مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

تحصیل تخصص دندانپزشکی در چین در سال 2019 (مزایا و هزینه)

تحصیل دندانپزشکی در چین

تحصیل تخصص دندانپزشکی در چین در سال 2019 (مزایا و هزینه)

فهرست مقاله
تحصیل دندانپزشکی در چین
تحصیل دندانپزشکی در چین

تحصیل دندانپزشکی در چین

در این مقاله می پردازیم به تحصیل دندانپزشکی درچین با ما همراه باشیدهمه ساله افراد زیادی برای تحصیل به کشورهای مختلف رفته و تحصیلات دانشگاهی خود را در آن کشورها  گذرانده و سپس یا برای اقامت اقدام می کنند  و یا به کشور خود باز می گردند . تحصیل دندانپزشکی درچین نیز یکی از بهترین نوع از این دوره ها می باشد وکلا و مشاورین موسسه بین المللی آوات سعی بر این دارد تا در این مقاله اطلاعاتی را در زمینه تحصیل دندانپزشکی در اختیار متقاضیان عزیز قرار دهد تا مسیر تحصیل دندانپزشکی درچین  برای شما هموار شود .

شرایط اعزام دانشجو به چین

‏‎از دیگر مزایای تحصیل در چین امکان تحصیل در دانشگاه هایی با رنک جهانی  بالاست . این دانشگاه ها مقصد بسیاری از دانشجویان دیگر کشورهااز جمله  امریکاییست.  از دیگر نکات مثبت تحصیل درچین این است که تحصیل به زبان انگلیسی در تمامی مقاطع و در اکثر رشته ها امکان پذیر است.و همین مسئله باعث شده است عده ی زیادی با مراجعه به موسسات اعزام دانشجو چین را جهت ادامه ی تحصیل  انتخاب کنند . البته باید ذکر کرد که افرادی که قصد مهاجرت به چین از طریق تحصیل را دارند، امکان اخذ اقامت چین پس از تحصیل با شرایط خاص و کمی دشواری ممکن است

‏‎شما با توجه به دانسته هایتان میتوانید زبان انگلیسی و چینی را برای تحصیل در چین انتخاب کنید .

‏‎اگر شما متقاضی تحصیل  به زبان انگلیسی هستید ، نیازی به داشتن مدرکی تسلط  زبان چینی ندارید و فقط با توجه به  شرایط دانشگاه باید مدرک تافل یا آیلتس  ارائه دهید

 

‎شرایط اعزام دانشجو و تحصیل دندانپزشکی در چین

‎با رشد اقتصادی  و اجتماعی چین،ساخت بیمارستان و مدارس  پزشکی و دندانپزشکی در چین  سرعت  بسیار بالایی دارد. با عمیق شدن اصلاح مراقبت های بهداشتی کشور چین، پزشکی ، می بایست از هر جنبه ای در یک راستا با استانداردهای بین المللی قرار می گرفت. اظلاعات نشان می دهد که توسعه پزشکی چین در پنج سال بعد با سرعت 15٪ -20٪ ، 24  میلیارد دلار در سال 2010 رسید،  و در سال،  2020به پنجمین و بزرگترین بازار پزشکی جهان پس از ایالات متحده، ژاپن، آلمان، و فرانسه تبدیل  می شود ؛ و میزانش  به 120 میلیارد می رسد و، در نتیجه بیش از آمریکا می شود و به اولین و بزرگترین خدمات پزشکی و دندان پزشکی در جهان تبدیل خواهد شد.

‎در سالیان اخیر، تعداد زیادی از دانشجویان خارج از کشور برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی چین آمده اند. آموزش بین المللی پزشکی در چین به سرعت در حال رشد و توسعه می باشد و در مقیاس جهانی همچنان رو به صعود است چین به یکی از زمینه های فعال در آموزش پزشکی و دندان پزشکی بین المللی تبدیل شده است. مهاجرت تحصیلی به چین در کنار راه های سرمایه گذاری و ویزای کار از راه های ورود به چین است.

 

‎اطلاعات کلی از هزینه های زندگی و تحصیل دندانپزشکی در چین

 • شهریه دانشگاه های دندانپزشکی : حدود 26.000 تا 6.000 یوآن یا RMB
 • هزینه درخواست ثبت نام : 800 یوآن
 •  معاینات پزشکی : حدود 600 یوآن
 •  اجازه اقامت : حدود 800 یوآن
 • بیمه درمانی : 600 یوآن
 •  هزینه خرید کتاب: حدود 3.000 یوآن
 • هزینه زندگی بجز اجاره مکان : حدود 500 یوآن

 

‎شرایط افراد واجد شرایط

 •  در حال حاضر به عنوان دانشجو خارجی ثبت نام کرده باشد.
 • دانش آموزانی که اقامت طولانی تر از دوره عادی داشته اند، کسانی که در ترم اول تکمیل نشدند و کسانی که بورس تحصیلی دولت تایوان را دریافت کردند، واجد شرایط هستند و یا رد صلاحیت نشدند.
 • دانشجویان در مقطع کارشناسی، و  کارشناسی ارشد و متقاضیان مقطع دکترا باید نمره متوسط مجموع بیشتر از 70 در عملکرد تحصیلی و بیشتر از 80 در ارزیابی رفتاری داشته باشند.
 • دانشجویان در مقطع کارشناسی باید نه واحد درسی را در هر ترم گذرانده باشند.
 • دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری ممکن است نامه محرمانه و توصیه نامه  نوشته شده توسط سرپرست خود را ارسال کرده و یک کپی از طرح پروژه را ارسال کنند، و نمره خوبی از طرح تحقیقاتی یا پایان نامه خود کسب کرده باشند.
 • فرم درخواست و متن رسمی باید ظرف مدت 30 روز پس از آغاز ترم به دفتر امور دانشجویی ارسال شده باشد.

 

‎مزایای تحصیل دندانپزشکی در چین

 

 1. بدون کمک مالی بسیار زیاد و یا سرانه هزینه های هنگفت می توانید به تحصیل بپردازید.
 2. دانشگاه ها ی دولتی همه مورد تایید MCI می باشند به این معنی که هزینه شهریه در مقایسه با کالج های خصوصی دیگر کشور ها بسیار کمتر است.
 3. هزینه زندگی بسیار کم تقریبا شبیه به هند حدود 7000 روپیه در هر ماه می باشد.
 4. ورود به دانشگاه های چین بدون نیاز به آزمون ورودی برای دریافت پذیرش می باشد و پذیرش تنها بر اساس انجام تست PCB و کسب امتیاز 75٪ به بالا می باشد که ایرانی که برای ورود به این سیستم معمولاً مشکلی ندارند. موسسه حقوقی و بین المللی آوات با مشاورین و وکلای برگزیده این کار را به صورت تضمینی برای موکلین و دانشجویان بر عهده می گیرد.
 5. دانشگاه های سراسر چین زیرساخت در سطح جهانی دارند.
 6. خوابگاه های مناسبی جهت دانشجویان تحصیل کننده MBBS در چین وجود دارد (در دانشگاه های مورد تایید MCI)
 7. مدرک صادر شده توسط دانشگاه های چین مورد تایید بسیاری از سازمان های نظام پزشکی در سراسر جهان می باشد و شما اجازه کار در هر نقطه از چین و بسیاری از کشورهای دیگر دارید.
 8. وجود دانشجویان بین المللی سبب تجربه فرهنگی و اقتصادی می گردد.
 9. چین دارای آب و هوا بسیار مناسب و خوبی است.
 10. جمعیت زیاد چین فرصت بزرگی برای دانشجویان پزشکی برای رسیدن به شغل پزشکی پس از تحصیل و اخذ اقامت چین پس از اتمام تحصیلات را فراهم میکند چین دارای بیمارستان هایی با 8000 تخت و بسیار بزرگ می باشد.

 

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان با ما تماس بگیرید!

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!