رد کردن لینک ها

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

در ابتدا میبینیم ویدیوئی از صحبت های آقای جهانیان مدیر و موسس سازمان مهاجرتی آوات

موسسه مهاجرتی آوات در این مقاله قصد دارد در ارتباط با موضوع تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی, مهاجرت به اتریش ، اخذ ویزای تحصیلی اتریش  تحصیل در دانشگاه های اتریش بدون محدودیت سنی و هزینه های زندگی و هزینه تحصیل در اتریش ، اطلاعات کافی و مفیدی را در اختیار متقاضیان عزیز قرار دهد و امیدواریم که بتوانیم در امر مهاجرت ، کمک شایان ذکری به شما دوستان عزیز کرده باشیم .با اخذ ویزای تحصیل در اتریش ، در کشوری قدم می گذارید که می توانید بدون دغدغه و آسایش در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا در رفت و آمد و سفر باشید و با اتمام تحصیل خود می توانید برای اخذ ویزای کاری اتریش نیز اقدام به عمل آورید .

سوالاتی در زمینه ی تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی ، از شما عزیزان به دست موسسه مهاجرتی آوات رسیده است از جملـــه :

اخذ ویزای تحصیلی اتریش یا ویزای دانشجویی اتریش به چه صورت می باشد ؟آیا می توان در دانشگاه های اتریش به صورت رایگان تحصیل نمود ؟هزینه های زندگی در اتریش چگونه می باشد ؟آیا می توان در اتریش بدون محدودیت سنی در دانشگاه ، تحصیل نمود ؟ که موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، سعی بر این دارد در این مقاله به ذکر این موضوعات بپردازد .پس با ما همراه باشید …

اخذ ویزای دانشجویی اتریش همه ساله با مشتاقان بسیاری رو به روست ، به علت کشور بسیار زیبا و دیدنی اتریش و اقتصاد فعال ، کاریابی مدرن اتریش ، خواهان بسیاری برای تحصیل و کار ، کشور اتریش را بر می گزینند .

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و ارائه ندادن مدرک زبان آلمانی به هنگام مجوز پذیرش دانشگاه و اخذ ویزای تحصیلی اتریش ، یکی از مزایایی ست که کشور اتریش برای دانشجویان بین المللی و خارجی خود در نظر گرفته است و مدت زمان ۶ تا ۹ ماه فرصتی برای اخذ مدرک آلمانی را برای دانشجویان قرار داده است اما اخذ مدرک زبان آلمانی ، هرچه سریعتر انجام گیرد بهتر است ، به این دلیل که تحصیل در دانشگاه های اتریش در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، به صورت آلمانی انجام می گیرد و در مقطع دکتری به صورت انگلیسی می باشد .

همه دانشجویان در ابتدا ، نیاز به حداقل مدرک زبان آلمانی B2 را دارند اما اگر در زمان ثبت نام دانشگاه حداقل مدرک زبان آلمانی را نداشته باشند ، طی مدت زمان تعیین شده می توانند برای اخذ مدرک زبان آلمانی اقدام نمایند .

پس به طور کلی شرایط سنی برای تحصیل در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در اتریش هیچ محدودیت و شرایط سنی خاصی ندارد .

پس به طور کلی می توان گفت که ، تحصیل در اتریش رایگان و یا در دانشگاه ها با پرداخت شهریه بسیار ناچیز انجام  می گیرد و در ابتدا در حین اخذ ویزای تحصیلی اتریش و هنگام تحصیل در اتریش ، نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد .

البته دانشگاه هایی که در آن دانشجویان برای تحصیل در زبان انگلیسی اقدام می نمایند ، به صورت انگلیسی تدریس و نیاز به مدارک اولیه آیلتس ۶٫۵  و در بعضی مواقع نیاز به آیلتس ۷ می باشد .

به طور کلی یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش ها برای مهاجرت به اتریش ، اخذ ویزای تحصیلی اتریش و یا انتقالی از دانشگاه ایران به دانشگاه های اتریش با اخذ بورسیه تحصیلی اتریش ، می باشد .

هزینه های زندگی در اتریش در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، تقریبا بالاست اما میان اتریش و آلمان هزینه زندگی در اتریش ، نسبت به امکانات عالی و ایده آل در اختیار گذاشته شده به نسبت پایین تری می باشد .

دانشجویان به هنگام تحصیل در اتریش می توانند با داشتن کاری نیمه وقت و انجام مدت زمان ۱۰ ساعت در هفته در مقطع کارشناسی و ۲۰ ساعت در هفته در مقطع کارشناسی ارشد و مدت زمان ۳۰ ساعت در هفته در مقطع دکتری ، در مقداری از هزینه های زندگی اتریش صرفه جویی نمایند .

 

دانشجویان در اتریش علاوه بر هزینه های زندگی ، هزینه های تحصیلی نیز دارند و اگر پرداخت شهریه دانشگاه را به صورت رایگان و یا به مقدار خیلی ناچیزی در نظر بگیریم ، باز هم هزینه هایی در ارتباط با شهریه خوابگاه ، اجاره مسکن و خرید مواد غذایی و خرید پوشاک و آب و برق و هزینه های حمل و نقل و اینترنت نیز وجود دارد .

پرداختی تمامی این هزینه های ذکر شده به صورت ماهیانه می باشد و شامل هزینه خوابگاه دانشجویی بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ یورو ، هزینه اجاره مسکن ۴۰ تا ۵۵ متری ۶۰۰ یورو و خرید همان ملک در اتریش ۲۰۰۰ یورو و هزینه های خرید مواد غذایی ، خرید پوشاک ، آب و برق و دیگر هزینه های جانبی را اگر به صورت کلی بخواهیم در نظر بگیریم ، بین ۵۵۰ الی ۷۰۰ یورو می باشد

البته لازم به ذکر که دولت اتریش در امر هزینه های جانبی مانند حمل و نقل و اینترنت برای تمامی شهروندان کشور خود و یا مقیم کشور اتریش و افراد بین المللی و خارجی ، امتیازات ویژه ایی قائل می باشد و این موضوع می تواند در امر صرفه جویی در این هزینه ها کمک بسیاری نماید .

تحصیل در دانشگاه های اتریش ، به صورت دو ترم انجام می گیرد .

اما به طور کلی برای شرکت کردن در دانشگاه های اتریش ، متقاضیان بین المللی در ابتدا باید با اخذ مدرک دیپلم و شرکت در کنکور سراسری و اخذ رتبه قبولی دانشگاه های ایران ، می توانند برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش اقدام و خود را برای تحصیل در دانشگاه های اتریش آماده نمایند .

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی اتریش یا همان ویزای دانشجویی اتریش

  • اصل و کپی برابر اصل پاسپورت و ارائه به صورت ترجمه شده
  • اصل و کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی و ارائه به صورت ترجمه شده
  • وجود عکس پاسپورتی
  • اشتغال به تحصیل در دانشگاه های ایران و ارائه به صورت ترجمه شده
  • گواهی دیپلم و ریز نمرات مربوط به دوره دیپلم و ارائه آن ها به صورت ترجمه شده
  • گواهی پیش دانشگاهی و ریز نمرات مربوط به پیش دانشگاهی و ارائه آن ها به صورت ترجمه شده
  • ریز نمرات مربوط به دوره کارشناسی و ارائه آن به صورت ترجمه شده
اتریش
تحصیـــل در اتریش

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی اتریش  و دیگر کشورها با مشاورین موسسه آوات در ارتباط باشید

و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی ۱
تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی ۱
تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی ۱ ۲

سازمان مهاجرتی آوات با بهره مندی از برترین وکلای بین المللی آماده ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص تحصیل در اتریش به شما عزیزان متقاضی خواهد بود

شما میتوانید سوالات خود را در خصوص تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

هاور لتس مایگریت در آوات

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره