مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

بهترین روش مهاجرت به استرالیا

خلاصه مقاله : بهترین روش مهاجرت به استرالیا چیست؟ برای پاسخ دادن به این سوال باید شرایط و موقعیت خودتان را به خوبی بررسی کنید. با توجه به شرایط هر فرد انتخاب بهترین روش متفاوت خواهد بود. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کامل را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
بهترین روش مهاجرت به استرالیا

بهترین روش مهاجرت به استرالیا

فهرست مقاله
بهترین روش مهاجرت به استرالیا
بهترین روش مهاجرت به استرالیا

بهترین روش مهاجرت به استرالیا می توان اخذ ویزای مهارت و تخصص دانست و سالانه افراد بسیاری از این طریق به استرالیا مهاجرت می نمایند. مهاجرت به استرالیا ویژگی های خاص خود را می طلبد و شخص متقاضی باید پس از دارا بودن شرایط مهاجرت اقدام به اخذ ویزا مهاجرت نماید. مهاجرت ها به چند شکل صورت می پذیرند که معمولا متقاضیان اخذ ویزای استرالیا بر حسب مهارت و تخصص اقدام به مهاجرت می نمایند.

اما برخی با اخذ ویزای تحصیلی و گردشگری نیز به این کشور مهاجرت می نمایند. مهاجرت به استرالیا شرایط خاص خود را می طلبد که در ادامه توضیحات کامل تری درباره پیش نیاز های مهاجرت به استرالیا ذکر شده است:

شرایط مهاجرت به استرالیا

فرد متقاضی باید شرایط زیر را داشته باشد تا بتواند ویزا دریافت نماید:

 

1

سن فرد متقاضی نباید بیش از 49 سال باشد

2

در اخذ ویزای مهارت و حرفه باید مدرکی علمی در این زمینه داشته باشید که می تواند مهارت کامپیوتر بوده و یا مدرک دانشگاهی باشد همچنین می توانید دیپلم فنی حرفه ای هنرستانی و یا دیپلم فنی حرفه ای از سازمان های معتبر را ارائه دهید که نمایانگر 900 ساعت تعلیم شما باشد.

3

داشتن سابقه کاری ازدیگر پیش نیازهای مهاجرت به استرالیا است. که باید 1الی8 سال سابقه کاری در مراکز معتبر داشته باشید و مدارکی جهت تصدیق این امر از قبیل فیش حقوقی، مدت زمان خدمت. پرداخت ها و… ارائه نمائید. و سابقه کاری بستگی به نوع مدرک شما خواهد داشت.

4

از دیگر پیش نیازهای مهاجرت به استرالیا می توان به داشتن مدرک زبان اشاره کرد. که در صورت عدم وجود آن اجازه خروج از کشور به شما داده نخواهد شد. مدرک زبان باید در قالب آیلتس و یا تافل باشد. که پس از معادل سازی معدل می توانید اقدامات دیگر مهاجرت به استرالیا انجام دهید.

5

سابقه مهاجرت نیز حائز اهمیت خواهد بود و در صورتی که قبلا بهاسترالیا سفر کرده اید شرایط راحت تری خواهید داشت همچنین در صورت متاهل بودن علم همسرتان به زبان انگلیسی نیز امتیاز خوبی به حساب خواهد آمد.

هزینه تحصیل پزشکی استرالیا

با توجه به افزایش سالانه ۵ الی ۸ درصدی نرخ شهریه در استرالیا در ده سال اخیر و با درنظر گرفتن ارزش بالای دلار این کشور ، تحصیل پزشکی استرالیا برای دانشجویان خارجی کمی پرهزینه و بعضاً دشوار به نظر می آید.

اما این هزینه ها به چه میزان هستند؟ بر طبق تخمین انجام شده هزینه های میانگین برای اخذ مرک پزشکی چیزی در حدود ۴۰۰ الی ۴۵۰ هزار دلار استرالیا خواهد بود .

برای سال اول تحصیلMonash universityبرای مثال هزینه های دریافتی از دانشجویان خارجی در دانشگاه در حدود ۵۶ هزار دلار می باشد. لازم به ذکر است که این مقادیر ثابت نبوده  و افزایش ۵ درصدی سالانه این مبالغ را نیز می بایست لحاظ نمود.

این طور می توان برداشت کرد که هزینه کل تحصیل پزشکی استرالیا برابر با قیمت یک منزل سه خوابه در شهرک ویکتورین می باشد (بر خلاف این مدرک ، ارزش منزل یاد شده در نزد استرالیایی ها بسیار زیاد و همین طور گزینه ای لوکس می باشد)

 

برای مطالعه ی ادامه ی این مطلب به مقاله ی تحصیل پزشکی در استرالیا مراحعه کنید.

نکات دانستنی

بهترین روش مهاجرت به استرالیا
بهترین روش مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از راه های بسیاری امکان پذیر می باشد. جهت اخذ ویزای 189 و 190استرالیا باید پیش نیازهای آن را دانسته و پس از فراهم نمودن آنها اقدام به اخذ ویزای استرالیا نمائید. پیش نیاز ها و شرایط ویزای 189 و 190استرالیا در ادامه ذکر شده است:

در چند سال پیش پذیرش مهاجرت با ویزای 189 بدون هیچ محدودیتی انجام میشد. اما امروزه تعداد مشخصی از افراد پذیرش خواهند شد و برای هر رشته ای ظرفیتی در نظر گرفته شده است. که مبنای انتخاب متقاضیان نمره قبولی خواهد بود که باید بیش از 60 امتیاز باشد. به دلیل محدود بودن ظرفیت پذیرش از افرادی شروع خواهد شد که نمره قبولی بالاتری اخذ نموده اند.

از مواردی که به مهاجرت سرعت خواهد بخشید و سبب اخذ راحت تر ویزای مهاجرتی خواهد شد داشتن اسپانسر شیپ می باشد. در صورت داشتن اسپانسر نیازی به اخذ نمره بالاتر از 60 نیست و با کسب60 امتیاز به ترتیب تاریخ بهاسترالیا مهاجرت خواهید نمود.

پیش نیازهای مهاجرت به استرالیا

همانطور که ذکر شد معمولا بسیاری از مهاجرین استرالیا از طریق مهارت و حرفه اقدام به مهاجرت می نمایند. که باید پیش نیازهایی جهت این مهاجرت داشته باشند. از مهمترین پیش نیازها می توان به اسپانسرشیپ اشاره کرد که در صورت نبود آن باید پس از تکمیل فرم EOIمنتظر یک اسپانسر بمانید.

باید تمامی اموال و دارائی هایتان ارزش گذاری شوند همچنین باید تمامی مدارک و اسناد خود را به زبان انگلیسی ترجمه کرده باشید. چرا که در صورت عدم ترجمه پرونده بررسی نخواهد شد. برخی از متقاضیان جهت تسریع در اعمال مهاجرت و اخذ ویزا اقدام به گرفتن وکیل مهاجرت می نمایندکه به دلیل علم وکیل مهاجرت به اعمال مهاجرت حتما برایتان ثمر بخش خواهد بود. همچنین ارائه تمامی مدارک و هزینه سفر از دیگر پیش نیازهامی باشد.

هزینه مهاجرت به استرالیا

داشتن بزاعت مالی  مهم ترین موردی است که حتما باید به آن توجه نمود. هزینه ها بستگی به نوع مهاجرت شما خواهد داشت که در صورت ویزای گردشگری بودن بیش از دیگر روش های مهاجرت هزینه بر خواهد بود.

هزینه های استرالیا را می توان بالا در نظر گرفت. پس حتما باید هزینه های مهاجرت به استرالیا در نظر گرفته باشید تا با مشکلی روبه رو نشوید. همچنین مراحل اخذ ویزای استرالیا نیز هزینه هایی خواهد داشت که باید پرداخت شوند. از جمله این هزینه ها می توان به هزینه هواپیما، تست پزشکی، ترجمه مدارک، حسابرسی و ارزش گذاری، وکیل مهاجرت و… اشاره کرد.

هزینه های زندگی و امرار معاش دراسترالیا نیز نباید فراموش شود. همچنین مسکن و برطرف کردن نیاز های اعضای خانواده هزینه های ویژه ای خواهد داشت.

پیش نیازهای مهاجرت به استرالیا 2020

قوانین مهاجرت به استرالیا در سال 2020  دچار تغییر و تحول گردید و اخذ پذیرش مهاجرت به استرالیا با شرایط جدید تری امکان پذیر خواهد شد از جمله شرایطی که در سال 2020 به عنوان پیش نیازهای مهاجرت به استرالیا در نظر گرفته شده است در ادامه ذکر شده است:

  1. تمامی هزینه های اخذ ویزای استرالیا افزایش یافته است. که شامل حال ویزای گردشگری، ویزای تحصیلی و ویزای 189،190و489 نیز می شود.
  2. باید دانشجویان و یا سرپرستان وی مبلغی را در حساب خود مسدود نمایند. تا امکان مهاجرت وی وجود داشته باشد که این مبلغ 20290 دلاراسترالیا می باشد. همچنین جهت اقامت همسر مبلغ 7100 و هر یک از فرزندان زیر18 سال 3040 دلاراسترالیا پرداخت خواهد شد.

همچنین در سال 2020 خیل عظیمی از افراد با حرفه به این کشور مهاجرت نمودند. چرا که کسب و کار دراسترالیا رونق داشته و از طریق حرفه می توانند درآمد خوبی داشته باشند که داشتن حرفه خاص را می طلبد.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا نیز به دلیل قدرت علمی دانشگاه های استرالیا بیش از پیش رونق یافته است. این مهاجرت نیز پیش نیازهای خاص خود را خواد داشت که از جمله پیش نیازهای مهاجرت تحصیلی بهاسترالیا می توان به داشتن مدرک تحصیلی معتبر. قبولی در دانشگاه هایاسترالیا، داشتن مدرک زبان انگلیسی، بزاعت مالی جهت زندگی دراسترالیا و … اشاره کرد.

دلایل انتخاب استرالیا برای سرمایه گذاری

بهترین روش مهاجرت به استرالیا
بهترین روش مهاجرت به استرالیا

یکی از بهترین و سریع ترین روش ها جهت اخذ اقامت استرالیا سرمایه گذاری در این کشور است. با آگاهی از قوانین و شرایطی که به منظور سرمایه گذاری در استرالیا برقرار است می توان به فعالیت در بخش اقتصادی این کشور پیشرفته مبادرت ورزید و از این طریق اقامت دایم استرالیا را کسب کرد.

استرالیا به دلیل ویژگی های مختص خود مکان بسیار خوبی جهت انجام سرمایه گذاری است. به همین جهت افراد زیادی علاقه مند به سرمایه گذاری در این کشور هستند. دولت استرالیا برای کسانی که اقدام به سرمایه گذاری در این کشور می کنند مزایای خوبی در نظر گرفته است و این مساله باعث افزایش انگیزه سرمایه داران برای کار در استرالیا شده است.

مهم ترین دلایلی که می توان برای انتخاب استرالیا جهت سرمایه گذاری برشمرد شامل موارد زیر می باشد:

پایدار بودن رشد اقتصادی:

اقتصاد استرالیا به لحاظ رشد اقتصادی و انعطاف پذیری جزو ۵ اقتصاد برتر در دنیاست. بدنه اقتصادی استرالیا بسیار قوی بوده و از تنوع زیادی بهره مند است. ارتباط نزدیک و تنگاتنگ اقتصاد استرالیا با آمریکا و کشورهای اروپایی ضامن رشد اقتصادی این کشور به حساب می آید. پیشگامی استرالیا در بخش صادرات انرژی این کشور را به سومین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل کرده است. بخش اعظم اقتصاد استرالیا بر پایه خدمات استوار بوده و سایر بخش های اقتصادی آن در زمینه منابع طبیعی و … فعالیت دارد. طبق گزارشی که اداره آمار استرالیا منتشر کرد از سال ۱۹۹۰ تا زمان حاضر، کشور استرالیا رشد اقتصادی پایدار و بی وقفه ای را تجربه کرده است. به طوری که میزان رشد این کشور در این سال ها قابل مقایسه با دیگر کشورهای توسعه یافته نمی باشد.

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی  سرمایه گذاری در استرالیا مراجعه کنید.

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 سوال های متداول

🙋‍♀️1.بهترین نوع سرمایه گذاری در استرالیا چیست؟

  • سرمایه گذاری در حوزه خدمات، تولید و فناوری های مدرن: یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری در استرالیا سرمایه گذاری در بخش مربوط به دانش پزشکی، مواد و فناوری های گوناگون است. این حوزه در کشور استرالیا موقعیت کاری خوبی داشته و به همین دلیل قادر است سرمایه گذاری های خارجی را به نحوی مطلوب به خود جذب نماید.

🙋‍♀️2.هزینه تحصیل پزشکی در استرالیا چه میزان است؟

  • متوسط هزینه برای رشته پزشکی در استرالیا حدود ۷۰۰۰۰ دلار استرالیا سالانه تخمین زده شده است.

🙋‍♀️3.برای دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا محدودیت سنی وجود دارد؟

  • سن متقاضی باید کمتر از 55 سال باشد.

🙋‍♀️4.حداقل سرمایه ی لازم برای کارآفرینی در استرالیا چه میزان است؟

  •  حداقل سرمایه ی مورد نیاز شما باید  800 هزار دلار استرالیا باشد.

🙋‍♀️5.شرایط تحصیل دندانپزشکی در استرالیا چیست؟

  • اگر بخواهید بعد از دوران دبیرستان برای تحصیل دندان پزشکی در این کشور اقدام کنید. باید مدارک 12 ساله ی دبیرستان خورد را داشته باشید. ابتدا یک دوره یک ساله به نام فاندیشن را در کالج های معتبر این کشور بگذرانید،سپس بعد از پایان این دوره باید در امتحانات مورد نظر نمره ی را لازم را کسب کنید و وارد دانشگاه شوید.

🙋‍♀️6.با ویزای تحصیلی در استرالیا میتوان اقامت دائم دریافت کرد؟

  • ویزای تحصیلی به تنهایی نمیتواند منجر به اخذ اقامت دائم شود. در صورتی که این ویزا به ویزای کاری تبدیل شود امکان این کار وجود دارد.

🙋‍♀️7.آیا هزینه ی زندگی در استرالیا بالاست؟

  • هزینه­ ی زندگی در این کشور بالاست ولی به نسبت آن نیز سطح درآمد بیشتر است. بالا بودن هزینه ­های زندگی تأثیر چندانی بر زندگی مردم ندارد.

🙋‍♀️8.امکان مهاجرت به استرالیا بدون داشتن وکیل ممکن است؟

  • بله . با مطالعه و کسب اطلاعات لازم میتوانید بدون کمک وکیل مهاجرت کنید. اما وکیل میتواند باعث افزایش سرعت انجام کارها با اطمینان بالا شود.

 

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!