رد کردن لینک ها

تحصیل در کشور هلند

تحصیل در کشور هلند

تحصیل در کشور هلند یک مقوله مهم و پرطرفدار در میان کسانی است که تمایل به تحصیل در دانشگاه های رسمی و معتبر کشورهای اروپایی را دارند. هلند یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی است که با فراهم آوردن امکانات رفاهی عالی و شرایط آموزشی ایده آل در کنار فرصت اشتغال به صورت پاره وقت، بهترین و ایده آل ترین فضای تحصیلی را برای دانشجویان خود در سراسر نقاط جهان به وجود می آورد.

در واقع می توان گفت تحصیل در هلند یکی از مقاصد مهم و باارزش دانشجویان بسیاری به ویژه ایرانیان است به سبب عضویت در اتحادیه‌ی اروپا و مزایای ویژه زندگی، این کشور را نزد آنان محبوب نموده است. تصمیم گیری درباره اعزام به این کشور و تحصیل در مقاطع مختلف آن، نیازمند داشتن اطلاعات کامل و جامعی است تا شما را در این امر مهم یاری رساند.

مهاجران تحصیلی پس از اقامت در هلند و پرداخت هزینه‌های دانشگاه مربوطه با برخورداری از تمامی مزایای تحصیل در این کشور نسب به ادامه تحصیل خود در مقطع مشخص اقدام می‌کنند.

اگر قصد مهاجرت به کشور هلند را دارید و هدف از مهاجرت شما به این کشور تحصیل در دانشگاه های عالی و مراکز رسمی و معتبر این کشور می باشد لازم است بدانید هلند یکی از اعضای اتحادیه اروپا است که با داشتن شاخص ترین دانشگاه های ممتاز در کلیه ی سطوح از مقطع کارشناسی تا مقطع دکترا، اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. بدون شک تحصیل در دانشگاه های هلند در برگیرنده هزینه های ثابت و مشخصی است که بخشی از آن را می توان از طریق کار در این کشور در چهارچوب قوانین و مقررات آن تأمین نمود.

پیشنهاد مطالعه »
تحصیل در مدارس شبانه روزی سوئیس

تحصیل دکترا در هلند

هلند یکی از غنی ترین کشورها در امر تحصیل و پذیرش دانشجو است و افراد زیادی در اقصی نقاط دنیا به دنبال تحصیل در دانشگاه های عالی و پیشرفته هلند در مقطع دکترا هستند. این کشور با توجه به سابقه طولانی که در جذب و پذیرش دانشجو و محصلان زیادی در مقطع دکترا دارد با در نظر گرفتن و فراهم نمودن نظام تحصیلی پیشرفته و مدرن تحصیل دکترا، بهترین و مناسب ترین گزینه انتخابی در جهت تحقق بخشیدن به اهداف دانشجویان به‌حساب می آید. این کشور با داشتن ده‌ها دانشگاه و مراکز علمی عالی و درجه‌یک و همچنین با استخدام جمعی از مجرب ترین و حرفه ای ترین کادر آموزشی و اساتید، تحصیل دکترا در هلند را برای تمامی دانشجویان بین المللی فراهم می آورد.

 

تحصیل در هلند

شرایط اساسی تحصیل دکترا در هلند به شرح زیر است:

  • داشتن مدرک کارشناسی ارشد
  • دارا بودن مدرک آیلتس ۶ و یا معادل آن که مدرک تافل زبان خارجه است
  • ترجمه رسمی یا همان زبان انگلیسی مدارک تحصیلی و ریز نمرات
  • ارائه ی فتوکپی گذرنامه
  • ارائه رزومه
  • ارائه ی توصیه نامه از چند استاد
  • ارائه ی پروپوزال حدوداً ۱۲ صفحه ای قوی و بسیار مناسب
  • ارائه ی گواهی سابق کاری در صورت وجود

 

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

نظرات

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره