رد کردن لینک ها

تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی

تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی

خیلی از افراد با ویزای توریستی وارد خاک کانادا می شوند و از این طریق می خواهند که پناهنده شوند که در ابتدا عرض کنیم که این نوع مهاجرت ها بسیار پر خطر و نا ایمن است و ثابت کردن اینکه که شما شرایط لازم برای پناهندگی در کانادا را دارید کاری بسیار دشوار است این موارد غیر متعارف و غیر صحیح مانند پناهندگی در صدد گرفتن اقامت کشور مقصد کاری بس طولانی و پر ریسکی است. اغلب افرادی که به دنبال پناهندگی هستند معمولا نمی توانند از راه های دیگر مهاجرت به کانادا وارد این کشور شوند.

به همین خاطر از روشی دشوار اقدام به این کار می‌کنند؛ و در صدد آن هستند یکی از روش‌های اخذ ویزا مانند ویزای توریستی را انتخاب نمایند و از طریق تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی اقدام نمایند، این تبدیل دارای شرایطی می‌باشد که در ادامه اطلاعاتی ارائه دهیم.

برای افرادی که با ویزای توریستی وارد کشور شده اند امکان پناهندگی وجود دارد. چرا که شما در خاک کشور کانادا این اجازه را خواهید داشت تا درخواست پناهندگی بدهید و دولت کانادا با مشاهده مدارک و شواهد این امکان را برای شما ایجاد می‌کند، تنها نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت می‌باشد این است که شما در صورتی می‌توانید پناهنده شوید که تمامی مدارکی که برای اثبات دلایل نیاز دارید کامل و معتبر باشد در غیر این صورت دولت کانادا نمی‌تواند به شما کمکی در این زمینه کند.

 

تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم کانادا

 

پیشنهاد مطالعه »
 خرید ملک در  کانادا

 یکی از دشوارترین روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی می‌باشد چرا که شرایط سختی برای متقاضی ایجاد می‌شود که باید آن را تحمل کند که ما به هیچ عنوان این روش را برای متقاضیان پیشنهاد نمی‌کنیم و در صورت داشتن شرایط بهتر است راه های دیگری برای مهاجرت به این کشور وجود دارد.

راه های دیگر برای مهاجرت به کانادا:

  1. مهاجرت به کانادا
  2. شرایط مهاجرت به کانادا
  3. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ
  4. مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری
  5. مهاجرت به کانادا از طریق نیروی با تجربه کانادایی
  6. مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج
  7.  ویزای طولانی مدت دیدار خانواده کانادا
  8. مهاجرت خوداشتغالی کانادا
  9. سرمایه گذاری در کانادا
  10. مهاجرت تحصیلی به کانادا / شرایط دریافت ویزای تحصیلی

 

یکی از روش‌های محبوب اخذ ویزای کانادا، ویزای تحصیلی می‌باشد اما اکثر افرادی که در صدد اخذ این ویزا هستند می‌خواهند با تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم کانادا برای همیشه در خاک این کشور باقی بمانند، برای تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم کانادا همانند تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی شرایطی را باید متقاضی دارا باشد.

در ابتدا برای تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم کانادا شما باید درخواست ویزای تحصیلی دهید این درخواست به‌گونه‌ای می‌باشد که شما باید افسر ویزا را متقاعد سازید که بعد از اتمام تحصیل قصد ماندن به صورت غیرقانونی در خاک کانادا را نخواهید داشت و بعد از اتمام تحصیل خاک کانادا را ترک خواهید کرد.

شما می‌توانید در طول دوره تحصیلی در این کشور به کار پاره‌وقت مشغول شوید و از طریق یکی از برنامه‌های کانادا و با توجه به شرایط فردی خود یکی از روش‌های کاری بعد از تحصیل در این کشور را ادامه دهید و از آن طریق می‌توانید درخواست اقامت دائم بدهید.

پیشنهاد مطالعه »
اخذ ویزای کار کانادا

نکته‌ای که در اینجا حائز اهمیت می‌باشد این است که قبل از هر اقدامی بهتر است با موسسه مهاجرتی معتبری مشورت نمایید و از راهنمایی‌های آنان بهره‌مند شوید چرا که این موضوع بسیار پیچیده می‌باشد و شما با توجه به اطلاعات کم قادر به تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی نخواهید بود.

 

تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی کانادا

در کنار تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی که متقاضیان زیادی دارد، تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی کانادا نیز در رتبه دوم قرار گرفته است، همان‌طور که می‌دانید تحصیل در کانادا برای متقاضی شرایط ویژه‌ای را فراهم می‌کند و این فرصت را به متقاضی می‌دهد تا بتواند برای آینده خود تلاش کرده و آینده درخشانی را برای خود بسازد.

برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا متقاضی باید همانند تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی شرایط ویژه‌ای داشته باشد و این موضوع سبب شده است تا افراد از ناتوانی در شرایط لازم به تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی کانادا روی آورند، در اینجا نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت می‌باشد این است که شما از این روش تنها می‌توانید به مدت کوتاهی در این کشور به تحصیل بپردازید.

اجازه کار و تحصیل برای افرادی که از طریق ویزای توریستی وارد کشور کانادا می‌شوند داده نخواهد شد مگر آنکه طول دوره آن‌ها کمتر از ۶ ماه باشد، در این صورت فرد می‌تواند با توجه به شرایطی که دارد اقدام به تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی کانادا نماید.

نکته مهم در خصوص ویزای تحصیلی کانادا این می‌باشد که باید در این زمینه دقت نمایید چرا که تمامی مؤسسات آموزشی کانادا و تمامی دانشگاه‌های این کشور اجازه کار بعد از اتمام دوره تحصیلی را به دانشجو نخواهند داد و دانشجو باید بعد از اتمام دوره خاک این کشور را ترک کند پس در انتخاب دانشگاه و موسسه آموزش عالی دقت نمایید.

پیشنهاد مطالعه »
ویزای تحصیلی کانادا + مراحل دریافت و شرایط

تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار

تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی دارای پیچیدگی‌هایی می‌باشد و این موضوع باید از طریق افرادی که در این زمینه تجربه عملی دارند انجام پذیرد همچنین این موضوع برای افرادی که قصد دارند از طریق تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار در این کشور مشغول به کار شوند هم صدق می‌کند.

در کل با داشتن ویزای توریستی شما موظف به ترک خاک کانادا در اتمام دوره ویزا می‌باشید اما می‌توانید این شرایط را با توجه به قوانینی تغییر دهید که این تغییر با توجه به ویژگی‌های هر فرد متغیر می‌باشد به‌طور مثال فردی می‌تواند تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار را داشته باشد که همسر او از طریق ویزای کار و یا ویزای تحصیلی اقامت این کشور را دریافت کرده باشد.

برای کسب اطلاع از این مورد باید از افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند مشاوره دریافت نمایید چرا که ابن موضوع برای هر فرد با توجه به شرایط متفاوت است و روند ثابتی وجود ندارد که برای عموم یکسان باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان بیان می کنند.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره