مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

اقامت سنگاپور

فهرست مقاله

اقامت سنگاپور

 سازمان مهاجرتی آوات ، سعی بر این دارد تا در ارتباط با موضوع اقامت سنگاپور در سال 2018 ، اطلاعاتی را در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار دهد و شرایط مهاجرت به سنگاپور و شرایط اقامت سنگاپور در سال 2018 را برای شما متقاضیان اخذ اقامت سنگاپور ، بازگو نماید .

کشور سنگاپور

کشور سنگاپور یکی از کشور پیشرفته آسیایی در خاورمیانه می باشد و ورود به سنگاپور با اخذ ویزای مربوطه انجام   می گیرد .

برای ورود به سنگاپور بسته به نوع مهاجرت و اخذ اقامت سنگاپور، ویزای های کوتاه مدت و بلتد مدت صادر می شود . متقاضیان می توانند با اخذ ویزای بلند مدت سنگاپور ، به سنگاپور مهاجرت و برای اخذ اقامت سنگاپور و اخذ تابعیت سنگاپور نیز اقدام نمایند .

البته اخذ اقامت سنگاپور برای متقاضیانی که در  شرایطی که پدر یا مادر یا همسر و یا فرزندان زیر بیست و یک سال ، سنگاپوری دارند ( دارای تابعیت سنگاپور هستند ) ، به راحتی امکان پذیر خواهد بود .

شرایط اخذ اقامت سنگاپور به صورت بلند مدت نیز برای سرمایه گذاران و افرادی که اجازه عبور از سنگاپور به صورت AP – Q – S را دارند نیز ، انجام می گیرد .

مهاجرت به سنگاپور و اخذ اقامت سنگاپور با شیوه های مختلفی امکان پذیر می باشد .

مهاجرت به سنگاپور

برخی از متقاضیان اقامت سنگاپور ، شرایط اقامت سنگاپور از طریق تحصیل را دارا می باشند و با اخذ پذیرش از دانشگاه های سنگاپور ، خود را آماده مهاجرت به سنگاپور و اخذ اقامت سنگاپور از طریق تحصیل می نمایند . البته این دانشجویان ظرف مدت شش ماه از تاریخ اتمام تحصیل خود می توانند برای اخذ ویزای کار سنگاپور نیز اقدام به عمل آورند و با کاریابی در سنگاپور ، مشغول به کار شوند .

ویزای بلند مدت تحصیلی

ویزای کوتاه مدت نیز در برنامه های تحصیلی کوتاه مدت و تحقیقات علمی کوتاه مدت ، کاربرد دارد ، اما به طور کلی برای تحصیل در کشور های دیگر همچون سنگاپور ، اگر طول مدت تحصیل بیش از صد و هشتاد روز و یا شش ماه باشد ، دستور صدور ویزای بلند مدت تحصیلی صادر می شود .

به طور کلی ویزای کوتاه مدت سنگاپور و ویزای بلند مدت سنگاپور ، بسته به زمان مدت اقامت سنگاپور ، صادر می شود .

اخذ ویزای کار سنگاپور

برخی از متقاضیان نیز شرایط اقامت کشورسنگاپور از طریق کار را دارا می باشند و با اخذ ویزای کار سنگاپور ، می توانند به سنگاپور مهاجرت نمایند و بعد از سپری نمودن مدت زمان در سنگاپور و  پرداخت مالیات در سنگاپور ، برای اخذ اقامت کشورسنگاپور اقدام نمایند .

متقاضیان کار در سنگاپور با اخذ چهار نوع ویزای کار در سنگاپور ، می تواند به اخذ اقامت کشورسنگاپور دست یابند .

متقاضیان کار در سنگاپور با اخذ ویزای P ، با سمت گرفتن در بخش مدیریت و داشتن تخصص خاص ، مشغول به کار می شوند . متقفاضیان کار با اخذ ویزای P ، اجازه ورود یکی از اعضای خانواده ی خود ( همسر و یا یکی از فرزندان زیر بیست و یک سال ) را صادر می نمایند .

متقاضیان کار که با اخذ ویزای S ، مبلغی حدود 1800دلار به عنوان حقوق دریافت می نمایند و با افزایش حقوق خود و رسیدن به سطح 2500 دلار ، می توانند برای ورود همسر خود به سنگاپور اقدام نمایند .

ویزای کاری بلند مدت

متقاضیان کار در سنگاپور با اخذ ویزای کاری بلند مدت R ، نشان می دهند که با هیچ یک از ویزاهای P و S اجازه ورود به سنگاپور و کار در سنگاپور و اخذ اقامت کشورسنگاپور را نداشته اند . البته با اخذ ویزای R برای ورود به سنگاپور نیز برای این اشخاص بنا به توانایی و مهارت های خود ، شغل در بازار کار سنگاپور وجود خواهد داشت .

ویزای کاری کوتاه مدت TEP

و در آخر اخذ ویزای کاری کوتاه مدت TEP ، برای متقاضیانی می باشد که برای آموزش مشاغل خاصی وارد سنگاپور شده اند ، مانند : ماساژ ، آموزش در کافی شاپ و … ، این کارآموزان به هنگام یادگیری کامل در این مشاغل خاص  می توانند با اخذ ویزای TWP ، برای اخذ ویزای کاری بلند مدت سنگاپور اقدام نمایند و در مشاغل آموزش دیده ، مشغول به کار شوند و در نهایت برای اخذ اقامت کشورسنگاپور چه به صورت موقت و چه به صورت دائم اقدام نمایند .

اخذ اقامت سنگاپور از طریق ازدواج

اخذ اقامت سنگاپور از طریق ازدواج نیز ، در سنگاپور صورت می گیرد ، این ازدواج باید قانونی و با یک فرد سنگاپوری که تابعیت سنگاپور و یا اقامت کشورسنگاپور را به صورت دائم دارد ، صورت بگیرد . البته صدور اجازه ی اقامت سنگاپور بعد از ازدواج قانونی بین طرفین و بعد از بررسی این ازدواج از طرف اداره مهاجرت و با پرداخت 40 دلار از طرف متقاضی اقامت سنگاپور ، انجام می گیرد .

خذ تابعیت سنگاپور

خذ تابعیت سنگاپور ، طبق قوانین وضع شده در سنگاپور براساس خون می باشد و فرزند متولد شده در سنگاپور باید پدر یا مادر سنگاپوری ( دارای تابعیت سنگاپور ) داشته باشد . البته هزینه اخذ اقامت فرزند متولد شده در سنگاپور که پدر یا مادر وی فقط اقامت کشورسنگاپور را دارند و به طور کلی از تبعه کشور سنگاپور نیستند ، 50 دلار می باشد .

سرمایه گذاری در سنگاپور

یکی دیگر از راه هایی که متقاضی می تواند برای اخذ اقامت سنگاپور اقدام نماید ، خرید اوراق قرضه بانکی و سپرده کردن مبلغی در بانک های سنگاپوری به عنوان سرمایه ، صدور بیمه نامه های سرمایه گذاری کلان و یا شرکت در پروژه های کلان تجاری و اقتصادی و … می باشد که همه ی این ها مستلزم داشتن سرمایه ای برای سرمایه گذاری در سنگاپور  می باشد که در نهایت منجر به اخذ اقامت سنگاپور می شود .

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب اخذ اقامت سنگاپور ، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!