شرکت در آمریکا [2019]

فهرست مقاله

مراحل ثبت شرکت در آمریکا

شما عزیزان سوالاتی را از قبیل اطلاعات مهم در خصوص ثبت شرکت درکشور آمریکا چیست؟و شرایط مراحل ثبت شرکت در آمریکا در سال 2019 میلادی چگونه است؟آیا میتوان برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور آمریکا در سال ۲۰۱۸ و سال ۲۰۱۹ میلادی امیدوار بود؟ را  از موسسه مهاجرتی آوات پرسیدید ما در این مقاله سعی داریم به سوالات شما پاسخ گوییم پس با ما همراه باشید.

 

مراحل ثبت شرکت در آمریکا

در حال حاضر ویزای امریکا غیر ممکن استً! در دید بیشتر تجار و بازرگانان اقتصاد آمریکا به عنوان بهترین سیستم اقتصادی دنیا  گزینه ای متمایز جهت فعالیت تجاری و ثبت شرکت به حساب می آید.

 

انتخاب ماهیت و نوع تجارت :

بنابر نوع فعالیت تجاری که در آمریکا دارید نوع اختیارات و میزان مالیات پرداختی شما متغییر خواهد شد.

ثبت شرکت در آمریکا:

شرکت انحصاری

شرکت مشارکتی

شرکت مسئولیت محدود

شرکت سهامی

  • Sole Proprietor
  • Partnership (General or Limited Partnerships)
  • Corporations (“C” Corporations and “S” Corporations)
  • Limited Liability Company (LLC)

 

 LLCشرکت با مسوولیت محدود –

مفهوم کلی:

یک شرکت با مسئولیت محدود در آمریکا  شرکتی مختلط با ماهیتی تجاریست که به شخص  این اجازه را می دهد که تجارت خود را بدون در خطر قرار دادن سرمایه انجام دهد.

این موضوع از راه محدود کردن مسئولیت ها و تعریف اساسنامه شرکت امکان پذیر است.

از طریق ثبت در قالب موسسه که نوع محدودی از یک شرکت می باشد می توان سهامدار معرفی نمود در حالی که در شرکت با مسولیت محدود عملا اشخاص به عنوان اعضا معرفی می گردند.

در سال ۱۸۷۴ ایالت پنسیلوانیا قانون مجوز تشکیل انجمن شراکت محدود را تصویب کرد که پایه اولین در ایالت وایومینگ تصویبLLCیا همان شرکت با مسوولیت محدود بود. LLCگذار شکل گیریو پس از سال ۱۹۷۷ به صورت کلی در ۵۰ ایالت آمریکا به تصویب رسیده اما با جزییات متفاوت در زمینه اقدام و تبصره ها.

اداره مالیات آمریکا

اداره مالیات آمریکا با چالشی مبنی بر نوع برخورد با این نوع شرکت از نظر پرداخت مالیات مواجه بود .ادامه LLC باعث اجتناب بسیاری از تاجرین و بازرگانان از ورود به این حیطه شد

اما در سال ۱۹۸۸ سرانجام اداره مالیات قانونی را مبنی بر معافیت مالیاتی شرکت های مسوولیت محدود تابع قانون وایومینگ صادر نمود. این قانون شرایطی ایجاد می کرد که یک شرکت مسوولیت محدود همانند یک سیستم شراکتی و براساس اشخاص پرداخت مالیات داشته باشد که عملا قدرت مانوور دادن  را برای شخص متقاضی بسیار آسان تر می نمود.

در حالی که هر ایالت شرایطی را برای ثبت شرکت با مسوولیت محدود فراهم نموده است  به یک شکل می باشد.LLCتفاوت هایی نیز در جزییات اقدام از دید قانون وجود دارد اما مفهوم کلی می تواند با یک نفر شخص حقیقی تشکیل شود.LLC اعضا شرکت با مسوولیت محدود ، متعهد در قبال بدهی های شرکت نیستند.

LLC سهام ندارد. صاحبان ، عملاً اعضا هستند نه سهامداران.

اشخاصی که مقیم آمریکا نیستند می توانند عضو نوع خاصی از یک شرکت با مسوولیت محدود باشند که به نام  به آن اطلاق می گردد. Offshore LLC یک شرکت مسوولیت محدود ثبت شده در آمریکا بهترین گزینه در زمینه تجارت بین المللی چه از نظر سطح پرداخت مالیات چه از نظر اختیارات تجارت برای متقاضیانی ست که مقیم آمریکا نیستند اما خواهان ادامه فعالیت اقتصادی خود در این کشورند.

 

شرکت انحصاری:

یک شرکت انحصاری ، موجودیتی است که یک شخص بدون همکاری و تفاهم با شخص و یا شرکت دیگری به صورت فردی و انحصاری تجارتی را برپا می کند. مالیات در این مقوله تماماً به عهده شخص صاحب شرکت می باشد. هرگونه بدهی و دیگر مسوولیت ها نیز همگی بر روی دوش شخص اصلی می باشد.

 

شرکت مشارکتی :

این نوع شرکت در دو نوع عمومی و محدود قابل ثبت می باشد. یک شرکت مشارکتی زمانی تشکیل می شود که حداقل ۲ نفر و یا بیشتر در کنار هم شروع یک داد وتد و یا تجارت را رقم بزنند. حتی تفاهم و توافق شفاهی بین دو طرف کافیست ، هرجند داشتن یک توافق نامه کتبی توصیه میشود. هر نفر به اندازه سود سهمی که دریافت میکنند  مالیات پرداخت میکنند

 

شرکت مشارکت محدود :

شرکت مشارکت محدود بسیار شبیه به شرکت مشارکت عمومی ست ، با این حال شریکها در این نمونه مسئول بدهی شرکت نیستند اما در صورت احتمال در خطر بودن سرمایه متعهد  به حفظ و انجام اقدامات لازم است. اگر شریکها وارد بحث مدیریت شوند مصونیت  از تعهدات را از دست میدهند. پرداخت مالیات نیز بر اساس در آمد شرکت است. این نوع شرکت محدود است و  به دارای ماکزیمم ۳۵ عضو می باشد.

 

شرکت سهامی :

یک شرکت سهامی محدود میشود به دانگ و سهم. بنابراین  قابلیت مصونیت برای سهامداران خود را نیز دارد و پرداخت  مالیات به عهده شرکت است. شرکت نیز مالیات را از روی سود حاصل از فروش ، پرداخت میکند. هیات رییسه کنترل شرکت سهامی را بر عهده دارد.

تعداد سهامداران این نوع شرکت حداکثر ۷۵ نفر می باشد.

صاحبان نمی توانند خود شرکت سهامی ،موسسه خیریه شرکت مشارکتی ،  و موسساتی از این قبیل باشند.

اشخاصی که مقیم آمریکا نیستند نمی توانند جزو سهامداران باشند.

 

اقدامات لازم :

مواردی که در مراحل ثبت شرکت در آمریکا باید توجه کرد عبارتست از :

اطمینان از پیکره بندی و چهارچوب قانونی کسب و کار مورد نظرتان

فعالیت شما باید در حیطه قانونی و تعریف شده دولت آمریکا باشد.

ثبت نام مورد نظر شما برای شرکت که در ۳ قالب “حیطه فعالیت تجاری” ، “نام فرضی” و ” نام های ساختگی” می توانند به کار گرفته شوند.

اخذ شماره مالیاتی فدرال

ثبت نام شرکت خود در اداره درآمد ایالتی

اخذ مجوز های لازم مانند مجوزهای محیطی

 

مراحل ثبت شرکت در آمریکا  و موارد مربوط به آن در مقایسه با دیگر کشورها مانند کشورهای اتحادیه اروپا ریسک ها و مسائل مالیاتی پیچیده تری به همراه خواهد آورد. شاید با بررسی این موضوع که اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کشورهایی مانند اتریش ، آلمان ، اسلواکی و … بسیار ساده تر و  روشن تر انجام میگیرد شما را در انتخاب بهتر یاری نماید.

در این باب مقالات تخصصی سازمان مهاجرتی آوات را می توانید مطالعه و در ادامه از مشاوره رایگان تلفنی ما نیز بهره مند شوید.

ما به شما در این زمینه مشاوره دقیق و راهبردی خواهیم داد.

 

همچنین میتوانید سوالات خود را در باب ثبت شرکت در آمریکا در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *