مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه

تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه

تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه

فهرست مقاله
تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه
تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه

تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه

شرایط و قوانین تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه ۲۰۱۹ میلادی و بررسی و اطلاعات مورد نظر  و اقامت فرانسه را در این مقاله در این نوشته قصد داریم به بحث بکشانیم. برای تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه چه مدارکی لازم است و در سال ۲۰۱۹ تحصیلی چگونه میتوانید در فرانسه تحصیل نماییم؟همواره و در همه موارد داشتن اطلاعات در خصوص تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه برای متقاضیان امر مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل و افرادی که درخواست ویزای تحصیلی فرانسه را دارند بسیار مهم بوده است

 

تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه

افراد بسیاری معتقدند که تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه، یکی از گزینه های انتخابی مناسب برای تحصیل  و اقامت در اروپاست. ولی آیا این چنین است؟

موسسه حقوقی و بین المللی آوات سعی بر این دارد ، اطلاعاتی را در خصوص تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه را در اختیار متقاضیان عزیز قرار دهد تا شما را برای انتخاب راحت تر در زمینه تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه راهنمایی کند .

در ابتدا بعضی از سوالاتی که برای متقاضیان پیش آمده است را عنوان می کنیم و سپس به اختصار به سوالات شما پاسخ می دهیم .

 

سوالاتی در خصوص تحصیل در فرانسه

آیا میدانید که هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه چقدر است؟ یا اینکه شما به عنوان یک دانشجوی متاهل متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه، آیا اجازه بردن همراه با خود را دارید؟ آیا دانشگاه های معروف برای تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه را میشناسید؟

همه اینها سوالاتی است که ممکن است به ذهن شما در مورد تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه خطور کند اگر میخواهید به پاسخ آنها دست یابید، پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

مقالات مرتبط تحصیل در فرانسه:

 1. شرایط تحصیل در فرانسه برای مهاجران چگونه است؟
 2. تحصیل در فرانسه چه مزیت هایی دارد؟
 3. شرایط تحصیل در فرانسه [2019]
 4. مزایای تحصیل در فرانسه
 5. تحصیل دکتری در فرانسه
 6. هزینه های تحصیل و زندگی در فرانسه
 7. تحصیل دندانپزشکی در فرانسه برای دانشجویان ایرانی
 8. تحصیل پزشکی در فرانسه
 9. شرایط تحصیل دکترا در فرانسه
 10. شرایط پذیرش رشته حقوق در فرانسه چگونه است؟

درباره کشور فرانسه

فرانسه در نیمکره شمالی و در غرب قاره اروپا قرار دارد نقشه فرانسه شبیه یک شش ضلعی می‌باشد و این کشور با شش کشور اروپایی دیگر مرز زمینی دارد .

فرانسه  را به عنوان مهد فرهنگ و هنر میشناسیم فرانسه چهارمین قدرت صنعتی جهان است. آموزش  و تحصیل  فرانسه جز متنوع ترین و کارآمد ترین نظام های آموزشی  دنیاست.

در فرانسه بر اساس آخرین رتبه بندی QS دانشگاه های ممتاز و دولتی فوق العاده ای  مانند دانشگاه های سوربون، پیر و مری کو ری پاریس ۱ و بوزارت  پاریس و بسیاری دیگر با رتبه های جهانی بسیار مناسب  وجود دارند.

زبان رسمی و اداری در فرانسه ، زبان فرانسه می باشد, مردم فرانسه کما بیش به زبان انگلیسی تسلط دارند اما برای راحتتر زندگی کردن در این کشور شناختن و تسلط به زبان فرانسوی ضروریست.

فرانسوی ها مردمی بسیار  مهربان و فرهیخته  ای هستند و برای خارجیانی که فرانسوی صحبت می کنند احترام بسیاری قایل می باشند .

 

بعد از اینکه دولت  فرانسه از کلیسا جدا شد در ۹ سپتامبر ۱۹۰۵ فرانسه کشوری لائیک  (سکولاریسم) شد. دین اکثر مردم فرانسه (حدود ۵۳%)کاتولیک می باشد  و ۳۲%  مردم درفرانسه بدون مذهب می باشند، حدود ۶% از مردم مسلمان و ۱% از مردم آئین یهودی هستند

 

 نگاهی به فرانسه

توریسم  از مهمترین منابع اقتصادی در کشور فرانسه است فرانسه از سال ۱۹۹۰ اولین کشور جذب کننده ی توریست در جهان است .

فرانسه رتبه چهارم قدرت صنعتی جهان را داراست بعد از اوکراین دومین کشور بزرگ اروپا است و بزرگترین کشور اروپای غربیست. کشور فرانسه  از اعضای موسس اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد است.

فرانسه دارای  آب و هوای معتدل است و ۴ فصل را در خود جای داده است  و بر حسب نواحی  مختلف کمی باهم متفاوت است. شهر اصلی فرانسه بوردو ، که شهری دانشگاهی است و دارای موسسات آموزش عالی مطرحی در سطح جهانی است دارای آب و هوایی حداقل ۸٫۵ در طول زمستان و حداکثر ۳۸ در طول تابستان است.

 

اقدامات اولیه برای تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه

قبل از ثبت نام  کردن در کالج فرد باید جهت اخذ ویزای تحصیلی با سفارت  کشور فرانسه هماهنگ کند.

‎۱٫ تکمیل کردن دو نسخه از فرم  های ویزای بلند مدت دانشجویی

‎۲٫ دو قطعه عکس این دو قطعه عکس را باید بر روی فرم های ویزا اتچ کنید

‎۳٫ اصل گذرنامه(با حداقل یک سال اعتبار)

‎۴٫ کپی از صفحات اول گذرنامه + صفحاتی که دارای مهر و ویزاست

‎۵٫ اصل شناسنامه و کپی از آن ترجمه تائید شده سفارت

‎.۶ انگیزه نامه ای که  به زبان فرانسه یا انگلیسی باشد و  اصل دیپلم های ایرانی کپی از آنها و ترجمه تائید شده(ارائه مدرک پیش دانشگاهی الزامی نیست)

‎.۷ اصل گواهی اشتغال به کار و یا برگه مرخصی

‎.۸ گواهی ثبت نام و یا پیش ثبت نام از دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی در فرانسه که همان نامه پذیرش است حتی با کپی آن هم می توانید اقدام کنید و در زمان صدور شدن ویزا  باید اصل آن را ارائه دهید

‎.۹مدرک DELF ،TCF ،TEF زبان فرانسه اگر دوره ی شما به زبان انگلیسی برگزار میشود نیازی به ارائه این مدرک ندارید.

‎.۱۰ حسابی حاوی ۷۵۰۰ یورو (البته به تازگی سفارت این مدرک را اخذ نمیکند.)

‎تعهد محضری رسمی والدین و یا یک نفر ضامن در ایران که باید مدارکی چون فیش حقوقی  و گواهی کار  و پرینت حساب بانکی ۳ تا ۶ ماهه و ضمانت محضری رسمی برای قبول کردن  هزینه شما در کشور فرانسه ارائه دهد. و یا داشتن ضامن در کشور فرانسه  باید تعهد مالی خود را برای پرداخت هزینه های شما و گواهی منابع مالی و صورت حساب بانکی و  کارت شناسایی و صورت حساب مالیاتی ارائه دهد.

‎.۱۱آدرس اقامت در فرانسه (باید رزرو ۱۰ ماهه برای خوابگاه خود در فرانسه و شهر محل اقامتتان ارائه دهید، همچنین اگر از کروس و یا دانشگاهتان خوابگاه گرفتید، باید مدارک آن را نشان دهید.)

‎.۱۲ هزینه بررسی پرونده ویزا معادل ۹۹ یورو است که باید به صورت نقد بپردازید.

 

مطالب مرتبط با فرانسه:

 1. انواع راه های اقامت فرانسه
 2. راهنمای تابعیت فرانسه و اقامت دائم آن
 3. خود اشتغالی در فرانسه
 4. همه چیز در مورد فرانسه

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!