رد کردن لینک ها

اقامت سوئد

اشتراک گذاری

اقامت سوئد

اقامت سوئد از چه طریقی صورت میگیرد؟آیا از شرایط اقامت سوئد و راه های مهاجرت به سوئد آگاهی دارید؟بهترین شرایط مهاجرت به سوئد چیست؟راه های اقامت سوئد ۲۰۱۸؟اقامت سوئد ازطریق کار و یا اقامت سوئد از طریق تحصیل چگونه است؟

شرایط اقامت سوئد و دریافت مجوز ورود به کشور سوئد در سال ۲۰۱۸ میلادی دارای قوانین خاصی میباشد. برای ورود به کشور سوئد همانند دیگر کشورهای حوزه اتحادیه اروپا از راه های مختلفی میتوان اقدام نمود. به راستی بهترین راه مهاجرت به سوئد کدام است؟ تحصیل در سوئد * کار در سوئد * سرمایه گذاری در سوئد * … . کدام از این راه ها در سال ۲۰۱۸ میلادی مناسب تر است ؟؟؟

بهترین راه اقامت سوئد ( مهاجرت به شینگن )

بهترین راه مهاجرت به کشور سوئد بستگی به نوع شرایط هر فرد دارد و برای متقاضیان متفاوت میباشد. سازمان مهاجرتی آوات با همکاری موسسه مهاجرتی لتس مایگریت با بهره مندی از برترین وکلا و کارشناسان زبده تمامی شرایط شما را بررسی مینماید و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد میکند *
                                                                     تماس با ما از طریق همین لینک ( کلیک کنید )

اقامت سوئد چیست؟

اقامت سوئد یعنی داشتن کارت شهروندی سوئد و با این کارت شما عزیزان میتوانید در تمامی نقاط اتحادیه اروپا ( حوزه شنگن ) به فعالیت کار و تحصیل بپردازید و رفت و آمد کنید.
بهترین راه مهاجرت به سوئد و گرفتن اقامت سوئد ، مهاجرت کاری به سوئد و دریافت ویزای کار سوئد است.
زیرا تمامی مردمان جهان نیازمند کار هستند و داشتن کار در یک کشور زندگی را راحت تر مینماید . مخصوصا در اروپا که تمامی افراد در کشورهای اروپایی کار میکنند و از طریق فعالیت های مختلف زندگیشان را میگذرانند.

راه های اقامت سوئد

اقامت سوئد از طریق ازدواج * اقامت سوئد از طریق تولد * اقامت سوئد از طریق تمکن مالی * اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری * اقامت سوئد از طریق ویزای تحصیلی دیگر گزینه های مهاجرت به کشور سوئد میباشد.

به روز بودن مطالب این مقاله کمک زیادی به شما عزیزان خواهد کرد که بتوانید بهترین تصمیم را برای مهاجرت به کشور سوئد بگیرید.

اما قبل از هرگونه اقدام در خصوص مهاجرت ، پیشنهاد میکنیم حتما با مشاورین ما تماس گرفته و درخواست مشاوره نمایید تا با اطلاعاتی کامل بتوانید تصمیم بگیرید *
*مهاجرت یعنی تصمیم گیری برای آینده خود و فرزندانتان که خیلی امر مهمی است*

پس هموطن من خواهشمندیم بدون اطلاعات هیچگونه اقدامی نکنیــــد.

سوئد

کشور سوئد یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و در قسمت شمال اروپا واقع شده است و یکی از کشورهای جزایر اسکاندیناوی به حساب می آید.
سوئد یکی از بهترین کشورهای اروپایی شنگن است که متقاضیان زیادی را برای مهاجرت به سوئد همواره میبینیم. متقاضیان با دریافت اقامت دائم سوئد قصد ورود و زندگی در کشور سوئد هستند . و میدانند در این کشور میتوانند با فعالیت و تلاش به آینده ای درخشان دست پیدا کنند.
همانطور که گفتیم برای اقامت سوئد راه های زیادی وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت*

اقامت سوئد از طریق کار

برای دریافت اقامت کاری سوئد متقاضیان عزیز باید از طرف کارفرمایی در کشور سوئد دعوت نامه ای داشته باشید تا بتوانید از طریق دعوتنامه کاری سوئد برای مهاجرت به کشور سوئد اقدام نمایید.

حال اینکه چگونه میتوانیم دعوتنامه دریافت نماییم سوال بسیار مناسبی است که برای ما ارسال شده است.شما عزیزان میتوانید از طریق سایت های کاریابی در کشور سوئد رزومه خود را کامل ارسال نمایید . پس از بررسی های لازم کارفرمائی که بدنبال تخصص شما باشد از طریق همین وبسایتهای کاریابی در سوئد با شما ارتباط برقرار مینماید و پس از مراحل اولیه نسبت به دعوتنامه و ارسال آن برای شما اقدام مینماید.

البته شما باید بدانید دانستن زبان سوئدی برای کار در سوئد بسیار مهم میباشد. زیرا تمامی مردم سوئد به زبان سوئدی حرف میزنند و مسلط نبودن به زبان سوئدی میتواند برای شما و اقامت کاری شما مشکل ساز باشد.
حال راه دیگری برای یادگیری زبان سوئدی و کار در سوئد وجود دارد.

اقامت سوئد از طریق شرکت در دوره زبان سوئد

شما عزیزان میتوانید از طریق دوره های زبان در سوئد اقامت سوئد را دریافت نمایید و پس از گذراندن این دوره نسبت به کار در این کشور اقدام نمایید.
مزیت این امر در این است که مدت تحصیل در دوره زبان سوئد حداقل ۹ ماه است که در این مدت شما در کشور سوئد حضور دارید و میتوانید در این مدت آشنایی کامل با سوئد را داشته باشید و از طریق سایتها و مراکز کاریابی بصورت حضوری در کشور سوئد بدنبال کار مورد علاقه خود بگردید.
همانطور که میدانید حضور داشتن در سوئد میتواند کمک بسیار زیادی برای پیدا نمودن کار شما باشد.

اقامت سوئد از طریق ازدواج

بنابه قوانین حاکم در کشور سوئد هر فرد خارجی که با یک فرد تبعه سوئدی ازدواج کند در همان ابتدا به اقامت دائم سوئد دست پیدا خواهد کرد.
جهت اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت و مهاجرت به سوئد از طریق روش ازدواج میتوانید با شماره های درج شده در وبسایت آوات تماس گرفته و با مشاورین ما درخواست مشاوره دهید.

دریافت اطلاعات به روز درخصوص راه های اقامت سوئد را با مشاورین آوات لحظه به لحظه داشته باشید.

اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری

با داشتن حداقل مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰ دلار میتوانید در کشور سوئد سرمایه گذاری کنید و اقامت سوئد را دریافت کنید.
این مبلغ را میتوانید به دوصورت به کشور سوئد منتقل کنید.
سرمایه گذاری بصورت بانکی یعنی اینکه کل مبلغ را یکجا به سوئد منتقل نمایید.
یا اینکه از طریق ثبت شرکت در سوئد اقدام نمایید. برای ثبت شرکت در سوئد مراحلی را میبایست طی کنید.

ثبت شرکت در سوئد

سرمایه شما از طریق ثبت شرکت در سوئد بصورت یکجا انتقال پیدا نخواهد کرد و شما با ارائه یک طرح اقتصادی مناسب به دولت سوئد و ثبت شرکت در این کشور فعالیت خود را در سوئد آغاز مینمایید.
مسئله مالیات امری مهم در کشور سوئد میباشد. شما میبایست شرکت خود را فعال کنید و طبق فعالیت خود به دولت سوئد مالیات بپردازید. تا پس از گذشت مدتی درخواست اقامت دائم سوئد را داشته باشید.

اقامت سوئد از طریق تحصیل

سوئد یکی از کشورهای تاپ و بهترین موقعیت را از نظر دانشگاه ها و کالج ها در اتحادیه اروپا دارد و پیشنهاد آوات برای شما عزیزانی که شرایط تحصیل در اروپا را دارید کشور سوئد برای تحصیل است.
شما با دریافت پذیرش تحصیلی در یکی از دانشگاه های سوئد میتوانید اقامت سوئد را دریافت کنید.
قسمت جنوب کشور سوئد از نظر آب و هوایی بهترین منطقه برای تحصیل و زندگی میباشد.

بدون مدرک زبان و اخذ ویزای تحصیلی سوئد

دانشگاه هایی در سوئد هستند که بدون داشتن مدرک زبان سوئد میتوانید در این دانشگاه ها تحصیل و پذیرش بگیرید. در هرسن و سالی که هستید میتوانید برای اقامت سوئد از طریق تحصیل اقدام نمایید.
تحصیل در این دانشگاه ها به زبان انگلیسی میباشد و شما عزیزان متقاضی میتوانید با دریافت نمره ۵ آیلتس برای پذیرش در دانشگاه های سوئد اقدام نمایید.

دریافت ویزای همراه دانشجویی در سوئد

شما عزیزان با پذیرش در دانشگاه های سوئد و دریافت اقامت سوئد میتوانید همراهان خود فرزند زیر ۱۸ سال و همسر خود را به کشور سوئد ببرید و به اقامت این کشور دست پیدا خواهید کرد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم شما عزیزان نگران نداشتن مدرک زبان نباشید . شما میتوانید با ورود به کشور سوئد از طریق شرکت در دوره های شش ماهه زبان زبان انگلیسی خود را تقویت نموده و بصورت رایگان زبان سوئدی را فرا بگیرید . و با فرا گرفتن زبان سوئدی میتوانید در این کشور زیبا به کار و فعالیت بپردازید.
در این مقاله سعی کردیم نکات مهم اقامت سوئد را به بهترین نحو گفتاری برای شما بیان کنیم. امیدواریم لذت کافی و بهره لازم را از مطالب این مقاله برده باشید.

نتیجه گیری آوات

نتیجه گیری ما در خصوص اقامت سوئد در این مقاله این بوده است که بهترین و امن ترین راه اقامت سوئد ، قطعا مهاجرت از طریق تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی سوئد میباشد.
شما با دریافت پذیرش دوره های زبان سوئد هم اکنون میتوانید اقامت خود را در کشور سوئد قطعی بدانید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت سوئد و مهاجرت به سوئد با مشاورین آوات تماس حاصل فرمائید.

سازمان مهاجرتی آوات با همکاری موسسه مهاجرتی لتس مایگریت با بهره مندی از برترین وکلای بین المللی آماده ارائه خدمات ویژه در خصوص اقامت سوئد به شما عزیزان متقاضی خواهد بود.

قطعا بهترین راه را برای شما برمیگزینیم . کافیست تلفن را بردارید و تماس بگیرید و شرایط خود را اعلام نمایید.

به امید موفقیت و زندگی بهتر در مهاجرت امن با آوات

نظرات

  1. اقامت سوئد از طریق تولد - موسسه حقوقی مهاجرتی آوات
    پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه