مشاوره تلفنی

تماس از Whatsapp
+905340102540

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9 تا 18 پنجشنبه 9 تا 14

بهترین روش مهاجرت به استرالیا

بهترین روش مهاجرت به استرالیا

بهترین روش مهاجرت به استرالیا

فهرست مقاله
بهترین روش مهاجرت به استرالیا
بهترین روش مهاجرت به استرالیا

بهترین روش مهاجرت به استرالیا

بهترین روش مهاجرت به استرالیا می توان اخذ ویزای مهارت و تخصص دانست و سالانه افراد بسیاری از این طریق به استرالیا مهاجرت می نمایند. مهاجرت به استرالیا ویژگی های خاص خود را می طلبد و شخص متقاضی باید پس از دارا بودن شرایط مهاجرت اقدام به اخذ ویزا مهاجرت نماید. مهاجرت ها به چند شکل صورت می پذیرند که معمولا متقاضیان اخذ ویزای استرالیا بر حسب مهارت و تخصص اقدام به مهاجرت می نمایند اما برخی با اخذ ویزای تحصیلی و گردشگری نیز به این کشور مهاجرت می نمایند. مهاجرت به استرالیا شرایط خاص خود را می طلبد که در ادامه توضیحات کامل تری درباره پیش نیاز های مهاجرت به استرالیا ذکر شده است:

شرایط مهاجرت به استرالیا

فرد متقاضی باید شرایط زیر را داشته باشد تا بتواند ویزا دریافت نماید:

-سن فرد متقاضی نباید بیش از 49 سال باشد

-در اخذ ویزای مهارت و حرفه باید مدرکی علمی در این زمینه داشته باشید که می تواند مهارت کامپیوتر بوده و یا مدرک دانشگاهی باشد همچنین می توانید دیپلم فنی حرفه ای هنرستانی و یا دیپلم فنی حرفه ای از سازمان های معتبر را ارائه دهید که نمایانگر 900 ساعت تعلیم شما باشد.

-داشتن سابقه کاری ازدیگر پیش نیازهای مهاجرت به استرالیا است که باید 1الی8 سال سابقه کاری در مراکز معتبر داشته باشید و مدارکی جهت تصدیق این امر از قبیل فیش حقوقی، مدت زمان خدمت، پرداخت ها و… ارائه نمائید. و سابقه کاری بستگی به نوع مدرک شما خواهد داشت.

-از دیگر پیش نیازهای مهاجرت به استرالیا می توان به داشتن مدرک زبان اشاره کرد که در صورت عدم وجود آن اجازه خروج از کشور به شما داده نخواهد شد. مدرک زبان باید در قالب آیلتس و یا تافل باشد که پس از معادل سازی معدل می توانید اقدامات دیگر مهاجرت به استرالیا انجام دهید.

-سابقه مهاجرت نیز حائز اهمیت خواهد بود و در صورتی که قبلا بهاسترالیا سفر کرده اید شرایط راحت تری خواهید داشت همچنین در صورت متاهل بودن علم همسرتان به زبان انگلیسی نیز امتیاز خوبی به حساب خواهد آمد.

انواع ویزای استرالیا

نکات دانستنی

مهاجرت به استرالیا از راه های بسیاری امکان پذیر می باشد که جهت اخذ ویزای 189 و 190استرالیا باید پیش نیازهای آن را دانسته و پس از فراهم نمودن آنها اقدام به اخذ ویزایاسترالیا نمائید. پیش نیاز ها و شرایط ویزای 189 و 190استرالیا در ادامه ذکر شده است:

-در چند سال پیش پذیرش مهاجرت با ویزای 189 بدون هیچ محدودیتی انجام میشد اما امروزه تعداد مشخصی از افراد پذیرش خواهند شد و برای هر رشته ای ظرفیتی در نظر گرفته شده است که مبنای انتخاب متقاضیان نمره قبولی خواهد بود که باید بیش از 60 امتیاز باشد و به دلیل محدود بودن ظرفیت پذیرش از افرادی شروع خواهد شد که نمره قبولی بالاتری اخذ نموده اند.

-از مواردی که به مهاجرت سرعت خواهد بخشید و سبب اخذ راحت تر ویزای مهاجرتی خواهد شد داشتن اسپانسر شیپ می باشد و در صورت داشتن اسپانسر نیازی به اخذ نمره بالاتر از 60 نیست و با کسب60 امتیاز به ترتیب تاریخ بهاسترالیا مهاجرت خواهید نمود.

پیش نیازهای مهاجرت به استرالیا

همانطور که ذکر شد معمولا بسیاری از مهاجریناسترالیا از طریق مهارت و حرفه اقدام به مهاجرت می نمایند که باید پیش نیازهایی جهت این مهاجرت داشته باشند. از مهمترین پیش نیازها می توان به اسپانسرشیپ اشاره کرد که در صورت نبود آن باید پس از تکمیل فرم EOIمنتظر یک اسپانسر بمانید.

باید تمامی اموال و دارائی هایتان ارزش گذاری شوند همچنین باید تمامی مدارک و اسناد خودرا به زبان انگلیسی ترجمه کرده باشید چرا که در صورت عدم ترجمه پرونده بررسی نخواهد شد. برخی از متقاضیان جهت تسریع در اعمال مهاجرت و اخذ ویزا اقدام به گرفتن وکیل مهاجرت می نمایندکه به دلیل علم وکیل مهاجرت به اعمال مهاجرت حتما برایتان ثمر بخش خواهد بود. همچنین ارائه تمامی مدارک و هزینه سفر از دیگر پیش نیازهامی باشد.

هزینه مهاجرت به استرالیا

داشتن بزاعت مالی  مهم ترین موردی است که حتما باید به آن توجه نمود. هزینه ها بستگی به نوع مهاجرت شما خواهد داشت که در صورت ویزای گردشگری بودن بیش از دیگر روش های مهاجرت هزینه بر خواهد بود.

هززینه هایاسترالیا را می توان بالا در نظر گرفت پس حتما باید هزینه های مهاجرت به استرالیا در نظر گرفته باشید تا با مشکلی روبه رو نشوید. همچنین مراحل اخذ ویزایاسترالیا نیز هزینه هایی خواهد داشت که باید پرداخت شوند از جمله این هزینه ها می توان به هزینه هواپیما، تست پزشکی، ترجمه مدارک، حسابرسی و ارزش گذاری، وکیل مهاجرت و… اشاره کرد.

هزینه های زندگی و امرار معاش دراسترالیا نیز نباید فراموش شود همچنین مسکن و برطرف کردن نیاز های اعضای خانواده هزینه های ویژه ای خواهد داشت.

پیش نیازهای مهاجرت به استرالیا 2018

قوانین مهاجرت به استرالیا در سال2019  دچار تغییر و تحول گردید و اخذ پذیرش مهاجرتاسترالیا با شرایط جدید تری امکان پذیر خواهد شد از جمله شرایطی که در سال 2018 به عنوان پیش نیازهای مهاجرت به استرالیا در نظر گرفته شده است در ادامه ذکر شده است:

-تمامی هزینه های اخذ ویزایاسترالیا افزایش یافته است که شامل حال ویزای گردشگری، ویزای تحصیلی و ویزای 189،190و489 نیز می شود.

-باید دانشجویان و یا سرپرستان وی مبلغی را در حساب خود مسدود نمایند تا امکان مهاجرت وی وجود داشته باشد که این مبلغ 20290 دلاراسترالیا می باشد همچنین جهت اقامت همسر مبلغ7100 و هر یک از فرزندان زیر18 سال 3040 دلاراسترالیا پرداخت خواهد شد.

همچنین در سال2018 خیل عظیمی از افراد با حرفه به این کشور مهاجرت نمودند چرا که کسب و کار دراسترالیا رونق داشته و از طریق حرفه می توانند درآمد خوبی داشته باشند که داشتن حرفه خاص را می طلبد.

مهاجرت تحصیلی بهاسترالیا نیز به دلیل قدرت علمی دانشگاه هایاسترالیا بیش از پیش رونق یافته است که این مهاجرت نیز پیش نیازهای خاص خود را خواد داشت که از جمله پیش نیازهای مهاجرت تحصیلی بهاسترالیا می توان به داشتن مدرک تحصیلی معتبر، قبولی در دانشگاه هایاسترالیا، داشتن مدرک زبان انگلیسی، بزاعت مالی جهت زندگی دراسترالیا و … اشاره کرد.

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

 

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله

در پرسش و پاسخ مرتبط با این مقاله شرکت کنید تا سوالات شما توسط کارشناسان آوات پاسخ داده شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *