شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

شرایط تحصیل رایگان در روسیه برای مهاجران چگونه است؟

شرایط تحصیل رایگان در روسیه برای مهاجران چگونه است؟

تحصیل رایگان در روسیه

آیا می دانید شرایط تحصیل رایگان در روسیه آسانتر از قبل شده است؟ زمان را از دست ندهید شما می توانید با کمی تلاش و ممارست خودتان را در جایگاه تحصیل رایگان در روسیه قرار دهید و بدون هزینه ای بهترین تخصص را برای خود فراهم سازید. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر نوع اقدامی قوانین جدید تحصیل رایگان در روسیه را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید.

شرایط تحصیل رایگان در روسیه

روسیه از محدود کشورهایی است که اجازه می دهد افراد خارجی به صورت رایگان در کشورش مشغول به تحصیل شوند.

طبق شرایط تحصیل  در روسیه مشخص شده است که سهمیه های اختصاص یافته تنها برای دوره های کارشناسی ارشد نبوده و برای دوره های دیگر نیز ارائه می شود. شما می توانید به سادگی وارد عضو پانزده هزار دانشجوی روسیه باشید.

یکی از شرایط تحصیل ثبت نام است، شما می بایست در ابتدای امر فرم مربوطه را تکمیل کنید. دقت کنید که رشته های پزشکی و دندانپزشکی در روسیه دارای داوطلب زیاد بوده و ظرفیت کنی را به خود اختصاص می دهد.

پس از ثبت نام اولیه از شما رزومه ای خواسته می شود تا از شرایط و وضعیت سواد خود بگویید، افرادی که در مقاطع بالاتر به دنبال تحصیل رایگان در روسیه هستند می توانند از میزان تحصیلات و دستاوردهای خود صحبت کنند و مشخص سازند که چرا به دنبال تحصیل رایگان در روسیه هستند. دقت کنید که اگر شما دارای دانش بالایی برای تحصیل رایگان در روسیه نیستید می توانید یک نامه انگیزشی نوشته و مشخص سازید که در رشته و شاخه خاصی می توانید حرف اول را بزنید و به این ترتیب میزان تلاش شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 قوانین تحصیل در روسیه

شرایط پذیرش تحصیل در روسیه به این صورت است که آزمونی برگزار می شود که شما باید در آن شرکت کنید، این آزمون به صورت جداگانه برای هر بخش و یا هر محدوده برگزار می شود و به نوعی دارای شرایط برگزاری محلی است. برای شرکت در این آزمون افراد در لیست قرار می گیرد و در صورتی که به حد نصاب اولیه دست یافتند می توانند وارد بخش مصاحبه شوند.

پیشنهاد مطالعه »
شرایط تحصیل در روسیه [2019] - آخرین تغییرات و راهنمای گام به گام

در مسیر تحصیل رایگان در روسیه شش دانشگاه دارای رتبه بالاتری هستند افرادی که در آزمون پذیرفته می شوند می توانند به صورت مستقیم درخواست تحصیل  در روسیه را به یکی از شش دانشگاه ارسال کنند. دقت کنید که اگر درخواست از سوی هر ۶ دانشگاه رد شما دولت روسیه شما را در لیست دانشگاه های دیگر قرار می دهد. آزمونی که برای تحصیل در روسیه در نظر گرفته شده است به نسبت سایر کشور ها کمی سخت تر است اما نسبت به سال های گذشته شاهد سوالات آسانتری هستید و این موضوع سبب می شود تا شما بتوانید به سادگی واجد شرایط تحصیل رایگان در روسیه باشید.

مزایای تحصیل رایگان در روسیه

یکی از مهم ترین مزایای تحصیل در روسیه، عدم پرداخت هزینه است، در صورتی که فرد حد نصاب نمره قابل قبول در خصوص تحصیل در روسیه را کسب کند می تواند به سادگی بدون هیچ نوع هزینه ای مشغول به تحصیل در این کشور باشد.

از سمت دیگر دیده شده است که اگر روند تحصیل وی به صورت نرمال طی شود و او بتواند پشتکار خود را ثابت کند می تواند از کمک هزینه و همینطور وام های تحصیلی برای تحصیل رایگان در کشور روسیه استفاده کند. دقت کنید که وام های تحصیلی به صورت کم بهره بوده و سبب می شود که وضعیت معیشتی افراد آسانتر بگذرد.

تعداد زیادی بورسیه های دولتی در طور سال برای دانش جویان خارجی دیده می شود که تمام هزینه و یا نیمی از آن از سوی دولت پرداخت می شود. دانشجو در طول تحصیل به صورت ماهانه از دانشگاه حقوق دریافت می کند.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در ارمنستان

از دیگر مزایای این است که شما می توانید به عنوان یک نخبه در لیست نخبگان کشور قرار بگیرد و در پروژه های بزرگ کشور که بسیار پولساز هستند نیز شرکت کنید دقت کنید افرادی که از تحصیل رایگان در روسیه بهرمند شده اند بلافاصله پس از تحصیل استخدام شده و وارد بازار کار می شوند به این ترتیب اخذ ویزای کار برایشان آسان و بدون مشکل خواهد بود.

افرادی که از طریق تحصیل رایگان در روسیه وارد این کشور شده اند می توانند به سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنند، این افراد از ویزای چندگانه استفاده کرده و اجازه دارند که والدین خود را نیز با خود همراه سازند.

 

مقالات مربوط به تحصیل در روسیه:

 

 

 

 مدارک لازم تحصیل رایگان در روسیه

به طور دقیق باید خاطرنشان کرد که مهم ترین مدرک برای تحصیل رایگان در روسیه داشتن نبوغ بالای تحصیلی و پشتکار است و این موضوع باید در مدارک شما مشخص باشد. در روز مصاحبه بهتر است که تمانی مستنداتی که در مسیر کاری برایتان موجود است را ضمیمه پرونده خود کنید. دقت کنید که مدارک شما به طور دقیق بررسی می شود و باید مشخص شود که شما دارای امتیاز مثبت و متفاوت از سایرین هستید.

در صورتی که تحصیل در روسیه به صورت صددرصد از سوی دانشگاهی به شما ارائه شده باشد نامه ای ارسال می شود که مشخص می سازد هزینه های موجود از سوی دولت خواهد بود و نیازی به ارائه مدارک مالی ندارید. رزومه تحصیلی شما بسیار مهم است.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در روسیه بدون مدرک زبان 

موضوع مهمی وجود دارد که بررسی آن خالی از لطف نیست به این صورت است که اگر فرد از نظر مالی دچار فقر شدید باشد اما از نظر دانش و تحصیل دارای امید و پتانسیل بالایی باشد می توانید وارد فرم ویژه درخواست تحصیل در روسیه شود و مشخص سازد که تمامی شرایط لازم برای تحصیل در روسیه را به جز بحث مالی دارد به این ترتیب از سوی دولت روسیه یک سری شرایط و آزمون ها برای وی در نظر گرفته می شود که مشخص شود میزان سطح دانش او به چه صورتی است و در صورتی که بتواند از آزمون ها سربلند خارج شود قطعاً تحصیل در روسیه برای وی فراهم شده و امکانات و ابزارهای لازم در اختیارش قرار می دهد این گزینه برای افرادی که دارای تز دکترا هستند و به دنبال تحصیل  در روسیه می باشند بسیار بیشتر از سایرین است.

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   تحصیل  در روسیه   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  تحصیل در روسیه  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ