رد کردن لینک ها

تحصیل در استرالیا

شرایط تحصیل در استرالیا 

تحصیل در استرالیا چه شرایطی دارد؟  آیا امکان تحصیل در استرالیا رایگان وجود دارد؟ هزینه تحصیل دندانپزشکی در استرالیا چقدر است؟ تحصیل در استرالیا بدون آیلتس امکان پذیر است؟ در این مقاله تمامی این موضوعاتی را که برای مهاجرت تحصیلی به استرالیا نیاز دارید، بررسی کرده ایم.

بورس تحصیلی در استرالیا

استرالیا یک کشور توسعه یافته میباشد که در دنیا به عنوان ششمین کشور پهناور شناخته شده است که اقتصاد آن بر پایه استرالیا کشاورزی و بازرگانی میباشد و عمده دلیلی که باعث شده است افراد بسیاری در دنیا علاقمند به مهاجرت به استرالیا باشند این است که استرالیا با توجه به پهناور بودن و وسعتش جمعیت کمی را در خود جای داده است و همین امر سبب شده است که مردم در رفاه اجتماعی کامل به سر ببرند و مشکلات اقتصادی نداشته باشند به همین خاطر افراد در اقصی نقاط دنیا متقاضی مهاجرت به استرالیا میباشند. روشهای بسیاری برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد که عبارتند از:

 • تحصیل در استرالیا ( مهاجرت تحصیلی)
 • مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به استرالیا از طریق کار
 • مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک

که در این مقاله به توضیح جامعی از تحصیل در استرالیا، هزینه های تحصیل دندانپزشکی در استرالیا، تحصیل دکترا در استرالیا، تحصیل پزشکی در استرالیا، تحصیل در استرالیا بدون آیلتس، تحصیل رایگان در استرالیا، بورس تحصیلی در استرالیا، هزینه تحصیل در استرالیا میپردازیم.

اگر شما متقاضی تحصیل در استرالیا میباشید باید با شرایط تحصیل در استرالیا آشنا شوید اول از همه این موضوع مطرح میباشد که باید فرد در هر مقطعی که میخواهد تحصیل کند مدرک زبان مورد نیاز به همان مقطع را کسب کرده باشد و اگر فرد بخواهد در مقطع کارشناسی تحصیل کند باید مدرک دیپلم خود را که معتبر میباشد به دانشگاه مورد نظر تحویل دهد و اگر بخواهد در مقطع فوق لیسانس تحصیل کند باید مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه های معتبر و بین المللی کسب کرده باشند که مورد تایید دانشگاه های استرالیا نیز باشد.

نکات لازم قبل از اقدام به تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا به دلیل انگلیسی زبان بودن این کشور مدرک آیلتس یا تافل می باشد.مسئله ای که در اینجا قابل ذکر میباشد این است که زمانی که شما میخواهید از طریق تحصیل در استرالیا پا به خاک این کشور بگذارید در برخی از دانشگاهها مدرک زبانی که از شما میخواهند با مدرک زبانی که در سفارت استرالیا از شما میخواهد متفاوت است.

سالانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بسیاری در استرالیا وجود دارند که متقاضیان مهاجرت به استرالیا و تحصیل در استرالیا را میپذیرد و اگر افرادی که از طریق تحصیل از راه دور را در نظر نگیریم سالانه حدود سیصد هزار نفر از طریق تحصیل در استرالیا به خاک این کشور میروند.

اگرچه تعداد نفراتی که برای تحصیل در استرالیا متقاضی میباشند بسیار زیاد است اما کیفیت تحصیلی در دانشگاه ها و مدارس استرالیا بسیار پیشرفته و در رتبه ی بالا در دنیا قرار دارد و به صورت پیوسته زیر نظر میباشد تا کیفیت آموزشی در تمامی مقاطع بررسی شود.

برای تحصیل در استرالیا زمانی که شما مدارک خود را تکمیل نمودید و دانشگاه مورد نظرتان مدارک شما را تایید نمود باید فرم تایید که از دانشگاه دریافت کردید را همراه تمامی مدارک مورد نیازی که در ادامه برایتان شرح میدهیم به سفارت استرالیا تحویل دهید و بعد از بررسی های مدارک شما، ویزای تحصیلی استرالیا صادر میشود و شما میتوانید بعد از ورو د به استرالیا و ثبت نام در دانشگاه مورد نظر به تحصیل در استرالیا مشغول شوید.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در استرالیا

 • اصل پاسپورت و ترجمه از آن
 • شناسنامه و کارت ملی و کپی از آنها
 • تاییدیه دانشگاه استرالیا
 • عدم سوء پیشینه
 • عدم اعتیاد
 • گواهی سلامت پزشکی
 • تمکن مالی
 • مدرک زبان
 • مدارک تحصیلی مورد نیاز برای سفارت
 • ترجمه کلیه مدارک تحصیلی معتبر

هزینه تحصیل دندانپزشکی در استرالیا

هزینه تحصیل دندانپزشکی در استرالیا چقدر است؟ متقاضیان تحصیل در استرالیا شاید اولین موضوعی که برایشان اهمیت دارد میزان شهریه دانشگاه میباشد، رشته های مختلفی برای تحصیل در استرالیا وجود دارد که در این میان دندانپزشکی از تمامی رشته ها بیشترین طرفدار را دارد. هزینه تحصیل دندانپزشکی در استرالیا درمقاطع مختلف متفاوت است که در ادامه هزینه تحصیل دندانپزشکی در استرالیا را برایتان شرح میدهیم.

هزینه تحصیل دندانپزشکی در استرالیا در مقطع کارشناسی

برای ورود به این مقطع و تحصیل در استرالیا و در رشته دندانپزشکی اولین شرط لازم داشتن مدرک زبان با نمره ۷ آیلتس است و زمان ورود به دانشکده دندانپزشکی باید در ابتدا یک مصاحبه انجام دهید که این مصاحبه هم شامل افرادی میشود که با مدرک کارشناسی وارد این دانشکده شده اند و هم شامل افرادی میشود که آزمون GAMSAT را انجام داده اند میشود.

تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی دندانپزشکی استرالیا ۵ سال است و هزینه تحصیل دندانپزشکی در استرالیا در این مقطع از ۳۰۰۰۰ دلار تا ۴۵۰۰۰ دلار میباشد.

به طور میانگین هزینه تحصیل دندانپزشکی در استرالیا به طور کلی بین ۳۰۰۰۰ دلار تا ۶۰۰۰۰ دلار میباشد که این ارقام بستگی به دانشکده و مقاطع مختلف دارد.

تحصیل دکترا در استرالیا

تحصیل دکترا در استرالیا به دلیل رقابتی بودن نیازمند داشتن رزومه قوی می باشد. متقاضیان تحصیل در استرالیا و بخصوص تحصیل دکترا در استرالیا باید با برخی شرایط آن آشنا شوند تا براساس آن انتخابی درست داشته باشند.

افراد متقاصی تحصیل دکترا در استرالیا میتوانند از امکانات بسیار پیشرفته ای برخودار شوند.

برای اخذ پذیرش تحصیل دکترا در استرالیا باید پیشنهاد تحقیقاتی مناسب داشته باشید و بایستی پیشنهاد تحقیقاتی مناسبی به دانشگاه ارائه بدهید.

افرادی که متقاضی تحصیل دکترا در استرالیا میباشند از شانس بیشتری برای بورسیه برخوردار میباشند. یکی دیگر از مواردی که باید به آن اشاره کنیم این است که در مقطع دکترا عنوان رشته تخصصی دیده میشود.

اگر میخواهید مدرک دکترا را اخذ کنید باید پایان نامه ارائه دهید و باید دانشجوی متقاصی تحصیل دکترا در استرالیا استاد خود را جوری متقاعد سازد که تمامی مفاهیم تخصصی خود را کسب کرده است.

نکات تحصیل دکترا در استرالیا

تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا تقریبا سه سال به طول می انجامد. جالب است بدانید که تعداد کثیری از دانشجویان متقاضی تحصیل دکترا در استرالیا خارجی میباشند.

اگر شما متقاضی تحصیل در استرالیا و مخصوصا تحصیل دکترا در استرالیا میباشید و میخواهید اطلاعات جامع تری از دانشکده ها و دانشگاه های استرالیا کسب کنید میتوانید نام دانشکده ای که مد نظر دارید و پذیرش را دریافت کرده اید به ما بدهید تا اطلاعات جامع در خصوص آن دانشکده را در اختیارتان قرار دهیم.

برای تحصیل دکترا در استرالیا باید بدانید که سیاست های کاری دانشکده ها با هم متختلف میباشد و هر کدام قوانین خاص خود را دارند اما برای تحصیل دکترا در استرالیا حداقل معدلی که نیاز میباشد ۱۵ است و مدرک کارشناسی ارشد نیز جزو الویت های اولیه برای تحصیل دکترا در استرالیا میباشد.

پیشنهاد تحقیقانی در تحصیل دکترا در استرالیا به این صورت میباشد که با پیشنهاد تحقیقاتی در مقطع کارشناسی ارشد متفاوت است و این پیشنهاد تحقیقاتی که متقاضیان تحصیل دکترا در استرالیا به این شکل میباشد که باید مفاهیم تخصصی و ایده های نو ارائه بدهند و راهکارهای جدید ارائه بدهند.

زمانی که میخواهید پیشنهاد تحقیقاتی خود را ارائه دهید باید بگویید که این پیشنهاد چگونه به ذهنتان رسیده است شما طوری باید دیگران را متقاعد سازید که این روش و پیشنهاد به نتیجه خواهد رسید و همچنین پیشنهادتان باید نو و جدید باشد و گرنه شما کاری را انجام خواهید داد که دیگران آن را انجام داده اند و دیگر کیفیت نخواهد داشت.

نکات پذیرش دکترا در استرالیا

 • زمانی که درخواست اولیه را برای دانشگاه میفرستید و باید در مرحله اول استاد راهنما مشخص شود.
 • در مرحله دوم دانشکده باید تصمیم آخر را بگیرد که دانشجورا میپذیرد یا خیر.

برای تحصیل دکترا در استرالیا مدارکی مورد نیاز میباشد که در صورت تکمیل نبود آنها کارهای اخذ ویزای شما به مشکل خواهد خورد که در ذیل به مدارک مورد نیاز تحصیل دکترا در استرالیا اشاره کرده ایم:

 • اصل پاسپورت و ترجمه آن
 • ریز نمرات و مدرک کارشناسی ارشد و ترجمه آنها به زبان انگلیسی
 • طرح تحقیق به زبان انگلیسی
 • رزومه فرد که به زبان انگلیسی میباشد.
 • مدرک آیلتس ۶٫۵-۷ و معادل تافل آن
 • معرفی نامه که از استاد و یا کارفرمای استرالیایی دریافت کرده اید
 • اگر سابقه کاری مرتبط با رشته خود را داشته باشید
 • اگر متاهل باشید سند ازدواج
 • تمکن مالی و معرفی یک حساب بانکی
 • عکس پاسپورتی
 • و دیگر مدارکی که سفارت استرالیا از شما درخواست کند

تحصیل دکترا در استرالیا و تحصیل د راسترالیا دارای هزینه هایی میباشد که شامل هزینه های زندگی و هزینه ای میباشند که برای شهریه های دانشگاه باید پرداخت کنید که اگر در مقطع دکتری بورسیه داشته باشید تمام هزینه ها برای شما به صورت رایگان میشود.

تحصیل پزشکی در استرالیا

تحصیل پزشکی در استرالیا نیازمند چه مدارک و شرایطی می باشد؟ افراد متقاضی تحصیل پزشکی در استرالیا و تحصیل در استرالیا میخواهند با شرایط تحصیل پزشکی در استرالیا و مدارک مورد نیاز برای تحصیل پزشکی در استرالیا که چه میباشد آشنا شوند و بدانند که آیا امکان تحصیل پزشکی در استرالیا وجود دارد یا خیر؟ و یا اینکه قوانین تحصیل پزشکی در استرالیا چه چیزهایی میباشد، به همین خاطر موسسه ما مقاله ای در خصوص شرایط تحصیل پزشکی در استرالیا و قوانین تحصیل پزشکی در استرالیا و مدارک مورد نیاز تحصیل پزشکی در استرالیا تهیه کرده ایم تا شما عزیزان به راحتی بتوانید اطلاعات خود را در زمینه تحصیل پزشکی در استرالیا تکمیل کنند.

زمانی که شما برای تحصیل پزشکی در استرالیا وارد می شوید باید یک دوره سه ساله کارشناسی عمومی سلامت را بگذرانید بعد از گذراندن این دوره وارد دوره های کارشناسی ارشد دکترای پزشکی در استرالیا خواهید شد. برای ورد به تحصیل پزشکی در استرالیا باید ابتدا امتحان ورودی گمست را گذرانده باشید.

برای تحصیل پزشکی در استرالیا باید مدرک پیش دانشگاهی و دبیرستان به همراه مدرک آیلتس را حتما داشته باشید و شاید به جرات میتوان گفت که لازمه ابتدایی تحصیل پزشکی در استرالیا و تحصیل د ندانپزشکی در استرالیا میباشد.

تحصیل در استرالیا بدون آیلتس

تحصیل در استرالیا بدون آیلتس امکان پذیر است؟ افرادی که علاقمند به تحصیل در استرالیا میباشند بیشتر دوست دارندکه تحصیل در استرالیا بدون آیلتس بوده و راحتتر بتوانند به اهداف خود که تحصیل در استرالیا میباشد برسند.

این موضوع کمی دشوار میباشد زیرا استرالیا یک کشور انگلیسی زبان میباشد و افرادی که به تحصیل در استرالیا میپردازند باید مدرک زبان آیلتس را داشته باشند زیرا تمام موفقیت آنان در امر تحصیل منوط به داشتن مدرک زبان آیلتس میباشد.

خاطر نشان کنم که تحصیل در استرالیا بدون آیلتس اگرچه امری دشوار است اما قابل انجام میباشد، تحصیل در استرالیا بدون آیلتس برای هر فردی که شرایطش را داشته باشد مناسب میباشد پس تنها افرادی میتوانند تحصیل در استرالیا بدون آیلتس را داشته باشند که رزومه و مدارکشان توسط افراد مجرب در زمینه مهاجرت و تحصیل در استرالیا بررسی شده باشد.

موسسه حقوقی آوات همه روزه آماده خدمات رسانی به متقاضیان تحصیل در استرالیا بدون مدرک آیلتس، تحصیل رایگان در استرالیا و تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا میباشند.

تحصیل رایگان در استرالیا

تحصیل رایگان در استرالیا موضوعی میباشد که نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده است و افرادی که تحصیل در استرالیا را در الویت خود قرار میدهند اولین سوالی که برایشان پیش میاید این است که آیا تحصیل رایگان در استرالیا امکان پذیر میباشد یا خیر؟

در جواب به علاقمندان تحصیل رایگان در استرالیا باید عرض کنیم که تحصیل رایگان در استرالیا با توجه به شرایط خاصی امکان پذیر می باشد. بیشترین افرادی که شانس تحصیل رایگان در استرالیا را دارند در مقطع دکترا میباشند؛ زیرا بورسیه تحصیلی استرالیا بیشتر برای افرادی که در مقطع دکترا هستند اتفاق می افتد. افرادی که دارای بورسیه هستند به راحتی میتوانند به تحصیل رایگان در استرالیا بپردازند بدون آنکه مبلغی پرداخت کنند.

اما خاطر نشان کنیم که افرادی که در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در استرالیا تحصیل میکنند نگران هزینه های تحصیل خود نباشند زیرا براساس قوانین دولت استرالیا، دانشجویانی که تحصیل در استرالیا را در الویت خود قرار داده اند و به دانشگاه های این کشور آمده اند میتوانند بر اساس ساعات کلاس هایشان و طبق مقرراتی که برایشان مشخص میشود به کار پاره وقت بپردازند و ساعات کاری آن ها با توجه به مقطع تحصیلیشان مشخص می شود، از این رو نگران هزینه های تحصیل در استرالیا نباشید زیرا به وسیله کار پاره وقت میتوانید نیمی از هزینه های تحصیل در استرالیا را جبران کنید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه