مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان

تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان

فهرست مقاله

تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان

در این مقاله به بررسیتحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان می پردازیم.مجارستان با داشتن تاریخی 1100 ساله خود یکی از زیباترین و دیدنی کشورهای قاره اروپا می باشد. این کشور با مردمان بسیار خوش ذوق و میهمان دوست خود توانسته است نظر و توجه گردشگران بسیار زیادی را به سوی خود جذب کند.

فرهنگ کشور مجارستان یکی از شناخته ترین و مشهورترین فرهنگ های اروپایی می باشد و مردمان آن به زبان مجاری صحبت می کنند. دو بخش جدا ناپذیر فرهنگ مردم مجارستان سوارکاری و موسیقی می باشد و شما می توانید بهترین سوارکاران اروپایی را در این کشور پیدا کنید.

کشور مجارستان همچنین با داشتن جاذبه های بی نظیر خود به عنوان پر تردد ترین کشوری به شمار می رود که گردشگران از آن بازدید می کنند. مجارستان در مدت زمان کوتاهی بعد از جنگ جهانی توانست، به صورت سریع پیشرفت کند و به عنوان یکی از کشورهای توسعه یافته شناخته شود.

نرخ تورم و بیکاری در این کشور نزدیک به صفر می باشد و شما می توانید شاهد یک اقتصاد بسیار پویایی در این کشور باشید که این امر زمینه و بستر مناسبی را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی به وجود می آورد.

امروزه با توجه به بالا بودن سطح زندگی، افراد بسیاری از کشورهای دیگر به خصوص از کشورهای درحال توسعه به سوی مجارستان در حال مهاجرت میباشند و برای مهاجرت های خود نیز دلایل مختلفی دارند به طوری که برخی از افراد می خواهند شغل مناسبی را پیدا کنند و برخی دیگر نیز به دنبال ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های معروف و مشهور این کشور هستند.

برخی از رشته های موجود و قابل تحصیل در دانشگاه های کشور مجارستان از بهترین سطح علمی برخوردار می باشد که از جمله این رشته ها می توان به پزشکی و دندانپزشکی اشاره کرد. این مقاله در مورد تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان و شرایط و مزیت های تحصیل در مجارستان توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر ما را تا آخر این مقاله همراه کنید.

تحصیل در مجارستان

همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد کشور مجارستان دارای بهترین و برترین دانشگاه های جهان است و به همین دلیل توانسته نظر و توجه بسیاری از دانشجویان را به سوی خود جذب کند.

همچنین تحصیل در مجارستان یکی از راه های مهاجرت به این کشور می باشد و به همین دلیل نیز، بیشتر دانشجویان و جوانان به دنبال اخذ و دریافت پذیرش در یکی از دانشگاه های مجارستان هستند تا بتوانند از این طریق به این کشور مهاجرت کرده و اقامت دائم مجارستان را به دست بیاورند.

برای کسب اطلاعات دقیق تر از زمان و شرایط پذیرش دانشگاه های مختلف این کشور می توانید با همکاران ما در ارتباط بوده و درخواست مشاوره نمایید. در نظر داشته باشید که یکی از مهمترین و ضروری ترین مدارک و شرایط تحصیل در کشور اخذ و دریافت ویزای تحصیلی می باشد شما بدون دریافت ویزای تحصیل مجارستان نمی توانید به این کشور مهاجرت کنید بنابراین سعی بر آن داشته باشید تا در اسرع وقت و در بهترین زمان ویزای مربوط به این کشور را اخذ کنید که راهنمایی های لازم برای اخذ ویزا مجارستان نیز در وب سایت مهاجرت آوات موجود می باشد.

مدارک لازم برای تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان

امروزه با توجه به مناسب بودن بستر و شرایط دانشگاه های کشور مجارستان، خانواده های بسیار زیادی به دنبال اعزام فرزند خود به این کشور هستند. این موضوع در کشور ما نیز بسیار رواج یافته و شما می توانید از صف های طولانی که در جلوی ساختمان کنسولگری کشور مجارستان کشیده شده است، به واقعیت این موضوع پی ببرید.

برای تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان بایستی یک سری مدارک را از قبل آماده و مهیا کنید که از جمله ی مدارک لازم برای تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          دریافت گواهی مبنی بر عدم داشتن هرگونه سوء پیشینه

–          دریافت گواهی مبنی بر عدم داشتن هر گونه بیماری

–          داشتن مدرک زبان معتبر انگلیسی

–          در دست داشتن آخرین مدرک تحصیلی

–          ترجمه مدرک تحصیلی و زیر نمرات

–          دریافت ویزای تحصیلی کشور مجارستان

–          6 قطعه عکس با زمینه سفید

شما می توانید با داشتن وقت مشاوره با همکاران ما در سازمان مهاجرت آوات، در مورد رشته تحصیلی خود در این کشور مشورت های لازم را انجام داده و طبق علاقه و شرایط خود یکی از این رشته ها را انتخاب کرده و درخواست خود را اعلام کنید.

مسئولان دانشگاه های کشور مجارستان و آموزش عالی این کشور نیز سعی بر آن دارند تا بهترین و با کیفیت امکانات آموزشی را برای دانشجویانی که از کشورهای دیگر مهاجرت کرده اند، ارائه دهند. هم چنین بایستی این موضوع را در نظر داشته باشید که به فرهنگ و قوانین این کشور احترام بگذارید تا بتوانید با آرامش به تحصیل خود بپردازید.

مزیت های تحصیل در مجارستان

دانشجویانی که به قصد تحصیل راهی این کشور می شوند، نه تنها فرصت تحصیل در این کشور را به دست می آورند، بلکه می توانند فرصت زندگی کردن در یکی از بهترین و زیباترین کشور جهان را هم به دست بیاورند. به طور کلی از مزیت های تحصیل در این کشور می توانیم به مواردی از قبیل زیر اشاره کنیم:

–          آشنایی با زبان انگلیسی و مجاری

–          امکان شاغل شدن در این کشور و به دست آوردن اقامت دائم کشور مجارستان

–          آشنایی با جاذبه های دیدنی و گردشگری این کشور

–          آشنایی با دوستان جدید که از کشورهای مختلف مهاجرت کرده اند و تبادل فرهنگی با آنان

–          فرصت سفر کردن به کشورهایی که در حوزه ی شینگن هستند

–          داشتن مدرک بسیار معتبر که بی شک در آینده شغلی نیز تاثیر زیادی خواهد داشت.

ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا در مورد تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان اطلاعاتی را برای شما عزیزانی که علاقه مند به این هستید، ارائه دهیم. هم چنین دوستان ما در سازمان مهاجرت آوات به به روز کردن اطلاعات خود سعی بر آن دارند تا موثرترین و مفیدترین راهنمایی ها را برای شما داشته باشند.

اگر علاقه مند به تحصیل در دیگر کشورهای اروپایی و یا کانادا هستید دیگر مقالات ما را نیز مطالعه کنید: تحصیل در کانادا تحصیل در روسیه-تحصیل در استرالیا.

منابع: سفارت مجارستان

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *