مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک

تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک

تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک

فهرست مقاله
تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک
تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک

تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک

تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک ، بحثی ست که سازمان مهاجرتی آوات ، می خواهد در این مقاله به آن بپردازد و اطلاعاتی را در زمینه تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک را در اختیار متقاضیان عزیز قرار دهد .کشور دانمارک در میان کشور های اروپایی از مقام برتری برای ایجاد شرایط برای تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک ، را برای متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک ، برخوردار می باشد .

 

بررسی کشور دانمارک

به جرات می توان گفت که کشور دانمارک یکی از مرفه ترین کشور های اروپایی محسوب می شود و خواهان بسیاری برای تحصیل و داشتن زندگی ایده آل و با کیفیت ، رویای مهاجرت به دانمارک را در ذهن های خود می پرورانند .

درست است که میزان مالیات در دانمارک بالا می باشد ، اما مردم ساکن در دانمارک ، از خدمات پزشکی و رفاهی و آموزش و تحصیلی و … بسیار رضایتمند هستند .

پایتخت کشور دانمارک ، کپنهاگ می باشد و دارای تقریبا دو میلیون نفر جمعیت می باشد و از لحاظ کیفیت زندگی در بین تمام پایتخت های کشورهای اروپایی ، در سطح عالی قرار دارند .

تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک

تحصیل در دانمارک در مقطع دکتری  ، به مدت سه سال در دانشگاه های دانمارک در خصوص تحقیق و توسعه انجام  می گیرد . البته مدرک مقطع دکتری در دانمارک به دانشجویی اتخاذ می گردد که بتواند  بعد از اتمام دروس تحصیلی خود ، از پایان نامه ی خود دفاع نماید .

تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک ، یکی از مقاصد و اهداف دانشجویان بین المللی می باشد و اخذ ویزای همراه دانمارک برای دانشجویان دکتری بین المللی ، شرایط ماندن را همراه با خانواده را برای آن ها آسان تر می نماید .

شرط تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک و پذیرش در دانشگاه های دانمارک در مقطع دکتری برای داشنجویان بین المللی خارجی ، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و اخذ مدرک کارشناسی ارشد در دیگر کشور ها که معادل با مدرک فوق لیسانس در دانمارک باشد .

یکی دیگر از شروط پذیرش در تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک ، تسلط بر زبان انگلیسی و مکالمه روان می باشد . داشتن مدرک زبان انگلیسی B یا مدرک زبان آیلتس 7 و ارائه آن به دانشگاه های دانمارک به هنگام پذیرش در مقطع دکتری در دانمارک الزامی می باشد .

دانشجویان می توانند به هنگام تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک ، به اخذ بورسیه تحصیلی دانمارک در مقطع دکتری نیز فکر نمایند و با اخذ بورسیه تحصیلی در تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک ، می توان در برخی از هزینه های زندگی و تحصیل در دانمارک ، صرفه جوئی نمود .

افراد بومی انگلیسی زبان از ارائه مدرک زبان به هنگام پذیرش تحصیلی در مقطع دکتری در دانمارک ، معاف می باشند .

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دکتری در دانمارک

  • ارائه مدرک زبان انگلیسی
  • ارائه انگیزه نامه
  • ارائه رزومه کاری و یا کار آموزی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که با رشته دانشجو مرتبط باشد
  • ارائه پروپوزال تحقیقاتی

در دانشگاه های دانمارک ، می باشد.

زمانی که متقاضیان ، اجازه اقامت در دانمارک را کسب نمودند می توانند با مراجعه به اداره مهاجرت خارجیان و در خواست کارت اقامت CPR را نمایند ، دانشجویان و افرادی که دارای اقامت دانمارک هستند با داشتن این کارت اقامت می توانند از خدمات بهداشتی و درمانی ، از کلاس های آموزشی و کاریابی در دانمارک و … استفاده نمایند .

اگر دانشجویان ، تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک را در دانشگاه های خصوصی ترجیح دهند ، باید سالانه بابت پرداخت شهریه ، پانزده هزار تا شانزده هزار یورو پرداخت نمایند .

دانشجویان تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک ، باید با گذراندن دوره ی کارآموزی شش ماه در رشته مورد تحصیل خود در دانشگاه های دانمارک ، این را اثبات نمایند که می توانند به صورت مستقل و با استفاده از روش های علمی و تحقیقی ، یک پروژه تحقیقاتی را به اجرا در آورند .

دانشجویان به هنگام تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک ، می توانند به صورت پاره وقت و به مدت سی ساعت در هفته مشغول به کار شوند و یا با داشتن توانایی و تخصص خاص ، در خواست کار ضمن تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک را به شرکت های معتبر دانمارکی ارائه دهند و به هنگام کسب موفقیت در درخواست ارائه شده به شرکت های معتبر دانمارکی ، مشغول به کار ضمن تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک ، شوند .

البته لازم به ذکر می باشد که دانشجویان برای اتخاذ شغلی برای کار کردن ، باید تسلط کافی به زبان دانمارکی و زبان انگلیسی برای مکالمه داشته باشند .

البته دانشجویان تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک ، بعد از اتمام تحصیل ، شش ماه فرصت دارند تا به اداره مهاجرت خارجیان در دانمارک مراجعه نمایند و درخواست ویزای کار دانمارک را نمایند و به دنبال کاریابی در دانمارک باشند .

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک، را در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

مقالات درباره دانمارک:

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!