رد کردن لینک ها

کشور اسپانیا

اسپانیا

درخصوص کشور اسپانیا و فرهنگ مردم اسپانیا چه میدانید؟ آیا فرهنگ اسپانیا با مردم ایران همخوانی دارد؟ درسال ۲۰۱۸ میلادی در خصوص مهاجرت به کشور اسپانیا چه قوانینی اخذ شده است؟ راه های مهاجرت به این کشور چیست؟

اقامت اسپانیا از چه طریقی صورت میگیرد؟

آب و هوای اسپانیا و نکات مهم در خصوص کشور اسپانیا را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد

عناوینی که ذکر شد بدون شک بعنوان سوالات ذهنی متقاضیان و دوستداران مهاجرت و اقامت اسپانیا خواهد بود … در این نوشته سعی داریم اطلاعاتی مختصر و مفید در خصوص کشور اسپانیا در اختیارتان قرار دهیم با ما همراه باشید و آرشیو مقالات ما را دنبال کنید.

اسپانیا در نیم نگاهی از آوات

اسپانیا کشوری‌ واقع در شبه‌جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا و از اعضای اتحادیه اروپا است. نام رسمی اسپانیا، پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن، مادرید می‌باشد. این کشور در شمال با فرانسه و آندورا، در غرب با پرتغال، در جنوب با جبل‌الطارق و مراکش و هم‌چنین دارای مرزهای دریایی در شرق با دریای مدیترانه، و در غرب و شمال با اقیانوس اطلس است.سرزمین اسپانیا با ۵۰۴٬۰۳۰ کیلومتر مربع مساحت، ۵۱امین کشور پهناور جهان و دومین کشور بزرگ اروپای غربی بعد از فرانسه است که شامل قسمت اعظم شبه‌جزیره ایبری، جزایر بالئارس، جزایر قناری، شهرهای سبته (Ceuta) و ملیله در شمال قارهٔ آفریقا و برخی جزایر دیگر واقع در مقابل سواحل این قاره و خود شبه‌جزیره‌است.زبان رسمی این کشور اسپانیایی است که امروزه ۵۰۰ میلیون نفر سخنور دارد.

این کشــــور  یکی از کشورهای مستقل اروپایی است که در جنوب غربی اروپا و در شبه‌جزیره ایبری واقع شده است. این کشور اروپایی از غرب با کشور پرتغال و از شمال غرب با فرانسه همسایه می‌باشد و با مساحت ۵۰۵۹۹۲ کیلومتر مربع دارای ۴۶ میلیون نفر جمعیت می‌باشد. در واقع اسپانیا به دلیل شرایط خوب آب و هوایی و اقتصادی باعث شده است تا افراد زیادی این کشور را برای سفر و یا اقامت انتخاب کنند. البته لازم است بدانید که سفر و مهاجرت به اسپانیا به دلیل اخذ ویزای شینگن بسیار سخت و چالش برانگیز است، از این‌رو افراد برای هجرت و زندگی در اسپانیا بایستی تمامی موارد مهم را داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه »
کاریابی در اسپانیا - ویزای کاری اسپانیا

ایرانیان نیز از جمله افرادی هستند که به دلایل مختلف از جمله: تحصیلات، سرمایه‌گذاری و یا کار برای رفتن به اسپانیا در حال انجام پروسه‌های مهاجرت هستند، منتها همان‌طور که می‌دانید رفتن و مهاجرت به هر کشوری قوانین مربوط به خودش را دارد که بایستی با آگاهی از همه‌چیز برای مهاجرت و اخذ اقامت در آن کشور اقدام کرد. از این‌رو در ادامه شما را با تمام شرایط اخذ اقامت در اسپانیا آشنا می‌کنیم.

مهاجرت به اسپانیا

اسپانیا کشوری آرام، زیبا و پرهیاهو است که تاکنون افراد زیادی را در قالب، گردشگر و یا مهاجر به خود دعوت کرده است. زیبایی و هیاهو، جزء جدانشدنی از این کشور اروپایی است که سبک زندگی و معماری بناهایی که در آن قرار دارد، یکی از مهم‌ترین عوامل سفر و مهاجرت به اسپانیا می‌باشد. جالب است بدانید: وجود شهرهای زیبا، متنوع و گردش پذیر در اسپانیا، این کشور را تبدیل به یکی از بهترین و دیدنی‌ترین کشورهای جهان کرده است، شاید به همین دلیل هم هست که هر ساله میزبان تعداد کثیری از مسافران و توریست‌ها می‌باشد.

مهاجرت به اسپانیا نیز با توجه به برخورداری از چشم‌نوازی های بکر و دوست‌داشتنی، به دلیل رفاه مالی و اقتصادی از دیگر عوامل مهاجرت و گرفتن اقامت در این کشور بی‌همتا است که ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با اسپانیا، مهاجرت به اسپانیا و شرایط اقامت در این کشور، مطالب مهمی را برای شما مخاطبان عزیز و محترم ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

مهاجرت به اسپانیا

پیشنهاد مطالعه »
مدارک لازم جهت اخذ پذیرش در اسپانیا

 

مهاجرت به اســـپانیا از طریق سرمایه‌گذاری

روش سرمایه‌گذاری نیز یکی از آن روش‌هایی است که زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد و فرد مهاجر با پذیرفتن شرایط سرمایه‌گذاری در این کشور به آنجا مهاجرت می‌کند تا بتواند بخشی از پولش را در کار و یا خرید ملک در اسپانیا سرمایه‌گذاری کند.

مهاجرت به اسپانیا از طریق پناهندگی

پناهندگی هم از دیگر روش‌هایی است که می‌توانید برای مهاجرت به اسپانیا از آن استفاده کنید. منتها به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. چرا که در برخی اوقات اگر قوانین پناهندگی آن کشور را ندانید، نه تنها غیرقانونی محسوب می‌شود، بلکه امنیت جانی هم ندارید. در واقع جریان مهاجرت به روش پناهندگی به این صورت است که شما به عنوان یک فرد مهاجر و پناهنده بایستی ثابت کنید که در کشورتان امنیت جانی ندارید و قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید.

 

پرخطر تـــرین راه ممکن برای ورود به این کشور است

مهاجرت به این کشور از نظر کاری و اقتصادی

مهاجرت کاری، یکی از معروف‌ترین و مهم‌ترین روش‌های مهاجرت بهاین کشور می‌باشد که می‌توانید توسط یک وکیل و یا خودتان اقدام نمایید.

به این صورت که یک کارفرما در این کشور اعلام می‌کند که به یک نیروی کار خارجی جهت استخدام در شرکت نیازمند است، در این صورت وارد مراحل کاغذ بازی بسیاری می‌شوید.

از طرفی کار مهاجرت به این صورت است که فرد بایستی با برخی از کارفرماهای خارجی در ارتباط باشد تا آن‌ها با توجه به شناختی که نسبت به او دارند، بتوانند برایش دعوت‌نامه ارسال کنند.

منتها برای افرادی که هیچ کارفرمایی را در این کشور نمی‌شناسند چطور؟ آن‌ها می‌توانند با داشتن یک رزومه کاری خوب، با یک کارفرما در اسپانیا صحبت کرده و به‌گونه‌ای با رزومه‌اش بتواند کارفرما را قانع کرده که می‌تواند برای کار در شرکت او، مفید باشد. اگر به این صورت باشد، قطعا بعد از گذشت ده سال یکی از افرادی خواهد بود که می‌تواند اقامت اســـــپانیا را بگیرد.

 

مهاجرت به اســـپانیا از طریق ازدواج

پیشنهاد مطالعه »
خرید ملک در اسپانیا

ازدواج یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌های اخذ اقامت دائم در اســـپانیا است.

در این روش، همسر باید ساکن اســـپانیا باشد و از سفارت اسپانیا تقاضای خود را اعلام کند.

همچنین برای این کشور بسیار مهم است که فردی واقعا قصد ازدواج با تبعه خارجی را داشته باشد.

از این‌رو تمام مدارکی که بتواند حرفش را اثبات کند را از فرد خواهند گرفت تا اطمینان داشته باشند که قصد فرد ازدواج بوده و دروغی در کار نیست.

لازم است بدانید: یکی از شرایط این است که فردی که می‌خواهد ازدواج کند،

بایستی توانایی پرداخت هزینه‌های همسرش را داشته باشد تا بتواند بعد از یک سال یکی از شهروندان رسمی این کشور محسوب شود.

 

مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل

افراد زیادی برای تحصیل به اسپانیا مهاجرت می‌کنند چرا که اسپانیا یکی از کشورهایی است که شرایط تحصیلی خوبی برای افراد درنظر گرفته است و می‌توانید از طریق تحصیلات به آنجا مهاجرت کنید. از این‌رو می‌توانید دانشگاه موردنظر خودتان در اسپانیا را انتخاب کرده و در رابطه با روش مهاجرت و شرایط آن از طریق وب‌سایت دانشگاه اقدام کنید. همچنین می‌توانید از هزینه‌های تحصیلی در آن دانشگاه هم مطلع شده و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

شرایط اقامت در اسپانیا

این کشور ،کشوری مدرن و همه‌چیز تمام است که چشم‌نواز و اقتصادی بوده و ساکنین آنجا در رفاه کامل هستند، در واقع می‌توان گفت که سیستم این کشور به‌گونه‌ای است که شرایط خوبی برای ساکنین آنجا ایجاد کرده است، همچنین شرایطی هم برای اقامت افراد خارجی در این کشور فراهم نموده است که می‌توان برای مهاجرت روی آن‌ها حساب ویژه‌ای کرد.

لازم است بدانید: داشتن شرایط اولیه و فراهم کردن هزینه‌های اولیه‌ی زندگی در این کشور بسیار مهم است و بایستی بتوانید از پس آن بربیایید. از طرفی هم می‌توانید با داشتن یک مدرک بین‌المللی زبان اسپانیایی، کار اقامت خود را آسان‌تر کنید. اکنون به روش‌هایی می‌پردازیم که می‌تواند برای مهاجرت به اسپانیا ضروری و راحت باشد تا با سنجیدن شرایط خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره