شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

انواع ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا-هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا_تحصیل در استرالیا_کار در استرالیا _مهاجرت به استرالیا_سرمایه گذاری در استرالیا_ویزای کسب و کار در استرالیا_اخذ ویزاهای ساب کلاس استرالیا_ویزای توریستی استرالیا_هزینه های زندگی در استرالیا و شرایط مهاجرت به استرالیا 2019 اینها همواره سوال برای متقضیان اقامت کشور استرالیا است و ما در این مقاله قصد داریم در خصوص مهاجرت به استرالیا  از طرق مختلف شما را راهنمایی و بهترین گزینه را برایتان به اشتراک بگذاریم.

 

استرالیا

استرالیا کشوری است بسیار زیبا با مناظر و طبیعتی فوق العاده که سالانه گردشگرانه زیادی برای لذت از این مناطق به این کشور می آیند.برای دیدن جاذبه های توریستی و لذت بردن از طبیعت بکر استرالیاشما می توانید از انواع ویزای استرالیا برای ورود به این کشور استفاده کنید.

البته تنها ویزای که برای گردشگران قابل استفاده استو آنها باید درخواست اخد آنرا بدهند ویزای توریستی استرالیا است.استرالیا کشوری با تمدن بیش از ۳۰ هزار سال استکه درحدود ۴۷ هزار سال پیش در مناظق کنونی کشور انسان های نخستین زندگی می کردند.

البته می توان به جرات گفت که نزدیک به ۱۹۰ سال استکه مردمان استرالیا زندگی باکیفیت و مدرن را تجربه می کنند.اگر بخواهیم محل استقرار کشور استرالیا را برروی نقشه پیدا کنیمبعضا به نیمکره جنوبی سرخواهیم زد و مشاهده می کنیم که کشور استرالیا در میان آب های اقیانوس آرام قرار گرفته است.

شاید با خود بگوئید کشوری که در اقیانوس آرام قرار گرفته ایا در همسایگی اوکشوری دیگر یافت می شود؟جواب این سوال بسیار آسان است بخاطر نزدیکی استرالیا به کشورهای آسیای شرقی (اندونزی)و بعضی دیگر از جزایر ( جزایر سلیمان) واقع شده در اقیانوس آرام و حتی اقیانوس هند.می توانیم از نیوزلند هم در جنوب شرقی کشور استرالیا به عنوان همسایه این کشور نام ببریم

پایتخت کشور استرالیا شهر کانبرا استکه شاید اکثر افرادی که قصد گرفتن انواع ویزای استرالیا را دارندمی خواهند در پایتخت کشور استرالیا وارد شوند و از مزایای اقامتی منحثر به فرد این شهر بهره مند شوندجمعیت کشور استرالیا بیش از ۱۹ میلیون نفر است که این تعداد شخص در مساحتی به اندازه ۷٫۶۸۷٫۸۵۱ کیلومتر مربع زندگی می کنند.

پیشنهاد مطالعه »
امتیازبندی مهاجرت به استرالیا

تاریخ کشور استرالیا جالب است زیرا مردمان هلند اولین افرادی بودند که جزیزه استرالیا را کشف کردند.نکته ای جالبتر اینکه نزدیک به ۲۴۸ سال پیش دریانوردی انگلیسی ناحیه های شرقی استرالیا (سیدنی) را کشف کردو مثل همیشه انگلستان وارد کشوری دیگر شد تا به استعمارگری خود قوت ببخشد.تنوع گیاهی و جانوری بسیار زیادی در قدیمی ترین خشکی جهان به چشم می خورد.

استرالیا دارای ۶ استان است.کشوری با اقتصادی پویا و قوی که اگر به تولید ناخالص ملی داخلی کشور نگاهی بیاندازیم متوجه این موضوع می شویم.نرخ تورم و نرخ بیکاری زیر ۴% است همین امر باغث شده که بیش از ۱۰ میلیون نفر نیروی کار در کشور استرالیا مشغول باشند.

استرالیا نیز مانند دیگر کشورهای جهانی در مبحث صادرات و واردات بسیار پرتلاش و مستبد است.در کشاورزی و داپروری (گندم،پشم،گوشت) جزء صادر کنندگان است.در معادن (زغال سنگ، سنگ آهن، طلا)در بخش صنایع و تجهیزات کشاورزی ماشین آلات را به عنوان صادرات خود برگزیده است.

محصولات همچون: تجهیزات مخابراتی و حمل ونقل، کامپیوتر، نفت خام و غیره نیز را می توان از واردات به کشور استرالیا نام برد.واحد پول کشور استرالیا دلار استرالیایی است که به خودی خود ارزش خاصی دارد.

 

انواع ویزای استرالیا

 

انواع ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا به شرح زیر است:

ویزای اسکیل ورکر کشور استرالیا

این نوع ویزا در بحث مهاجرت به کشور استرالیا برای افراد بسیار حائز اهمیت است.

این نوع ویزا برای افرادی که معیارهای مهارتی و سطح تحصیلات عالی داشته باشند صادر می شود.

پیشنهاد مطالعه »
 شرایط ویزای استرالیا

همانظور که در مطالب بالا اشاره کردیم استرالیایی کشوری است که برروی مباحث بازرگانی (صادرات واردات) مانور خاصی می دهد پس با این وجود نسبت به مشاغل زیادی که در این کشور وجود دارد تقاضای جذب نیرو در کشور استرالیا بالاست.

دولت و مسئولین در برنامه ریزی های اخیر خود در کشور درصدد برآمدند که نیروی متخصص سرتاسر دنیا را نسبت به اخذ ویزای اسکیل ورکر جذب نمایند تا خلئهای مشاغل مورد نیاز کشور را پر کنند.

 

ویزای کلاس ۱۸۹ کشور استرالیا

ویزایی که می توان آنرا بهترین ویزا در بین انواع ویزای استرالیا نام برد.

چون فرد در بدو ورودش به خاک استرالیا دارای اقامت دائم بوده و زیر نظر و نظارت هیچ ارگانی، شخصی یا استانی نیست.

Class 190 Visa

این نوع ویزا نیز از  انواع ویزای استرالیا محسوب می شود که اشخاص می توانند آنهارا اخذ کنند.

افرادی که دارای ۵۵ امتیاز از ۶۰ امتیاز مناسب باشند با کار و زندگی به صورت ۲ سال در یک شهر استرالیا می توانند اقامت دائم کشوراسترالیا به دست آورند و از مزایای اقامتی خود استفاده کنند.

افراد حتما باید در نظر داشته باشند که سن آنها پایین تر از ۵۰ سال باشد.

داشتن آیلتس حداقل ۶ که امتیازی محسوب نمی شود.

Class 489 Visa

در بررسی انواع ویزای استرالیا به ویزای کلاس ۴۸۹ برخوردیم که این نوع ویزا با قید و شروط دولت استرالیا اخذ می شود.

البته این نوع ویزا بعد از گذشت ۴ سال به فرد اعطاء می شود.

از انواع ویزای استرالیا در شروطی که در یعضی از این نوع ویزاها به چشم می خورد، می توان از حمایت و امتیاز گرفتن راحت هم سخن گفت که در شرایط امتیاز دهی از طریق فامیل و اقوام درجه ۲ صورت می گیرد.

ویزای توریستی نیز در انواع ویزای استرالیا نقش مهمی دارد زیرا شما با این نوع ویزا می توانید به عزیزانتان سر زده و آنها را دوباره ببینید.
ویزای سرمایه گذاری

پیشنهاد مطالعه »
مهاجرت به کشور استرالیا

که خود به دو نوع ویزای مجزا تقسیم می شود (سرمایه گذاری موقت و دائم)

ویزای تحصیلی (ویزای دانشجویی)

در مقاطع مختلف تحصیلی و مخصوصا مقطع عالیه دانشگاهی که افراد زیادی را به سمت خود جذب می کند.

ویزای مهاجرتی برای افراد درجه یک خانواده ( والدین)

در انواع ویزای استرالیا می توان از ویزاهای کلاس های مختلف در استرالیا نام برد.

ویزای کلاس ۴۷۶

ویزای کلاس ۱۸۸،۸۸۸،۱۳۳ که این ویزاها در رده ویزای سرمایه گذاری و تجاری است.

ویزای ۵۷۱ که برای محصلین زیر ۱۸ سال طراحی شده است.

ویزای ۵۸۰ برای پدر و مادر و یا کسی که به عنوان قیم فرد زیر ۱۸ سال وجود دارد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

برای کسب اطلاعات دقیق و گرفتن مشاوره درست حقوقی در زمینه شرایط مهاجرت به استرالیا می توانید از سیستم مشاوره وکلای زبده موسسه مهاجرتی آوات بهره مند شوید.

 

 

مقالات مرتبط با تحصیل در استرالیا:

مقالات مرتبط درباره کار در استرالیا:

 


مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ