Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)

برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)

آیا شما متقاضی سرمایه گذاری در کانادا هستید؟ آیا شما می خواهید از طریق  برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP) اقامت کانادا را اخذ نمایید؟موسسه مهاجرتی آوات شما را با قوانین و شرایط موجود برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP) آشنا خواهد کرد/

 

برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP) چیست؟

یکی از راه های مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری در یکی از استان های کانادا می باشد برای این کار ابتدا باید استان مورد نظر را انتخاب کرده برنامه های مهاجرتی استانی به متقاضیان این امکان را می دهد که افراد بر اساس علاقه و میل خود استان و منطقه ای که می خواهند برای زندگی و کار و سرمایه گذاری انتخاب کنند هر استان در کانادا (غیر از کبک) دارای سیستم های مختلفی برای انتخاب می باشد و برنامه مهاجرتی مربوط به خود را دارا می باشند اداره مهاجرت و شهروندی کشور کانادا (CIC) به آنها اجازه انتخاب مهاجران بر اساس شرایط موجود خود را داده است.

هر استان افرادی را که متقاضی زندگی و کار در آن منطقه می باشند در صورتی پذیرا خواهند بود که توانایی حل و فصل و کمک به بهبود زندگی اجتماعی در آن منطقه را دارا باشند و برای جامعه به عنوان یک عضو مؤثر ایفای نقش کنند همانطور که از سال ۲۰۱۵ بسیاری از برنامه های مهاجرتی براساس اکسپرس اینترای   Express Entry در سیستم انتخابی در دولت فدرال فعال بوده است.

چرا سرمایه گذاری در کانادا؟

کانادا کشوری است که دارای اقتصاد قوی و کارآمد، آموزش های جدید برای نیروهای کار، رشد و توسعه شرکت های جهانی می باشد و همه این موارد دلایلی است مبنی بر اینکه شرایط برای گسترش کسب و کار در کانادا فراهم می باشد و همچنان کانادا انتخابی برتر برای سرمایه گذاری می باشد.

نکته ای که باید در سرمایه گذاری کانادا بدان دقت کرد این است که استان های مختلف شرایط خاص خود را برای سرمایه گذاری دارا می باشند.

 

در حال حاضر برنامه استانی در مناطق زیر وجود دارد:

 

هر استان برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)   برای سرمایه گذاری اعمال می کند در اینجا چند استان را مورد بررسی قرار می دهیم:

برنامه مهاجرت سرمایه گذاری فدرال در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۱۴ به پایان رسیده است. حال برنامه سرمایه گذاری استانی مطرح می شود.

برنامه سرمایه گذاری مهاجر (IIP: The Immigrant Investor Program) قصد دارد که تا با سرمایه گذاری در اقتصاد کانادا به رشد و رفاه جامعه کانادا کمک کند.

در این زمینه سرمایه گذار باید شرایط زیر را دارا باشد:

پیشنهاد مطالعه »
کار درکانادا

دارا بودن تجربه کسب و کار

دارا بودن  تمکن مالی ۱،۶۰۰،۰۰۰$ کانادایی که از را قانونی کسب درآمد کرده باشید.

سرمایه گذاری ۸۰۰،۰۰۰ $ کانادایی.

اصولاً سرمایه گذاری دارای ریسک می باشد و با توجه به اینکه هر چقدر بیشتر سرمایه گذاری در کانادا انجام دهید این سرمایه گذاری توسط دولت کانادا دارای تضمین خواهد بود بنابراین این احتمال وجود دارد که متقاضیان سرمایه خود را از دست بدهند این تضمین بستگی به مدت سرمایه گذاری و بودجه سرمایه گذار می باشد و این بستگی به عملکرد صندوق (IIVC) دارد.

 

برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP) بر اساس استان ها

 

مانتویا

حداقل شرایط مورد نیاز برای مهاجرت استانی به مانیتوبا:

سرمایه:

متقاضی باید دارایی شخصی در حدود ۳۵۰،۰۰۰ دلار داشته باشد، کمترین سرمایه گذاری که نیاز دارید ۱۵۰٫۰۰۰ دلار است یا در اختیار داشتن یک سوم از سهام فعالیت تجاری (سرمایه گذاری در کسب و کار موجود) و یا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در کسب و کار.

  تجربه:

مالکیت و مدیریت بر فعالیت کسب و کار را داشته باشید و یا سه سال از پنج سال را در کار اجرایی حضور فعال داشته باشید.

طرح و برنامه ریزی کسب و کار:

قصد انجام کسب و کار مورد نیاز را داشته باشید.

شما برای بررسی شرایطی که در استان مانیتوبا وجود دارد لازم است که به این شهر سفری داشته باشید و شرایط موجود در آن را برای سرمایه گذاری و شرایط موجود برای فعالیت تجاری و کسب و کار موفق  بسنجید و همچنین باید سرمایه گذاری در این شهر انجام دهید در مصاحبه با افسر مهاجرت باید توانایی خود در مورد مدیریت و تجربه کاری فعالیت تجاری را ثابت کنید.

نشان دهید که مهارت کافی در زبان انگلیسی (IELTS بین المللی یا در سطح کانادا (CELPIP) ) و یا فرانسه(TEF)  را دارا می باشید قصد اقامت به همراه اعضای خانواده خود در استان مانیتوبا را داشته باشید.

با توجه به جدول امتیاز بندی که هر استان برای متقاضیان در نظر می گیرد باید بتوانید نمره ۶۰ را در این ارزیابی نیز دریافت کنید. (سن، دانش کسب و کار، تجربه کسب و کار، ارزش دارایی شخصی، مهارت در زبان انگلیسی و فرانسه، عوامل مناسب برای پیشرفت در کار).

 

مبلغ قابل بازگشت

کسی که متقاضی سرمایه گذاری در برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)  در استان مانیتوبا است برای نشان دادن حسن نیت خود در این زمینه باید ۱۰۰٫۰۰۰ دلار را به صورت سپرده به ودیعه قرار دهد در صورتیکه متقاضی تمامی شرایط برای سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار را انجام داد و کار را راه اندازی نموده و بخواهد در مانیتوبا زندگی کند این مبلغ در صورت انجام دادن تمام تعهدات کاری بدون سود به متقاضی داده خواهد شد.

 

بریتیش کلمبیا (BC-PNP)

افرادی که می خواهند با برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)  در بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری داشته باشند باید توانایی راه اندازی کسب و کار و فعالیت تجاری و مدیریت در این زمینه را دارا باشد و تمایل داشته باشند در بریتیش کلمبیا به همراه اعضای خانواده خود زندگی کنند و بتوانند با این سرمایه گذاری کمکی در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی داشته باشند در اینصورت می توانند اقامت دائم در کانادا را اخذ کنند.

پیشنهاد مطالعه »
راه های مهاجرت به کانادا 2019

 

شرایط مورد نیاز برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

توانایی و مهارت در کسب و کار و تجربه لازم در فعالیت مورد نظر، ارزش دارایی موجود و دارایی که سرمایه گذاری می کنید، شرایط قبول و سازگاری با محیط، طرح و برنامه ریزی برای فعالیت کسب و کار در بریتیش کلمبیا.

 

حداقل شرایطی که باید دارا باشید:

توانایی مدیریت فعال بر کسب و کار داشته باشد، محل اقامت و زندگی در ۱۰۰ کیلومتری بریتیش کلمبیا باشد، قبل از درخواست اقامت باید حداقل ۷۵ درصد از مجوز برای کار را پشت سر گذرانده باشید.

ارزش خالص دارایی شخصی ۶۰۰٫۰۰۰ دلار (شامل پول نقد، دارایی حساب بانکی و …) باید از راه قانونی به دست آمده باشد. برای حداقل دو سال از شروع به کسب و کار و سرمایه گذاری می توانید مجوز کسب و کار دریافت کنید و باید سه نفر در فعالیت شما مشغول به کار باشند. مالکیت شما می تواند بین همسر و فرزندان شما به اشتراک گذاشته شود در صورتی که همسر شما تجربه کافی در زمینه مدیریت را دارا باشد.

 

به منظور سرمایه گذاری حداقل سرمایه ۲۰۰٫۰۰۰ دلار برای کسب و کار پیشنهادی باید در نظر گرفته شود.

متقاضی در مدت ۲۰ ماه برای کسب و کار خود زمان لازم دارد.

 

راه های دیگر برای مهاجرت به کانادا:

 1. مهاجرت به کانادا
 2. شرایط مهاجرت به کانادا
 3. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ
 4. مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 5. مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری
 6. مهاجرت به کانادا از طریق نیروی با تجربه کانادایی
 7. مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج
 8.  ویزای طولانی مدت دیدار خانواده کانادا
 9. مهاجرت خوداشتغالی کانادا
 10. سرمایه گذاری در کانادا
 11. مهاجرت تحصیلی به کانادا
 12. برنامه های استانهای کانادا

 

امتیاز بندی در بریتیش کلمبیا

تجربه (امتیاز ۲۴)، ارزش خالص دارایی شخصی (امتیاز ۱۲)، سرمایه گذاری شخصی (امتیاز ۳۰)، سازگاری با محیط (امتیاز ۱۸)، مفاهیم کسب و کار (امتیاز ۸۰)، سوابق شغلی (امتیاز ۳۶ ).

 

نیوبرانزویک (NBPNP)  

شرایط برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)  در استان نیوبرانزویک: داشتن شرط سنی بین ۲۲ تا ۵۵ سال، مهارت در زبان انگلیسی و فرانسه برای اینکه بتوانند کسب و کار خود را شروع کنند،

شما باید در نیوبرانزویک زندگی کنید و سرمایه گذاری خود را انجام دهید، باید ثابت کنید که می توانید به صورت یک مدیر فعال کار خود را مدیریت کنید و حداقل سه سال از پنج سال دوره کاری خود را در این زمینه فعالیت داشته باشید، چگونگی طرح و برنامه ریزی برای کسب و کار خود را به مسؤلان دولتی مربوطه ارائه دهید، باید سفر کاری به نیوبرانزویک داشته و با محیط کسب و کار و سرمایه گذاری در آن آشنایی داشته باشید،

پیشنهاد مطالعه »
4 دلیل برای اینکه به اوکراین مهاجرت کنیم؟

سرمایه خالصی که باید برای این کار در نظر داشته باشید ۳۰۰٫۰۰۰ دلار است، هزینه های زندگی برای خود و خانواده خود را در طی دو سال باید بتوانید تأمین کنید و در این دو سال فعالیت خود را سامان دهید، ۱۲۵٫۰۰۰ دلار سرمایه گذاری که باید صورت گیرد، ۷۵۰٫۰۰۰ دلار نیز به عنوان سپرده مشروط در اختیار مقامات دولتی قرار می گیرد تا پس از راه اندازی کسب و کار این مبلغ بدون سود به شما داده خواهد شد.

بر اساس امتیاز بندی که بر اساس (شرایط سنی، تسلط بر زبان، تحصیلات، تجربه کسب و کار، سازگاری با شرایط) که باید حداقل ۵۰ امتیاز را کسب کنید.

 

پرنس ادوارد (PEL-PNP)

این برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)  به دو صورت اعمال می شود (مالکیت شخصی، مالکیت نسبی)

حداقل شرایط مورد نیاز:

سن باید بین ۲۱ تا ۵۹ سال باشد، ارزش خالص دارایی ۶۰۰٫۰۰۰ دلار که از راه قانونی کسب درآمد شده باشد،

مهارت های مدیریتی و سابقه کار در این زمینه، توانایی و مهارت در تسلط بر زبان انگلیس و فرانسه برای شروع کار و سرمایه گذاری، ارائه یک طرح و برنامه به دولت، سرمایه ای در حدود ۱۵۰٫۰۰۰ دلار برای سرمایه گذاری، قرار دادن سپرده ای به عنوان ودیعه ۲۰۰٫۰۰۰ دلار که در صورت راه اندازی کسب و کار به شما بازگردانده خواهد شد.

وقتی مالکیت به صورت نسبی می باشد باید ثابت کنید که یک سوم مالکیت (سهام) را در تحت نظارت شما قرار دارد و سرمایه ۱۵۰٫۰۰۰ دلار و یا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار سرمایه گذاری شده باشد.

 

 یوکان (YNP)

حداقل شرایط مورد نیاز برای برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP) در استان یوکان

تجربه کارآفرینی و مدیریت در کسب و کار مورد نظر، دستیابی به مهارت زبان انگلیسی (IELTS) و زبان فرانسه (TEF)، ارزش دارایی خالص مالی ۲۵۰٫۰۰۰ دلار از را قانونی باشد، حداقل سرمایه گذاری ۱۵۰٫۰۰۰ دلار و در اختیار داشتن ۳۳/۳۳ از سهام مالکیت کسب و کار یا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار سرمایه گذاری شود، مبلغ ودیعه در حدود ۷۵٫۰۰۰ دلار در نزد دولت سپرده خواهد شد.

شرایط امتیاز بندی را که بر اساس (سن، ارزش خالص دارایی، تحصیلات، تجربه کاری و مدیریت، سوابق شغلی، سفر برای کار، سرمایه گذاری، مهارت زبان) برقرار می باشد و باید حداقل امتیاز ۵۶ را کسب کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره