شرایط اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند

شرایط اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند

افرادی که تصمیم به مهاجرت به کشورها آمریکا را دارند از روشهای مختلفی برای اقامت آن کشور در نظر می گیرند، یکی از این روش ها دریافت اقامت از طریق تولد فرزند است به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم در این مقاله مهاجرت به کشور آمریکا را مورد بررسی قرار داده و درباره اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند سخن بگوییم.

خواندن ادامه

تولد در استرالیا

تولد در استرالیا

در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد تولد در استرالیا، اخذ تابعیت از طریق تولد در استرالیا و هزینه های تولد در این کشور توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان علاقه مند به این موضوع بگذاریم که امیدواریم با مطالعه آن اطلاعات بسیار زیادی را به دست بیاورید.

خواندن ادامه

اخذ اقامت کانادا از طریق تولد

اخذ اقامت کانادا از طریق تولد

یکی از راه های اخذ اقامت کانادا تولد در این کشور است. به این معنی که کودکی که در این کشور به دنیا آمده باشد کانادایی محسوب میشود, فرقی نمیکند که پدر و مادر او کانادایی هستند یا اقامت این کشور را دارا میباشند یا نه. این روش اخذ اقامت از طریق خاک گفته میشود که در این مقاله بیشتر به آن میپردازیم.

خواندن ادامه

اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد

اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد

طبق قوانین آلمان در سال 2021-2020 میلادی اگر فرزندی در آلمان متولد شود و پدر و مادر این فرد آلمانی نباشند اما یکی از آنها اقامت 8 ساله متوالی در آلمان داشته باشد آن فرد به تابعیت آلمان در می آید.در این مقاله به یکی از آسان ترین راه های اخذ تابعیت که همان تابعیت از راه تولد است میپردازیم.با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

خواندن ادامه

تابعیت آلمان از طریق تولد

تابعیت آلمان از طریق تولد

اخذ تابعیت کشور آلمان یکی از بیشترین و پر تقاضا ترین تابعیت ها بوده و افراد بسیار زیادی به دنبال به دست آوردن تابعیت این کشور اقدام می کنند. از راحت ترین و ساده ترین راه های اخذ تابعیت این کشور، تولد در آلمان می باشد. اخذ تابعیت آلمان در این کشور بدین صورت بوده که فرزندی از پدر و مادر متولد شود که یکی از والدین آن اقامت دائم این کشور را داشته باشد.

خواندن ادامه

اخذ تابعیت ترکیه از طریق تولد

شاید یکی از آسان ترین راه ها برای اخذ تابعیت در ترکیه، اخذ تابعیت ترکیه از طریق تولد باشد .امروزه زوج های جوان با اطلاع از قوانین اخذ اقامت و تابعیت در کشورهای مختلف، اقدام به به دنیا آوردن فرزند خود در کشوری جدید می کنند. به عنوان مثال، با اخذ تابعیت ترکیه از طریق تولد، والدین نوزاد نیز علاوه بر فرزند خود می توانند از مزایای اقامت و تابعیت در ترکیه استفاده کنند. این روش یکی از راه های سریع برای اخذ تابعیت است. 

خواندن ادامه