رد کردن لینک ها

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

افرادی که به فکر تحصیل در کانادا می‌باشند در ابتدا باید از شرایط کامل این کشور اطلاعات کافی به دست آورند چرا که باید قبل از هر اقدامی در خصوص تحصیل در کشور کانادا از شرایطی همچون امکان کار در حین تحصیل در کانادا، اخذ اقامت دائم از طریق تحصیل  و… اطلاعات کاملی به دست آورده باشند تا بتوانند با توجه به این اطلاعات برنامه‌ریزی دقیق‌تری در این زمینه انجام دهند. در این مقاله ما سعی بر آن داریم تا بتوانیم اطلاعاتی در زمینه تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان و همچنین امکان بورسیه تحصیلی کانادا و شرایط تحصیل در کانادا برای شما ارائه دهیم تا بتوانید با توجه به آن‌ها اطلاعات مختصری در این زمینه بدست بیاورید.

همان‌طور که میدانید کشور کانادا در این سال‌ها به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین کشورها در جهان برای مهاجرت شناخته شده است و افراد از روش‌های مختلفی در صدد مهاجرت به کانادا می‌باشند، روش‌های مهاجرت به کانادا متعدد می‌باشد که یکی از روش‌های آسان آن از طریق تحصیل می‌باشد که البته دارای شرایط خاصی می‌باشد که باید قبل از هر اقدام با آن‌ها آشنا شده و با شرایط خود بسنجید.

 

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

برای ادامه تحصیل در کشورکانادا باید شرایط خاصی سپری شود تا بتوانید با اخذ ویزا و پذیرش از دانشگاه و یا کالج مورد نظر به خاک این کشور راهه یابید، یکی از این شرایط که به شدت مهم می‌باشد داشتن مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی می‌باشد و شما باید قبل از هر اقدامی مدرک زبان خود را اخذ نموده باشید.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به کانادا از طریق تخصص بریتیش کلمبیا

تحصیل درکانادا بدون مدرک زبان در برخی موارد امکان‌پذیر می‌باشد اما باید این نکته را بدانید که این مسئله امکان دارد که شانس ویزای شما را کم کند پس بهتر است که در کشور عزیزمان ایران جهت اخذ مدرک زبان برای تحصیل درکانادا اقدام نمایید.

اگر می‌خواهید تحصیل درکانادا بدون مدرک زبان را تجربه کنید باید بدانید که برخی از کالج‌ها درکانادا این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده است تا اگر سطح زبان آن‌ها پایین می‌باشد قبل از شروع دوره تحصیلی دوره‌های زبان را در کالج سپری کند و بعد از قبولی در آزمون مراحل بعد برای تحصیل درکانادا را انجام دهد.

 

مطالبی درباره تحصیل در کانادا:

 

 1. تحصیل داروسازی در کشور کانادا
 2. مهاجرت تحصیلی به کانادا
 3. تحصیل دندان پزشکی در کشورکانادا
 4. تحصیل در کشور کانادا
 5. مهاجرت تحصیلی به کانادا
 6. اقامت کانادا از طریق تحصیل
 7. تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا

 

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

برخی از متقاضیان در صدد آن می‌باشند تا بتوانند از شرایط بورسیه تحصیل درکانادا اطلاعات لازم را بدست آورده و از طریق آن به اهداف خود دست یابند، برای این دسته از عزیزان باید عرض نماییم که تنها برخی از دانشگاه‌هایکانادا شرایط بورسیه تحصیل درکانادا را داشته و این امکان را برای متقاضی فراهم می‌آورد.

همان‌طور که میدانید بورسیه تحصیلی به کمک‌هزینه‌ها و کمک‌های مالی دانشگاه به متقاضی گفته می‌شود، این کمک‌های مالی به دانشجو بسیار حائز اهمی می‌باشد چرا که همانند دیگر کمک‌های مالی نیازی به باز پرداخت نخواهند داشت و دانشجو می‌تواند از طریق آن تحصیل راحتی را درکانادا سپری نماید.

بورسیه تحصیل درکانادا متعدد می‌باشد و هر متقاضی با توجه به شرایط خود می‌تواند یکی از آن‌ها را برگزیند اما باید به خاطر داشته باشید که متقاضی در صورت داشتن شرایط لازم می‌تواند بورسیه شود و باید مدارکی که دانشگاه از او درخواست می‌کند را تهیه و ارائه دهد.

پیشنهاد مطالعه »
اخذ ویزای تحصیلی روسیه برای ایرانیان [2019]

 

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های متقاضیان تحصیل در کانادا این می‌باشد که آیا می‌توانند با مدرک دیپلم برای ادامه تحصیل اقدام نمایند یا خیر؟ برای این دسته از افراد باید عرض نماییم که با داشتن مدرک دیپلم شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور کمی دشوار می‌باشد چرا که نمی‌توانید کشورهای مختلفی را برای ادامه تحصیل کاندید نمایید چرا که برخی از کشورها برای متقاضیان ادامه تحصیل شرایط را اخذ نموده‌اند یکی از آن‌ها داشتن حداقل مدرک لیسانس می‌باشد.

تحصیل درکانادا با مدرک دیپلم امکان‌پذیر می‌باشد و اگر سن فرد زیر ۲۱ سال باشد و مدرک دیپلم را اخذ نموده باشد می‌تواند برای ادامه تحصیل در کشور مذکور به راحتی اقدام نماید، در واقع می‌توان به این نکته اشاره کرد که افرادی که دارای مدرک دیپلم می‌باشند می‌توانند برای ادامه تحصیل به کشورهای انگلیسی زبان مراجعه نمایند تا بتوانند به راحتی پذیرش را برای دانشگاه مورد نظر خود دریافت نمایند.

شرط معدل برای تحصیل در کانادا

افرادی که می‌خواهند در برترین و مدرن‌ترین دانشگاه‌های دنیا ادامه تحصیل دهند باید این نکته را به خاطر داشته باشند که این هدف باید از چند سال قبل از اقدام برنامه‌ریزی گردد و با توجه به آن بتوانند به راحتی برای ادامه تحصیل در برترین دانشگاه‌های دنیا اقدام نمایند.

تحصیل در کانادا که به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به این کشور شناخته شده است دارای قوانین خاصی می‌باشد، شرط معدل برای تحصیل درکانادا یکی از این قوانین می‌باشد که متقاضی باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد چرا که برای گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه‌های این کشور شما باید معدل خوبی داشته باشید تا بتوانید به راحتی پذیرش را از دانشگاه مورد نظر خود دریافت نمایید، در کنار شرط معدل برای تحصیل در کانادا داشتن مدرک آیلتس ۶٫۵ نیز ضروری می‌باشد.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در دبیرستان های انگلستان

تحصیل در مقطع دبیرستان

برای ادامه تحصیل درکانادا در مقطع دبیرستان متقاضی باید سه سال را سپری نماید و در این سه سال باید حتماً ۸۰ واحد درسی را گذرانده باشد، در این دوره برخی از دروس به‌صورت اجباری برای دانش‌آموز ارائه می‌گردد و برخی از دروس به‌صورت اختیاری می‌باشد و دانش‌آموز می‌تواند در صورت تمایل آن‌ها را بگذراند.

تحصیل درکانادا در مقطع دبیرستان برای دانش موزان بسیار حائز اهمیت می‌باشد چرا که می‌توانند به بالاترین درجه علمی رسیده و مهارت‌های خاصی در زمینه‌های ارتباطات، موسیقی، ورزش، هنر و..

راه های مهاجرت به کانادا:

 1. مهاجرت به کانادا
 2. شرایط مهاجرت به کانادا
 3. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ
 4. مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 5. مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری
 6. مهاجرت به کانادا از طریق نیروی با تجربه کانادایی
 7. مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج
 8.  ویزای طولانی مدت دیدار خانواده کانادا
 9. مهاجرت خوداشتغالی کانادا
 10. سرمایه گذاری در کانادا
 11. مهاجرت تحصیلی به کانادا / شرایط دریافت ویزای تحصیلی
 12. برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)
 13. برنامه های استانهای کانادا

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره