رد کردن لینک ها

اقامت اسپانیا با خرید ملک

اشتراک گذاری

اقامت اسپانیا با خرید ملک

خرید ملک در خارج از کشور مسئله‌ای است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به دنبال آن هستند. در این مقاله سعی بر آن داریم که خرید ملک در اسپانیا را توضیح دهیم و شرایط اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک را به‌طور کامل شرح دهیم. یکی از مواردی که متقاضیان مهاجرت را به خرید ملک سوق می‌دهد هزینه‌های بالای اجاره خانه در اروپا می‌باشد و متقاضیان مهاجرت مخصوصاً افرادی که تمکن مالی بالایی دارند با انتخاب این راه هم به اخذ اقامت خود کمک می‌کنند و هم با خرید یک ملک هزینه‌های اجاره ماهیانه خانه را کم می‌کنند.

البته امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک در تمامی کشورهای اروپایی وجود ندارد و بسیاری ا کشورهای اروپایی صرفاً با خرید یک ملک به فرد مهاجر اقامت اعطا نمی‌کنند اما کشور اسپانیا کشوری است که از طریق خرید ملک ویزای طلایی یا گلدن ویزا اعطا می‌کند.

افرادی که متقاضی خرید ملک در اسپانیا هستند باید ملکی به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو خریداری کنند تا بتوانند تقاضای ویزای طلایی نمایند.

خرید ملک در اروپا و بالاخص اسپانیا را می‌توان علاوه بر اینکه راهی برای اخذ اقامت و ویزای طلایی اسپانیا دانست، گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری است.

شهرهای مناسب برای خرید ملک در اسپانیا

شهرهایی مانند مادرید، بارسلونا و یا والنسیا گزینه‌هایی مناسب برای خرید ملک هستند.

خرید ملک در اسپانیا گزینه‌ای فوق‌العاده مناسب و راحت برای اخذ ویزای اسپانیا و سرمایه‌گذاری در اسپانیاست و از طرفی با اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک می‌توان یک زندگی رویایی در کشوری با شرایط آب و هوایی فوق‌العاده استثنایی و مدرن برای خود و اعضای خانواده رقم زد.

نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است این است که بسیاری از مؤسسات اعلام می‌دارند که خرید ملک در اسپانیا به هیچ عنوان تبدیل به اقامت اسپانیا نخواهد شد اما باید بگوییم که با خرید ملک در اسپانیا می‌توان ویزای طلایی اسپانیا را دریافت کرد که تحت شرایطی می‌توان آن را به اقامت اسپانیا و در نهایت به شهروندی اسپانیا تبدیل کرد.

جهت اطلاع از شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک با مشاورین ما در سازمان مهاجرتی آوات تماس حاصل نمایید.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در اسپانیا

نکته‌ی دیگری که در بحث اقامت اسپانیا با خرید ملک باید به آن توجه داشت این است که مجموع سرمایه‌گذاری در زمینه خرید ملک به مرز ۵۰۰ هزار یورو برسد یعنی می‌توان با خرید چندین ملک به ارزش مجموع ۵۰۰ هزار یورو اقدام به اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک کرد.

از طرفی خرید ملک در اسپانیا در صورتی که بخواهد به اخذ اقامت منجر شود باید بدون استفاده از وام‌های بانکی باشد.

مزیت های خرید ملک در اسپانیا

از مزیت‌های اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک می‌توان به امکان زندگی و رفت‌وآمد در اتحادیه اروپا و کشورهای عضو شنگن، عدم محدودیت در مدت زمان ماندن در کشور اسپانیا و نیاز به حضور در خاک اسپانیا، امکان اخذ اقامت برای تمام اعضای خانواده، امکان تحصیل در کشور اسپانیا و سایر کشورهای عضو شنگن، امکان تبدیل به اقامت اسپانیا و اروپا برای شخص اصلی و تمامی اعضای خانواده و…

جهت هرگونه مشاوره در زمینه خرید ملک در اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک با مشاورین ما در سازمان مهاجرتی آوات تماس حاصل نمایید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه