رد کردن لینک ها

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
رتبه دادن به این مطلب

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

شرایط اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سال ۲۰۱9 و قوانین ثبت شرکت در آلمان از مهم ترین مسائلی است که داشتن اطلاعات مفید در خصوص آن میتواند کمک بزرگی برای افراد و متقاضیان اقامت و مهاجرت به آلمان مخصوصا از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری میباشد.

چگونه میتوانیم در کشور آلمان سرمایه گذاری و ثبت شرکت کنیم؟ راه و قوانین آن در سال ۲۰۱9 میلادی به چه صورت است؟ سفارت آلمان چه کسانی را واجد شرایط ثبت شرکت در آلمان میداند؟

تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی مختصر و مفید در خصوص اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت برای شما آماده نموده ایم.

 

مهاجرت به آلمان ، وکیل مهاجرت آلمان ، سرمایه گذاری در آلمان ، ثبت شرکت در کشور آلمان ، اخذ اقامت آلمان ، کار در اروپا ، آلمان ، اقامت دائم آلمان ، تجارت در آلمان ، پاسپورت آلمان ، اخذ ویزای سرمایه گذاری آلمان ، ثبت کشور آلمان

 

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان

نام آلمان را همه جا می توان دید. در تمام دنیا این نام در ذهن مردم با نظم ، کیفیت و قدرت آمیخته شده است.

رتبه ۲ معتبرترین و قویترین پاسپورت های دنیا بعد از آمریکا و انگلیس که مشترکاً در رتبه اول می باشند ، متعلق به آلمان است. موسسه حقوقی آوات به عنوان یکی از پیشتازان حقوق بین الملل در ایران ، با داشتن مشاورین حقوقی تحصیل کرده در این زمینه و آشنا به قوانین چگونگی اخذ اقامت آلمان و همچنین پاسپورت آلمان از راه های کاملاً منطبق با قوانین حقوق بین الملل خصوصی و قانونی در خدمت شما متقاضیان عزیز می باشند.

ما به شما مشاوره کاملاً رایگان می دهیم و با داشتن سابقه بیش از ۱۰ سال فعالیت در این حوزه به خود می بالیم که در زمینه اخذ اقامت آلمان با قدرت و به صورت کاملاً تخصصی از طریق وکلای ایرانی و آلمانی خود آماده ارایه خدماتی هستیم که در ایران عملا موسسات دیگری که حتی مدعی بزرگ ترین ها نیز می باشند از قدرت حقوقی و اجرایی موسسه حقوقی آوات در کشور آلمان برخوردار نیستند . در زیر شما را با یکی از سرویس های موسسه حقوقی آوات در زمینه برپایی تجارت و ثبت شرکت در آلمان آشنا می کنیم .

یکی از راه های ورود به آلمان و اخذ اقامت این کشور ، ثبت شرکت تجاری و یا خدماتی در انواع قالب های تعریف شده توسط دولت آلمان می باشد.

 

به طور کلی چهار سازمان به نام های اداره مهاجران ، اداره توسعه کسب و کار ، سفارت آلمان و اتاق بازرگانی در کشور آلمان مسوول رسیدگی و بررسی مدارک شما برای اعطای اقامت آلمان می باشند.

اینکه چگونه این کسب و کار را برای ارائه به دولت آلمان و مراجع ذیربط تنظیم و تدوین کنید ، اینکه در کدام شهر و یا استان شانس بیشتری برای بیزینس مورد نظر در آلمان وجود دارد و بسیاری نکات دیگر ، مواردی هستند که ما به صورت تخصصی به شما مشاوره می دهیم.

از طریق ثبت شرکت در آلمان ما این امکان را برای شما و همراهانتان فراهم می کنیم که ظرف مدت ۳سال

به اقامت دائم آلمان دست پیدا کنید.

 

 اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت  و انواع ثبت شرکت در آلمان :

شرکت limited liability  یا همان شرکت با مسوولیت محدود که به اختصار آلمانی GmbH نام دارد

سرمایه اولیه مورد نیاز (Stammkapital) معادل ۲۵ هزار یورو می باشد که در زمان افتتاح باید به حساب

شرکت واریز گردد.

شرکت AG یا به آلمانی Aktiengesellschaft که همان شرکت سهامی می باشد. حداقل سرمایه اولیه معادل ۵۰ هزار یورو می باشد . شرکت سهامی حداقل می بایست دارای ۵ عضو باشد.

شرکت تضامنی یا GbR که بر اساس توافق بین شخص صاحب شرکت با اشخاص حقیقی دیگر به صورت قرارداد داخلی می باشد.

انواع دیگر شرکت ها نیز موجود می باشند که هر کدام از اولویت ها و پیچیدگی های حقوقی خود برخوردارند.

 

اینکه شرکت و تجارت شما در کدام قالب در آلمان به صورت قانونی می تواند ادامه فعالیت داده و حتی از این طریق شما و همراهانتان را به اقامت دائم برساند ، نیاز به بررسی مدارک شما و همچنین مشاوره دارد. با وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در سازمان مهاجرتی آوات  مهر در ایران می توانید به صورت کاملاً رایگان صحبت و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

 

آگاهانه تصمیم بگیرید در اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

بعضاً اشخاص و موسساتی وجود دارند که به نام موسسه حقوقی و بدون مجوز های لازم و حتی ارتباطات مستقیم با ارگان های مربوطه ،  با بزرگ نمودن نام کشورهایی که از لحاظ شرایط اقتصادی و سطح رفاهی به هیچ وجه استاندارد و  قابل قبول نیستند ، اقدام به تبلیغ و اخذ مبالغ هنگفت می نمایند. بهانه هایی مانند اخذ اقامت اتحادیه اروپا و …. آن هم از طریق کشور هایی با اقتصاد ضعیف مانند مانند لیتوانی ، بلاروس ، اسلوواکی ، مجارستان ، یونان و امثالهم.

اگر اتحادیه اروپا گزینه منتخب شماست ،این  انتخاب را برای کشورهایی بگذارید که نام هایی قابل دفاع و اقتصادی قدرتمند دارند.کشورهایی مانند سوئد ، آلمان ، نروژ ، فنلاند و … اینگونه کشورهای متمول و مرفه می توانند مقصدی باشند برای عزیزانی که یک سطح زندگی متفاوت را برای خود و خانواده خود در ذهن دارند.

 

موسسه حقوقی آوات  این امکان را دارد که در قالب خود اشتغالی نیز  از یکی از راه های  خود اشتغالی تجاری و خود اشتغالی آزاد  برای اخذ اقامت دائم آلمان برای متقاضیان کسب و کار  به شما مشاوره درست و قدم به قدم ارائه نماید . توصیه می کنیم مقالات مربوط به خود اشتغالی در آلمان و اخذ اقامت آلمان از این طریق را نیز در سایت ما مطالعه بفرمایید.

شما میتوانید از طریق شماره های درج شده در وبسایت آوات با مشاورین ما تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری با مشاورین ارشد و وکلای بین المللی ما را دهید.

همچنین شما میتوانید سوالات خود را در باب اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه