مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای موقت

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای موقت

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای موقت در مدل های مختلفی وجود خواهد داشت و به دسته های گوناگونی تقسیم می شود. برخی از افراد برای کار در استرالیا برخی برای تحصیل و برخی جهت گردشگری اقدام به مهاجرت به استرالیا  می نمایند و به صورت موقت در این کشور ساکن می شوند. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد این ویزاها در اختیار شما قرار دهیم.

خواندن ادامه

شرایط تحصیل در استرالیا

شرایط تحصیل در استرالیا

استرالیا سومین کشور بزرگ دنیاست که انگلیسی زبان است. جمعیت وسیعی از دانشجویان بین المللی را در خود پذیرفته است. از مزایای تحصیل در استرالیا وجود معتبرترین و با سابقه ترین دانشگاه های دنیا در استرالیا، دسترسی به آخرین تکنولوژی و فناوری علمی و تحقیقاتی روز دنیا ، برخورداری از سطح بالای رفاه و امنیت اجتماع ، امکان کار  و اقامت دائم پس از دوران تحصیل و امکان کار دانشجویی در حین تحصیل است

خواندن ادامه

مقاطع تحصیلی در استرالیا

مقاطع تحصیلی در استرالیا

تحصیل در مقاطع مختلف در کشور استرالیا همواره مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است.مهاجرت تحصیلی به این کشور نه تنها در مقاطع دانشگاهی بلکه در سطح مدارس نیز وجود دارد. خانواده ها با توجه سطح خوب آموزشی مدارس این کشور ترجیح میدهند تا فرزندشان در مدارس این کشور آموزش ببیند.در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در مورد مقاطع مختلف تحصیلی در استرالیا در اختیار شما قرار دهیم و شما را با شرایط زندگی و تحصیل در استرالیا آشنا کنیم.

خواندن ادامه

چگونه در استرالیا تحصیل کنیم؟

چگونه در استرالیا تحصیل کنیم؟

کشور استرالیا دارای دانشگاه ها و موسسات آموزشی بسیار عالی در جهان می باشد. شما می توانید اسامی برخی از دانشگاه های استرالیایی را در لیست 50 دانشگاه برتر جهان می باشد. دانشگاه های استرالیا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین امکانات و خدمات برای دانشجویان بومی و غیر بومی توانسته توجه و رضایت دانشجویان خود را به دست بیاورد.

خواندن ادامه

هزینه های زندگی دانشجویی در استرالیا

هزینه های زندگی دانشجویی در استرالیا

در این مقاله به بررسی هزینه های زندگی دانشجویی در استرالیا می پردازیم.زندگی دانشجویی در استرالیا هزینه هایی مختص خود خواهد داشت که نمی توان این هزینه ها را کم در نظر گرفت چرا که استرالیا یکی از کشور های گران جهان می باشد که طبیعتاً زندگی در این کشور نیز هزینه های زیادی به دنبال خواهد داشت. هزینه های دانشجویی صرفا جهت شهریه دانشگاه ها نخواهد بود و هزینه خورد و خوراک، اقامت، بیمه و بسیاری موارد دیگر حائز اهمیت خواهد بود.

خواندن ادامه

دوره کارشناسی ارشد در استرالیا

دوره کارشناسی ارشد در استرالیا

مهاجرت تحصیلی به استرالیا بیشتر برای مقاطع ارشد و دکتری صورت می گیرد که وجود دانشگاه های معتبر دلیل اصلی آن می باشد. دانشگاه های استرالیا از رنک خوبی در بین دانشگاه های دنیا برخوردارند و سالانه جمعیت قابل توجهی برای تحصیل در این دانشگاه ها اپلای میکنند. در این مقاله به مقطع تحصیلی ارشد در استرالیا می پردازیم.

خواندن ادامه

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در استرالیا

تحصیل در استرالیا بسیار راحت و آسان می باشد و برای این کار کافی است هدفی را برای خود تعیین کنید و با پشتکار به دنبال هدف خود بروید. رشته های که بیشتر دانشجویان در آن به تحصیل می پردازند عبارت است از: رشته های علوم پایه، فنی و مهندسی و پزشکی در این مقاله قصد داریم با شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی دردانشگاه های استرالیا آشنا شویم.

خواندن ادامه

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

استرالیا در نیمکره جنوبی زمین قرار گرفت است و یک کشور توسعه یافته به حساب می آید، ضمن اینکه به عنوان کوچکترین قاره جهان نیز شناخته شده است. نکته جالب اینجاست که بیشتر مردم این سرزمین را مهاجران تشکیل داده اند.در این مقاله قصد داریم راه های مختلف برای مهارجت به این کشور را مورد بررسی قرار دهیم.

خواندن ادامه

مشکلات مهاجرت به استرالیا

مشکلات مهاجرت به استرالیا

برای اینکه یک مهاجرت موفقیت آمیز تلقی شود باید تمام زوایای آن مورد بررسی قرار بگیرد .کشور استرالیا یکی از محبوب ترین کشورهای مهاجر پذیر است لذا برای داشتن آگاهی کامل جهت مهاجرت , لازم است در کنار امکانات و ویژگی های مثبت به ابعاد منفی و مشکلات زندگی در آن نیز پرداخت. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا از معایب مهاجرت به استرالیا اطلاعاتی را در اختیار شما قراردهیم.

خواندن ادامه

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

موضوع پناهندگی بسیار خوشایند نیست و هیچ مهاجری از ته دل دوست ندارد خاک و وطن خود را ترک نماید و به یک کشور دیگر پناه ببرد ولی در برخی از مواقع بعضی از دلایل و شرایط ایجاب می کند که افراد دست به پناهندگی بزنند و به کشور دیگر مهاجرت کنند. در میان کشورهای که می توان به آن پناهنده شد، کشور استرالیا می باشد چرا این کشور از حقوق و حق پناهندگان دفاع کرده و بستر مناسبی را برای آنان در نظر گرفته است.

خواندن ادامه