ویزای کار ترکیه

کار در ترکیه به علت شرایط اقتصادی و رفاهی خوب یکی از مقاصد ایرانیان بوده است. به خصوص همسایگی ایران و ترکیه ، نزدیکی فرهنگی و دینی میان دو ملت و عدم نیاز به اخذ ویزا برای ورود به ترکیه سبب رونق هرچه بیشتر مهاجرت به ترکیه شده است.
وضعیت ویزای کاری ترکیه نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار مطلوب است. به این مورد آب و هوای دنج و جاذبه های تفریحی و توریستی پرشمار ترکیه را بیفزایید تا کیفیت زندگی در ترکیه را درک کنید.

خواندن ادامه

کارآفرینی در ترکیه

کارآفرینی در ترکیه نیازمند داشتن شرایط خاصی خواهد بود که از جمله مهمترین شرایط آن داشتن بضاعت مالی می باشد چرا که اصلی ترین موارد مورد نیاز جهت کار آفرینی در ترکیه داشتن سرمایه می باشد.کارآفرینی در ترکیه یکی از مواردی است که بسیاری از این طریق تمایل به اخذ اقامت ترکیه و یا سرمایه گذاری دارند. باید به این امر توجه داشت که کارآفرینی در ترکیه در صورتی که مورد قبول مسئولین قرار گیرد اقامت ترکیه را به دنبال خواهد داشت.

خواندن ادامه

مزایا و معایب کار در ترکیه

قبل از مهاجرت کاری به ترکیه باید از مزایا و معایب کار در ترکیه آگاه باشید. همه زمینه ها را بسنجید سپس اقدام به اقامت کنید. البته لازم به ذکر می باشد یکی از مسائلی که تا اندازه ایی خیلی مهم می باشد و امروزه می تواند تا حدودی به بهبود وضعیت اشتغال در کشورهای جهان سوم کمک نماید ، بحث اعزام نیروی کار به خارج از کشور است.

خواندن ادامه

مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه راچگونه میتوانیم بدست بیاوریم و یا راه هایی که برای مهاجرت به ترکیه است کدامند؟ در سال 2020 میلادی قوانین مهاجرت به ترکیه تغییر یافته است؟ در این مقاله سعی بر این داریم تا مطالبی در خصوص مهاجرت به ترکیه برای شما ترتیب دهیم تا بسیاری از سوالات دهنی شما را پاسخ داده باشیم.

خواندن ادامه

مهاجرت قاچاقی به ترکیه✅

مهاجرت قاچاقی به ترکیه از جمله راه های ورود به این کشور است که به دلایل مختلفی همچون فقر، قاچاق مواد مخدر، جنگ، دلایل سیاسی، مذهبی، اجتماعی و یا برخورداری از رفاه بیشتر، برخورداری از سیستم آموزشی برتر، استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی پیشرفته تر و … صورت می­گیرد.

خواندن ادامه

اخذ تابعیت ترکیه از طریق تولد

شاید یکی از آسان ترین راه ها برای اخذ تابعیت در ترکیه، اخذ تابعیت ترکیه از طریق تولد باشد .امروزه زوج های جوان با اطلاع از قوانین اخذ اقامت و تابعیت در کشورهای مختلف، اقدام به به دنیا آوردن فرزند خود در کشوری جدید می کنند. به عنوان مثال، با اخذ تابعیت ترکیه از طریق تولد، والدین نوزاد نیز علاوه بر فرزند خود می توانند از مزایای اقامت و تابعیت در ترکیه استفاده کنند. این روش یکی از راه های سریع برای اخذ تابعیت است. 

خواندن ادامه

اقامت ترکیه

راه های اخذ اقامت در ترکیه

کشور ترکیه امروزه به دلایل مختلفی از جمله هزینه ی پایین زندگی، نزدیکی به ایران، امکانات بهتر زندگی و … در بین ایرانیان محبوبیت بسیاری یافته است. اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید، ایتدا بهتر است راه های گرفتن اقامت ترکیه را بدانید.

روش های اخذ اقامت ترکیه

1.اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک
2.اقامت از طریق تحصیل در ترکیه
3.اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه
4.اقامت از طریق پناهندگی در ترکیه
5.اقامت از طریق ازدواج در ترکیه
6.اقامت از طریق سرمایه گذاری در ترکیه
7.اقامت  کاری
 8.اقامت توریستی
9.اخذ اقامت ترکیه از طریق تولد
10. اقامت کوتاه مدت

خواندن ادامه

قیمت خرید خانه در شهر وان ترکیه

خرید خانه در وان ترکیه

شهر وان در کشور ترکیه از شمال وغرب به دریاچه وان از شرق به کوههای مرتفع سیاه کوه و اِرک و از جنوب با کوه آرتوس همسایه شده است. این شهر که دارای جمعیتی نزدیک به ٣۶۱،۱۶۳ نفر است، در بین ایرانیان بسیار محبوب است. یکی از دلایل محبوبیت شهر وان نزدیکی به مرز مشترک ایران و ترکیه است.

به طوری که بسیاری از ایرانیان سالی چند بار به این شهر برای خرید سفر می کنند. این فاصله به حدی کم است که از مرز رازی در شهرستان خوی تا شهر وان تنها یک ساعت مسافت است. به جز امکانات خرید و بازارگردی، وجود اماکن تفریحی بسیاری نیز در محبوبیت آن تاثیر گذار بوده است.

خواندن ادامه