انگلستان, انگلیس, تحصیلی

تحصیل در دبیرستان های انگلستان

تحصیل در دبیرستان های انگلستان

تحصیل در دبیرستان های انگلستان

تحصیل در دبیرستان های انگلستان یکی از مطمئن ترین و بهترین راه ها برای تحصیل فرزندان ما در بهترین دانشگاه های دنیا است. در این مقاله می خواهیم به صورت کامل در خصوص تحصیل در این مقطع برای مهاجران خارجی بپردازیم.
حتما می دانید که تحصیل در دبیرستان های انگلستان یکی از بهترین فرصت ها برای ورود به بهترین رشته های دنیا در دانشگاه های معتبر انگلستان است. بسیاری از افراد دوره های آمادگی برای ورود به رشته پزشکی و مهندسی را در همین مقطع دبیرستان در کشور انگلستان می گذرانند و این شرایط باعث می شود که ورود افراد به دوره های پزشکی و مهندسی در دانشگاه های انگلستان به صورت تضمینی شود و افراد می توانند از این شرایط برای روشن شدن آینده فرزندان خود استفاده کنند.

در سال های اخیر متاسفانه به دلیل بالا رفتن نرخ ارز در داخل کشور ایران امکان تحصیل در دبیرستان های انگلستان برای بسیاری از ایرانی ها فراهم نیست و همین شرایط باعث می شود که شرایط تحصیل در این مقطع در کشور انگلستان برای مهاجران ایرانی به مراتب سخت شود. اما نگران این مساله نشوید شما می توانید از سیستم اسکالرشیپ برای تحصیل در دبیرستان های انگلستان استفاده کنید این سیستم تخفیفات 40 الی 50 درصدی را به افرادی می دهد که در دوره های قبلی توانسته اند معدل بالای 17 را کسب کنند و در این شرایط افراد می توانند برای فرزندان خود جهت تحصیل در دبیرستان های انگلستان تخفیفات خوب و مناسبی دریافت کنند.
مدرک دانشگاهی انگلستان یکی از معتبرترین مدارک جهان است به جای این که هزینه های زیادی برای تحصیل در کشورهای هند و مالزی بدهید و در آخر مدرکی فاقد اعتبار جهانی دریافت کنید می توانید با همین هزینه به تحصیل در دبیرستان های انگلستان فکر کنید و مدارک معتبر جهانی کسب کنید فقط کافی است که در این راه از مشورت کارشناسان خبره در این زمینه استفاده کنید تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

برای افرادی که دوست دارند وارد دانشگاه های معتبر کشور انگلستان شوند تحصیل در دبیرستان های انگلستان را پیشنهاد می کنیم زیرا هم راه ورود به دانشگاه های معتبر این کشور ساده تر می شود و می توانند به سادگی بورسیه های تحصیلی را در دانشگاه مربوطه اخذ کنند و هم این که تا قبل از ورود به دوره دانشگاهی زبان انگلیسی خود را تکمیل کرده باشند، تمامی این مسائل باعث می شود که تحصیل در دبیرستان های انگلستان به یکی از گزینه های جذاب برای دانش آموزان خارجی تبدیل شود که در سراسر دنیا متقاضیان زیادی دارد.
دانش آموزی که بتواند زبان انگلیسی خود را در طول دوران تحصیل تکمیل کند از شانس به مراتب بیشتری در زمینه پیدا کردن شغل مورد نیاز خود دارد زیرا در حال حاضر بسیاری از ارگان های رسمی و دولتی در کشور انگلستان به افرادی نیاز دارند که زبان انگلیسی آن ها تکمیل شده باشد و این مساله در اولویت کارفرمایان برای استخدام افراد قرار دارد.

مزیت تحصیل در دبیرستان های انگلستان

اگر شخصی قصد داشته باشد که وارد رشته پزشکی و یا دندانپزشکی در دانشگاه های کشور انگلستان شود مجبور به ادامه تحصیل در دبیرستان های انگلستان است به طوری که دوره دبیرستان در این کشور به صورت 2 دوره برگزار می شود. در دوره اول به صورت GCSE است و دانش آموزان بعد از گذراندن این دوره وارد A-LAEVEL می شوند و این به معنای دو سال آخر دبیرستان است. افرادی که می خواهند وارد معتبرترین دانشگاه های دنیا هم چون کمبریج و آکسفورد شوند حتما باید این دوره را در کشور انگلستان پشت سر گذاشته باشند، هم چنین برای گذراندن دوره های تحصیلی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی گذراندن این دوره ها در دبیرستان های انگلستان اجباری است.

بعد از این اشخاص توانستند دوره A-LEVEL را پشت سر بگذرانند می تواند به غیر دانشگاه های انگلستان در دانشگاه های آمریکا، استرالیا و یا کانادا مورد پذیرش قرار بگیرند و تمامی این شرایط منوط به معدل شخص در دوره مذکور است.
هم چنین مدارس در کشور انگلستان برای یادگیری افراد از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند و هم چنین برای افراد ایستگاه های کامپیوتری در نظر گرفته شده که می توان دوره های عملی دبیرستانی را در این مکان ها پشت سر گذاشت. یکی دیگر از مزیت های تحصیل در دبیرستان های انگلستان تعداد کم افرادی است که در سر کلاس حضور دارند و این باعث می شود ک اشخاص با آسودگی خاطر بیشتری به تحصیل خود در کشور انگلستان بپردازد. به هر حال تحصیل در این مقطع در کشور انگلستان مزایای خاص خود را دارد.

هم چنین تنها امکانات دبیرستان های انگلستان در زمینه علمی نیست بلکه دانش آموزان می توانند از امکانات رفاهی و ورزشی این دبیرستان ها نهایت استفاده را ببرند به طوری که در تمامی دبیرستان های انگلستان سالن های ورزشی هم چون استخر، فوتبال، تنیس و هم چنین سالن های رقص و درام و در نهایت سال تناسب اندام وجود دارد که مزایای تحصیل در دبیرستان های انگلستان را بیش تر از قبل کرده است.

در دبیرستان های انگلستان به مسائل اجتماعی دانش آموزان بسیار توجه می شود به طوری که برای افراد سالن های اجتماعی تخصیص داده شده که اشخاص می توانند در این مکان ها موضوعات و صحبت های خود را بیان کنند و این باعث می شود که در کنار بعد آموزشی دانش آموزان، بعد اجتماعی آنان را در فضایی باز و دوستانه تقویت ببخشند.

بیشتر موضوعاتی که برای تحصیل در دبیرستان های انگلستان یاد داده می شود شامل مسائل اجتماعی و انسانی، ریاضیات مقدماتی، آمار و خلاقیت های ذهنی یا هنر است، یکی از موضوعات مهمی که در هنگام تحصیل در کشور انگلستان یاد داده می شود چگونگی رفتار انسان با هم نوعان خود است که دانش آموزان از همان ابتدا به فکر کمک به هم نوعان خود می افتند و این می تواند در تربیت فرزندان بسیار ایده آل باشد. به هر حال اگر تصمیم به تغییر زندگی و آینده فرزندان خود دارید می توانید از این فرصت نهایت استفاده و بهره را ببرید. معمولا کشور انگلستان را به عنوان یکی از بهترین کشورها در زمینه تحصیلی می دانند و چه بهتر است که فرزندان خود را از همان ابتدا برای ادامه تحصیل عالی وارد این کشور کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید همین الان با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت انگلستان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *