مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

چگونه در استرالیا تحصیل کنیم؟ [2019] – شرایط دریافت ویزای تحصیل دراسترالیا

چگونه در استرالیا تحصیل کنیم؟ [2019] – شرایط دریافت ویزای تحصیل دراسترالیا

فهرست مقاله

تحصیل در استرالیا

کشور استرالیا دارای دانشگاه ها و موسسات آموزشی بسیار عالی در جهان می باشد که شما می توانید اسامی برخی از دانشگاه های استرالیایی را در لیست 50 دانشگاه برتر جهان می باشد. دانشگاه های استرالیا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین امکانات و خدمات برای دانشجویان بومی و غیر بومی توانسته توجه و رضایت دانشجویان خود را به دست بیاورد.

هم چنین توجه داشته باشید که امروزه تحصیل در یکی از دانشگاه های کشور استرالیا از راحت ترین و آسان ترین راه های مهاجرت به استرالیا می باشد و بسیار از افراد و جوانان کشورهای دیگر سعی دارند تا با استفاده از این راه و روش به این کشور مهاجرت کنند. شما می توانید با تحصیل در استرالیا، علاوه بر دریافت یک مدرک معتبر از بهترین دانشگاه های دنیا ، می توانید فرصت زندگی در استرالیا را نیز به دست بیاورید.

این کشور از سطح زندگی بسیار بالایی برخوردار می باشد و شما می توانید با زندگی در این کشور از دیدنی ها و جاذبه های آن نیز بهره مند شوید. در ادامه سعی بر آن داریم تا در مورد مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشوراسترالیا اطلاعاتی را برای علاقمندان به تحصیل در کشوراسترالیا، را بیان کنیم. با ما تا آخر مقاله همراه باشید.

مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در کشوراسترالیا

سازمان مهاجرت آوات با داشتن بهترین و متخصص ترین مشاوران در زمینه مهاجرت به کشورهای دیگر می توانند کمک بزرگی را برای دانشجویان می کنند. شما می توانید تمام سوال های مربوط به مهاجرت تحصیلی خود را از همکاران حرفه ای در این زمینه بپرسید.

از مهم ترین شرایط و مدارکی که می توان برای مهاجرت های تحصیلی به آن توجه داشته باشید، یادگیری زبان انگلیسی است. زبان اصلی کشوراسترالیا انگلیسی می باشد و تمام دروس در دانشگاه های این کشور به زبان انگلیسی می باشد بنابراین تمام دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه هایاسترالیا را دارند بایستی نمره ی خوبی را در زبان انگلیسی به دست بیاورند تا بتوانند از پس دروس تدریس شده و ارتباطات روزمرگی خود بر بیایند.

کشوراسترالیا نیز همانند سایر کشورهای دیگر قوانین و مقررات بسیار خاصی را برای پذیرش دانشجویان در دانشگاه ها در نظر گرفته است که برای آگاهی از مدارک و شرایط مورد نیاز جهت تحصیل در کشوراسترالیا می توانید به بخش های دیگر این مقاله مراجعه کنید.

مدارک لازم جهت تحصیل در کشوراسترالیا

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که قصد تحصیل دراسترالیا را دارند از بابت مدارک و شرایط لازم جهت تحصیل در این کشور می باشد. از جمله مدارک لازم جهت تحصیل در کشوراسترالیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه اصل پاسپورت که حداقل 12 ماه از اعتبار آن مانده باشد
  • ارائه اصل و کپی مدارک شناسایی
  • ارائه گواهی مبنی بر عدم سوء پیشینه در حوزه های سیاسی و اقتصادی
  • ارائه گواهی پزشکی و بیمه سلامت که از مهم ترین مدارک موجود برای تحصیل دراسترالیا می باشد.
  • دریافت و اخذ ویزای تحصیلیاسترالیا

شما بایستی در ارائه تمام مدارک گفته شده در فوق نهایت توجه و دقت خود را به خرج ببرید تا مشکلی از باید مهاجرت نداشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که برخی از موسسات با وعده های دروغین خود سعی بر آن دارند تا پول و سرمایه افراد را به دست بیاورند بنابراین سعی داشته باشید تا از راه های قاونی و قابل اعتماد اقدام به مهاجرت تحصیلی خود داشته باشید.

موضوعی که بایستی با آن اشاره کرد دریافت ویزای 573استرالیا می باشد که این ویزا مختص دانشجویانی است که قصد دارند در مقطع های مختلفی مانند کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا ادامه تحصیل دهند، می باشد.

شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا

همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد شرایط لازم جهت تحصیل در کشور استرالیا همانند کشورهای دیگر می باشد که البته در برخی از موارد آن استثناتی وجود دارد.

دانشجویان هم چنین می توان با داشتن کار دانشجویی بتوانند از پس هزینه های زندگی و تحصیل خود بربیایید. شما می توانید با مهاجرت تحصیلی خود در این کشور اقامت موقتی را دریافت می کنند.

یکی از گام های مهم برای تحصیل دراسترالیا دریافت و اخذ ویزای تحصیلی این کشور می باشد. با توجه به اینکه دریافت ویزای تحصیلی بسیار زمان بر می باشد، توصیه می شود که دانشجویان متقاضی از چند ماه قبل اقدام به دریافت ویزای تحصیلی استرالیا داشته باشند تا بتوانید در زمان مقرر شده به پرواز خود برسید.

از مهم ترین شرایطی که در مهاجرت خود بایستی به آن توجه داشته باشید این است که به فرهنگ و آداب و رسوم مردم محلی این کشور احترام بگذارید و سعی بر آن داشته باشید تا از قوانین و مقررات این کشور پیروی کنید. کشوراسترالیا مبنی بسیاری از برنامه ریزی های توسعه خود را بر پایه ی صلح و آرامش طراحی کرده است و اهمیت بسیار زیادی را برای برقراری صلح و آرامش قائل می باشد و با مهاجرانی که از قوانین سرپیچی می کنند به شدت برخورد کرده و حتی در برخی از مواقع آن ها به کشور مبدا میفرستند.

هزینه های لازم برای تحصیل در استرالیا

دانشجویان برای تحصیل در استرالیا بایستی یک سری هزینه ها را متحمل شوند که از جمله این هزینه ها می توان به مواردی مانند، هزینه های مربوط به دریافت ویزای تحصیلی، هزینه های مربوط به خرید بلیط رفت، هزینه های مربوط به حقوق وکیل و هزینه های مربوط به سفر غیره اشاره کرد. تمام این هزینه ها با دلار استرالیا حساب می شود و شما بایستی برای دریافت ویزای خود هزینه مربوط به آن را به صورت دلاراسترالیا پرداخت نمایید.

هم چنین در نظر داشته باشید که این هزینه ی ویزا صرفا جهت صدور ویزای مربوط به تحصیل شما می باشد و در صورت عدم صدور آن، به هیچ عنوان هزینه شما عودت داده نخواهد شد.

هم چنین شما می توانید برای به دست آوردن اطلاعات دقیق تر و کامل تر در مورد هزینه های لازم برای تحصیل در استرالیا با دوستان ما در سازمان مهاجرت آوات تماس حاصل کنید و به روز ترین نرخ ها را از همکاران ما جویا شوید.

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *