رد کردن لینک ها

تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی

اشتراک گذاری

تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی

در این مقاله میپردازیم به تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی.برخی از افرادی که قصد مهاجرت به کشوری را دارند گاها از موارد غیر متعارف و غیر صحیح مانند پناهندگی در صدد گرفتن اقامت کشور مقصد برمی‌آیند. اغلب این موارد شامل حال افرادی می‌گردد که به صورت کلی شرایط مهاجرت از طریق تخصص، سرمایه‌گذاری، ازدواج و … را ندارند.

به همین خاطر از روشی دشوار اقدام به این کار می‌کنند؛ و در صدد آن هستند یکی از روش‌های اخذ ویزا مانند ویزای توریستی را انتخاب نمایند و از طریق تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی اقدام نمایند، تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی دارای شرایطی می‌باشد که در اینجا لازم است در خصوص تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی اطلاعاتی ارائه دهیم.

افرادی که قصد دارند از طریق تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی اقدام به مهاجرت نمایند جزء آن دسته از افرادی هستند که شرایط لازم برای اخذ یکی از روش‌های ویزای کانادا را ندارند به همین خاطر در صدد اخذ ویزای توریستی کانادا و سپس تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی می‌نمایند.

برای افرادی که قصد مهاجرت دارند امکان تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی وجود دارد چرا که شما در خاک کشور کانادا این اجازه را خواهید داشت تا درخواست پناهندگی بدهید و دولت کانادا با مشاهده مدارک و شواهد این امکان را برای شما ایجاد می‌کند، تنها نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت می‌باشد این است که شما در صورتی می‌توانید تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی را انجام دهید که تمامی مدارکی که برای اثبات دلایل نیاز دارید کامل و معتبر باشد در غیر این صورت دولت کانادا نمی‌تواند به شما کمکی در این زمینه کند.

 

تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم کانادا

همان‌طور که در بالا گفتیم یکی از دشوارترین روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی می‌باشد چرا که شرایط سختی برای متقاضی ایجاد می‌شود که باید آن را تحمل کند که ما به هیچ عنوان این روش را برای متقاضیان پیشنهاد نمی‌کنیم و در صورت داشتن شرایط بهتر است که متقاضی از روش‌های قانونی اقدام به مهاجرت به کانادا نماید.

یکی از روش‌های محبوب اخذ ویزای کانادا، ویزای تحصیلی می‌باشد اما اکثر افرادی که در صدد اخذ این ویزا هستند می‌خواهند با تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم کانادا برای همیشه در خاک این کشور باقی بمانند، برای تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم کانادا همانند تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی شرایطی را باید متقاضی دارا باشد.

در ابتدا برای تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم کانادا شما باید درخواست ویزای تحصیلی دهید این درخواست به‌گونه‌ای می‌باشد که شما باید افسر ویزا را متقاعد سازید که بعد از اتمام تحصیل قصد ماندن به صورت غیرقانونی در خاک کانادا را نخواهید داشت و بعد از اتمام تحصیل خاک کانادا را ترک خواهید کرد.

شما می‌توانید در طول دوره تحصیلی در این کشور به کار پاره‌وقت مشغول شوید و از طریق یکی از برنامه‌های کانادا و با توجه به شرایط فردی خود یکی از روش‌های کاری بعد از تحصیل در این کشور را ادامه دهید و از آن طریق می‌توانید درخواست اقامت دائم بدهید.

نکته‌ای که در اینجا حائز اهمیت می‌باشد این است که قبل از هر اقدامی بهتر است با موسسه مهاجرتی معتبری مشورت نمایید و از راهنمایی‌های آنان بهره‌مند شوید چرا که این موضوع بسیار پیچیده می‌باشد و شما با توجه به اطلاعات کم قادر به تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی نخواهید بود.

 

تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی کانادا

در کنار تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی که متقاضیان زیادی دارد، تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی کانادا نیز در رتبه دوم قرار گرفته است، همان‌طور که می‌دانید تحصیل در کانادا برای متقاضی شرایط ویژه‌ای را فراهم می‌کند و این فرصت را به متقاضی می‌دهد تا بتواند برای آینده خود تلاش کرده و آینده درخشانی را برای خود بسازد.

برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا متقاضی باید همانند تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی شرایط ویژه‌ای داشته باشد و این موضوع سبب شده است تا افراد از ناتوانی در شرایط لازم به تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی کانادا روی آورند، در اینجا نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت می‌باشد این است که شما از این روش تنها می‌توانید به مدت کوتاهی در این کشور به تحصیل بپردازید.

اجازه کار و تحصیل برای افرادی که از طریق ویزای توریستی وارد کشور کانادا می‌شوند داده نخواهد شد مگر آنکه طول دوره آن‌ها کمتر از ۶ ماه باشد، در این صورت فرد می‌تواند با توجه به شرایطی که دارد اقدام به تبدیل ویزای توریستی به ویزای دانشجویی کانادا نماید.

نکته مهم در خصوص ویزای تحصیلی کانادا این می‌باشد که باید در این زمینه دقت نمایید چرا که تمامی مؤسسات آموزشی کانادا و تمامی دانشگاه‌های این کشور اجازه کار بعد از اتمام دوره تحصیلی را به دانشجو نخواهند داد و دانشجو باید بعد از اتمام دوره خاک این کشور را ترک کند پس در انتخاب دانشگاه و موسسه آموزش عالی دقت نمایید.

تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار

تبدیل ویزای توریستی کانادا به پناهندگی دارای پیچیدگی‌هایی می‌باشد و این موضوع باید از طریق افرادی که در این زمینه تجربه عملی دارند انجام پذیرد همچنین این موضوع برای افرادی که قصد دارند از طریق تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار در این کشور مشغول به کار شوند هم صدق می‌کند.

در کل با داشتن ویزای توریستی شما موظف به ترک خاک کانادا در اتمام دوره ویزا می‌باشید اما می‌توانید این شرایط را با توجه به قوانینی تغییر دهید که این تغییر با توجه به ویژگی‌های هر فرد متغیر می‌باشد به‌طور مثال فردی می‌تواند تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار را داشته باشد که همسر او از طریق ویزای کار و یا ویزای تحصیلی اقامت این کشور را دریافت کرده باشد.

برای کسب اطلاع از این مورد باید از افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند مشاوره دریافت نمایید چرا که ابن موضوع برای هر فرد با توجه به شرایط متفاوت است و روند ثابتی وجود ندارد که برای عموم یکسان باشد.

برای مشاوره با وکیل مهاجرت و همچنین اطلاعات بیشتر  با ما تماس بگیرید. 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه