Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

رد کردن لینک ها

اکوادور

اکوادور

کشوری که در شمال غرب آمریکای جنوبی قرار گرفته است با نام اکوادور که جمعیت آن بالغ بر پانزده میلیون نفر یباشد و زبان رسمی مردم آن اسپانیایی نیز می باشد . پایتخت این کشور زیبا و جذاب شهر “کیتو” می باشد گرچه بزرگترین شهر “گوایاکیول” است .

اکوادور با کشورهای کلمبیا- اقیانوس آرام – پرو همسایه و هم مرز است . نوع حکومت در اکوادور جمهوری میباشد که فرد مورد نظر با یک رای به صورت اجباری انتخاب می شود و دوره ی ریاست او چهارساله میباشد در این کشور رئیس جمهور تنها یک دوره حق شرکت در انتخابات را دارد و نمی تواند دو دوره متوالی انتخاب شود.

اکوادور عضوی از سازمان ملل متحد می باشد و علاقه بسیاری در رویکردهای چند جانبه در مسائل بین المللی دارد و کشوری که رابطه ای نزدیک با او دارد آمریکا میباشد .

استان ها

اکوادور دارای ۲۲ استان می باشد که همه استان هایش دارای زمین های کشاورزی پر محصول هستند. سه محصول و کالای اصلی که اکوادور صادر کننده ی آن می باشد عبارتند از نفت – موز – میگو که تغییر در قیمت نفت در بازارهای جهانی سبب بی ثباتی شدید در اقتصاد اکوادور گردد .

از بحث اقتصاد که خارج شویم موضوع کثرت نژاد مردم اکوادور میتواند جالب باشد نژاد مردم در این کشور بسیار زیاد است و بزرگترین گروه نژادی “مستیزوها” می باشد که سرخ پوست میباشند و حدود۶۵درصد از کل جمعیت اکوادور را به خود اختصاص داده اند.حدود ۷۰درصد از مردم کاتولیک می باشند و تعداد مسلمانان این کشور کم میباشد.

ورزش در میان مردم اکوادور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و محبوبترین ورزش هم در این کشور فوتبال می باشد در کل میتوان گفت که کشورهای آمریکای جنوبی فوتبال دوست هستند و حرفی برای گفتن در این زمینه دارند بعد از فوتبال می توان به کوه نوردی –موتورسواری- موج سواری هم اشاره کرد .غذا در اکوادور متنوع است گوشت مرغ , گاو , خوک و خوکچه هندی از غداهایی اصلی و محبوب این کشور محسوب میشوند.

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به اکوادور

 

مهاجرت به اکوادور

کشور اکوادور، کشوری نسبتاً وسیع در دل آمریکای جنوبی می‌باشد که از مساحتی در حدود ۲۸۳٫۵۶۰ کیلومتر مربع برخورداراست. کشور اکوادور از جاذبه‌های طبیعی بسیاری بهره می‌برد و به خاطر موقعیت جغرافیای ویژه‌ای که دارد، توجه بسیاری از افراد دنیا را به خود جلب نموده است. بیش از ۵۰ درصد از جنگل‌های آمازون در کشور اکوادور قرار دارند و وجود کوهستان‌های مرتفع، رودخانه‌های طولانی و کوه‌های آتش‌فشانی بسیار در این کشور، از دیگر جاذبه‌های طبیعی این منطقه به شمار می‌آیند. شاید این سؤال برایتان به وجود آید که چه کسانی به کشور اکوادور مهاجرت می‌کنند و به چه دلایلی، این کشور را برای کار، تحصیل و یا ادامه‌ی زندگی برمی‌گزینند؟ در پاسخ به شما باید بگوییم که این کشور از جمعیتی در حدود ۱۶٫۳۹ میلیون نفر برخوردار است و کشوری خلوت، ساکت و آرام و در عین حال بسیار زیبا می‌باشد و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا دوران بازنشستگی و یا حتی جوانی خود را در چنین کشوری زیبا و رؤیایی بگذرانند. با سازمان مهاجرتی آوات همراه باشید تا به اطلاعات بیشتری درباره این کشور و راه‌های مهاجرت به اکوادور دست یابید و از جزئیات بیشتری در این خصوص آگاه شوید.

 

مهاجرت به کشور اکوادور از طریق تحصیل در دانشگاه‌های آن

برای مهاجرت به کشور اکوادور از طریق تحصیل، باید تلاش کنید تا وارد یکی از دانشگاه‌ها و یا مؤسسات آموزش عالی این کشور شوید و به صورت مکتوب و مستند، مدارک تاییدیه از دانشگاه و یا موسسه‌ی مورد نظر را دریافت نمایید. پس از آن می‌توانید، درخواست ویزای تحصیلی نموده و با ارائه‌ی مدارک و پشتوانه‌ی مالی معقول و درخواست شده از طرف دولت اکوادور، ویزای تحصیلی خود را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که ویزای اولیه یک‌ساله بوده و هرسال قابل تمدید می‌باشد و فرد مورد نظر تا زمانی که مشغول به تحصیل در کشور اکوادور است می‌تواند، به‌آسانی و بدون مواجهه با هیچ مشکل قانونی، در آن کشور حضور داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه »
چگونه ویزای تحصیلی اکوادور را بگیریم؟

 

مهاجرت به اکوادور از طریق سرمایه‌گذاری در آن کشور

این نوع مهاجرت، راهی مناسب برای ثروتمندان و صاحبان سرمایه می‌باشد و افراد با دارا بودن حداقل سرمایه‌ای در حدود ۲۵۰۰۰ دلار می‌توانند، به سرمایه‌گذاری در عرصه‌ی املاک و مستغلات، اوراق بهادار و مواردی از این دست بپردازند و هم موفق به کسب سود و درآمد شده و هم اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند.

البته لازم به ذکر است که سرمایه‌گذاری در این کشور، تنها محدود به حوزه‌های یاد شده نیست و افراد با دارا بودن سرمایه‌های بیشتر می‌توانند، وارد حوزه‌ی صنعت شده و به صادرات محصولات این کشور بپردازند. شواهد نشان می‌دهد که داشتن ۳۰۰۰۰ دلار، برای شروع کار و سرمایه‌گذاری در این کشور کافی است و نتایج خوب و پرسودی را با خود به همراه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک و سوابق لازم جهت سرمایه‌گذاری در کشور اکوادور می‌توانید، با مشاوران سازمان آوات تماس حاصل نموده و از مشاوره‌های تخصصی آنان بهره‌مند شوید.

مهاجرت به کشور اکوادور از طریق کار و تخصص

مهاجرت کاری، مخصوص به کسانی است که نسبت به مهارت و تخصص خود اطمینان دارند و معتقدند که شرکت و یا موسسه‌ای در اکوادور، از دانش و مهارت آن‌ها استقبال خواهد کرد. در این صورت افراد با گذاشتن وقت و انرژی و پیدا کردن راه‌های ارتباطی درست باید بکوشند تا در یکی از شرکت‌ها و یا مؤسسات کشور اکوادور پذیرفته شوند و موفق به دریافت سند و مدرکی در این راستا گردند.

در این صورت افراد می‌توانند، تقاضای ویزای کار نموده و همراه با اعضای خانواده‌ی خود راهی اکوادور شوند. قانونی بودن و معتبر بودن تمامی مدارک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و هیچ‌کس با ارائه‌ی مدارک غیرقانونی و ساختگی موفق به دریافت ویزا از این کشور نخواهد شود. همچنین لازم به ذکر است که ویزاهای کاری قابل تمدید بوده و معمولاً منجر به اخذ اقامت دائم این کشور می‌گردند.

پیشنهاد مطالعه »
ثبت شرکت در اکوادور

 

مهاجرت به کشور اکوادور به منظورتبادل فرهنگ و انجام وظایف مذهبی

کشور اکوادور، به منظور ارتقای سطح فرهنگی جامعه‌ی خود و ارائه‌ی خدمات مذهبی باکیفیت‌تر، آماده‌ی پذیرش افراد از سراسر دنیا می‌باشد. بسیار از معلمین، اساتید و حتی دانش آموزان می‌توانند، به منظور تبادل علم و دانش و فرهنگ و با ارائه‌ی مدارک و اسناد لازم، به یافتن موسسه‌ی مرتبط جهت همکاری با این کشور بپردازد و در صورت پذیرفته شدن از جانب سازمانی معتبر، موفق به اخذ ویزا از این کشور شوند. همچنین بسیاری افراد مذهبی نیز، از طریق همکاری با نهادهای مذهبی می‌توانند، به کشور اکوادور مهاجرت نموده و به کار و زندگی در این کشور بپردازند.

در کنار تمام این راه‌ها که ممکن است نظر افراد را به خود جلب کند، عده‌ای نیز شانس خود را با پر کردن فرم درخواست اقامت در این کشور امتحان می‌کنند و با ارائه‌ی مدارک مورد نیاز و پرداخت هزینه‌های لازم، تقاضای خود را از طریق کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌ها، ثبت می‌نمایند.

دولت اکوادور پس از بررسی مدارک ارائه شده، حرفه و شغل، وضعیت اقتصادی و دیگر شرایط و عوامل تعیین‌کننده‌ی مرتبط با شخص مورد نظر، درباره‌ی او تصمیم‌گیری می‌نمایند و ممکن است که اقامت دائم این کشور را نیز به وی اعطا نمایند.

همچنین ازدواج با فردی از کشور اکوادور نیز، این امکان را برای افراد فراهم می‌نماید تا نسبت به دریافت اقامت این کشور اقدام نمایند و با ارائه‌ی سند ازواج رسمی، تقاضای خود را ثبت نموده و در کم‌ترین زمان ممکن، به نتیجه برسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک و شرایط مهاجرت به کشور اکوادور، به یکی از روش‌های ذکر شده می‌توانید، با سازمان مهاجرتی آوات تماس حاصل نموده و به مشاوره با افراد متخصص و حقوقدان این موسسه بپردازید.

 

نظرات

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره