تولد, سوئیس

اقامت سوئیس از طریق تولد

اقامت سوئیس از طریق تولد

  اقامت سوئیس از طریق تولد

اقامت سوئیس از طریق تولد امروزه طرفداران بسیاری دارد.شاید آسان ترین راه و سریع ترین راه اقامت سوئیس از طریق تولد باشد.کنفدراسیون سوئیس یکی از کشورهای اروپای غربی است که شهرت جهانیش را مدیون امنیت، ساعت و بانک‌های مشهورش است.

سوئیس

در سال ۲۰۰۷ میلادی سوئیس پنجمین کشور ثروتمند جهان شد. این کشور از سال ۱۸۱۵ در هیچ جنگی شرکت نکرد و در طول هر دو جنگ جهانی بی‌طرف بود.
قانون اساسی براساس نظام فدرالی از سال ۱۸۴۸ در این کشور حاکم شد. این نظام پایه‌ای برای نظام سیاسی کنونی سوئیس است.
آنچه در حال حاضر به عنوان قانون اساسی در سوئیس اجرا می‌شود در سال ۱۹۹۹ تصویب شد. با این حال قانون اساسی جدید تفاوت چندانی با قانون قدیمی سوئیس ندارد.
سوئیس کشور کوچکی است که نیمه جنوبی آن را کوه‌های آلپ اشغال کرده‌اند. وجود این کوه‌ها و برف فراوان در زمستان‌های آن سبب شده پیست‌های اسکی سوئیس در جهان مشهور باشد.

اخذ اقامت سوئیس از طریق تولد

اکنون در جهان کشور های بسیاری وجود دارد که از طریق تولد اقامت اعطا میکنند. بدین صورت که زمانی فرزندی در آن کشور متولد میشود به آن کودک اقامت آن کشور را میدهند و به تبع آن کودک به والدین او اقامت میدهد اما بعضی از کشورها هستند که سیستم اقامت آنها از طریق خون است یعنی زمانی به افراد اقامت میدهند که پدر و مادر آنها اقامت و تابعیت کشور مذکور را داشته باشند.
کشور سوئیس از جمله کشورهایی است که اعطای تابعیت آن از طریق خون است.
اما برای اقامت گرفتن در این گونه کشورها باید از راههای دیگر اقدام نمود.راههایی از جمله:
– سرمایه گذاری
– کاری
– ازدواج
– پناهندگی
– تحصیلی
– …..

ما در اینجا چند نمونه از این نوع ویزاها رو برای شما شرح میدهیم

از بین گونه های مهاجرت که گفته شد بعضی از آنها با دشواری های بسیاری روبرو است برای نمونه اقامت از طریق سرمایه گذاری دارای ریسک فوق اعاده بالایی بوده و همچنین نیازمند سرمایه ای هنگفت است.

اقامت از طریق کار مستلزم این است که شخص یک کارفرما در کشور سوئیس داشته و کار مذکور را سه ماه در سوئیس آگهی کرده و اگر کسی کار مورد نظر را نپذیرفت سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی کرده و بازهم اگر کسی نپذیرد شخص مورد نظر میتواند از این طریق برای اخذ ویزای کاری سوئیس اقدام نماید.

اقامت از طریق ازدواج مستلزم این است که شخصی را که شهروند سوئیس است با ما ازدواج کند و سه سال با این شخص زندگی مشترک داشته باشیم.

در بین راههای که خدمت شما گفته شد شاید بتوان گفت که بهترین راه از بین راههای مورد نظر اخذ ویزای تحصیلی سوئیس است زیرا هیچ شرط خاصی ندارد و مطمئن ترین و سریع ترین راه ممکن است.

اصولا تحصیلات عالی در کشور سوئیس از پیچیدگی بسیار خاصی در این کشور برخوردار است. کیفیت بسیار بالای سیستم آموزشی این کشور و همچنین شهرت جهانی مدارک صادره از دانشگاههای سوئیس از یک سو ، و خیل عظیم متقاضیان تحصیل در سوئیس دولتمردان  را بر آن داشت که شرایط بسیار خاصی برای پذیرش دانشجویان خارجی درنظر بگیرند. هر چند که دانش آموزان سوئیسی نیز چندان از این شریط سخت و پیچیده مستثنی نیستند.
موسسه حقوقی آوات با در بر داشتن مشاوران مجرب در زمینه تحصیل در سوئیس آماده ارائه خدمات اخذ پذیرش از دانشگاههای سوئیس و اخذ ویزای تحصیلی سوئیس می باشد.

 

مهاجرت به سوئیس:

  1. مهاجرت به سوئیس
  2. اقامت سوئیس
  3. شرایط دریافت ویزای کاری سوئیس برای ایرانیان [2019]
  4. چرا ایرانیان دوست دارند به سوئیس مهاجرت کنند؟
  5. راه های اخذ اقامت سوئیس
  6. پناهندگی در سوئیس
  7. ثبت شرکت در سوئیس
  8. وقت سفارت سوئیس

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *