شماره تماس : 02191012193 - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

اعزام دانشجو به کانادا

فهرست مقاله
اعزام دانشجو به کانادا
اعزام دانشجو به کانادا

تحصیل در مقطع لیسانس در کانادا

متقاضیان در مقطع لیسانس برای تحصیل باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی داشته باشند با معدل ۱۴ یا بالاتر. دوره پیش دانشگاهی ممکن است کسانیکه تمام نکرده باشند بتوانند پذیرش بگیرند در مقطع لیسانس به شرطی که تعدادی از دروس اصلی دوره پیش دانشگاهی را قبل از شروع دوره لیسانس بگذرانند.برای پذیرش در برخی از رشته ها مثل  مهندسی مکانیک معدل باید بالای ۱۵ باشد.همچنین برای پذیرش از دانشگاه های ممتاز معدل بالای ۱۵ باید داشته باشید . برای اخذ پذیرش غیر مشروط در مقطع لیسانس  داشتن یکی از مدارک زبان انگلیسی معتبر مانند آیلتس و یا تافل ضروری می باشد:

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کانادا

اخذ پذیرش دوره های فوق لیسانس همراه با کمک هزینه برای دانشجویان بین المللی بخصوص برای کسانیکه دارای مدارک دانشگاهی از دانشگاه های غیر آمریکایی هستند آسان نیست.

 

مدارک مورد نیاز برای اعزام دانشجو به کانادا مقطع کارشناسی ارشد کانادا

_ داشتن مدرک لیسانس الزامی است

_ داشتن مدرک زبان آیلتس آکادمیک حداقل ۶٫۵

_ بالا نبودن سن جهت اخذ ویزای تحصیلی( هرچه سن بالاتر باشد شانس اخذ ویزای تحصیلی کانادا پایین تر می آید)

تحصیل در مقطع دکتری در کانادا

از آنجای که در دوره دکتری بیشتر کار تحقیقاتی انجام میشود بدین سبب دروس این دوره تمرکز بر روی کارهای تحقیقاتی بیشتر خواهد بود و اساتید بیشتر بر روی این موضوعات حساس خواهد بود . بنابراین میبایست پیشینه تحصیلی وتحقیقاتی متقاضی وموضوع رساله دکتری که دربرنامه تحقیقی ارایه میگردد مناسب باتخصص دانشکده هاو اعضای هییت علمی باشد.

پیشنهاد مطالعه »
چگونه بورسیه تحصیلی ایتالیا را دریافت کنیم؟ [2019]

شرایط متقاضی اعزام دانشجو به کانادا

نامه ازاساتید قبلی دانشگاه ، مدرک کارشناسی ارشد با ۴ سال تحصیل وبامعدل حداقل۱۵ ، مدرک کارشناسی با ۴ سال تحصیل وبا معدل حداقل ۱۴، تهیه رزومه متناسب با رشته تحصیلی، مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس ۷ آکادمیک

برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و راهنمایی لازم را در باره مهاجرت  به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات پیشنهادی ویژه شما

مهاجرت

امور مهاجرت

امروزه افراد با هدف های گوناگونی مانند تحصیل کار زندگی

02191012193 تماس جهت مشاوره تلفنی