مشاوره تلفنی

021-88555626

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه 9:30 تا 17:30 پنجشنبه 9:30 تا 13:30

اخذ ویزای کار در اسپانیا

فهرست مقاله
اخذ ویزای کار در اسپانیا
اخذ ویزای کار در اسپانیا

اخذ ویزای کار در اسپانیا

یکی از راه های مهاجرت به اسپانیا ، اخذ ویزای کار در اسپانیا است ، که این روش یکی از پر تقاضا ترین روش های مهاجرتی ست .اسپانیا کشوری پیشرفته و مدرن در بین کشور های اروپایی ست  و هر ساله جمعیت کثیری اشتیاق فوق العاده ای برای مهاجرت به اسپانیا را پیدا می کنند .با ما همراه باشید تا در ارتباط با راه های مهاجرت به اسپانیا ، اخذ ویزای کار در اسپانیا و شرایط کاریابی 2019 در اسپانیا ، بیانگر اطلاعات لازم برای شما متقاضیان عزیز باشیم

کشور اسپانیا در قسمت جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است ، این کشور متشکل از شبه جزیره ای به نام ایبریا می باشد . جالب است بدانید کشور پرتغال تنها کشور هم مرز در این شبه جزیره با کشور اسپانیا می باشد .

زبان اصلی این کشور ، اسپانیایی ست ، البته زبان های دیگری به نام زبان کاتالانی در شمال شرق این کشور و زبان گالیسین در شمال غربی این کشور رایج می باشد . پایتخت کشور اسپانیا ، که یکی از مدرن ترین شهر های جهان است ،  مادرید نام دارد .

حکومت این کشور از قدمت زیادی برخوردار و از ابتدا پادشاهانه بوده است  . مذهب اسپانیایی ها ، مسیحی ست اما مذاهب رایج دیگری نیز در بین مردم اسپانیا ، به چشم می خورد .

روش های متفاوتی برای مهاجرت به اسپانیا وجود دارد که بنا به شرایط متقاضیان ، امکان پذیر ترین روش برای مهاجرت به اسپانیا به آن ها ارائه می شود .

روش های مهاجرت به اسپانیا

از روش های  مهاجرت به اسپانیا ، می توان به اخذ ویزای ازدواج با تبعه اسپانیایی ، اخذ ویزای تحصیلی در اسپانیا ، اخذ ویزای کار در اسپانیا ،  اخذ ویزای سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیا و پذیرش بورسیه تحصیلی در اسپانیا اشاره نمود .

شما اگر قصد مهاجرت به کشور اسپانیا را دارید و می خواهید برای پذیرش در کشور اسپانیا ، در خواست اخذ ویزای کار در اسپانیا  را ارائه دهید ، ابتدا باید در خواست یا دعوت نامه ای از یک شرکت معتبر اسپانیایی جهت اخذ ویزای کار در اسپانیا را داشته باشید و این موضوع برای افراد متقاضی که عضو کشور های اتحادیه اروپا نمی باشند ، دشوار است . البته بعد از دریافت دعوت نامه کاری اسپانیا و پذیرش اجازه  کار در اسپانیا ، می توانید در خواست ویزای کار در اسپانیا را ، مطرح نمایید .

البته لازم به ذکر است ، پذیرش کاری متقاضی در اسپانیا فقط منوط به داشتن مهارت ها و توانایی هایی متناسب با شغل مورد نظر می باشد ، پس باید مهارت ها و توانایی های متقاضی در سطح بالایی  قرار گیرد .

برای در خواست ویزای کار در اسپانیا ، ابتدا باید فرم در خواست ویزای کاری خود را کامل نمایید و به همراه رزومه کاری و مدارک شناسایی خود و خانواده خود ، به کنسولگری اسپانیا ارائه دهید البته اگر تقاضای کاری متقاضی از کشور اسپانیا ، مورد قبول واقع شد ، طبق مصاحبه ای که فی مابین آفیسر اسپانیا و متقاضی انجام می گیرد ، نتایج نهایی اعلام می گردد ، البته در این مصاحبه ، متقاضی باید اطلاعات و رزومه های کاری خود را به طور کامل و مرتب و با اعلام سوابق کاری خود ، ارائه  نماید .

توصیه موسسه حقوقی و بین المللی آوات به متقاضیان عزیز این می باشد ، بهتر است در ارائه رزومه کاری و مهارت های خود در اولین وقت مصاحبه در کنسولگری اسپانیا ، دقت لازم را به عمل آورید ، چون با کوچکترین اشتباه ممکن است اخذ ویزای کار در اسپانیا ، به تعویق بیافتد .

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در اسپانیا

 • ارائه در خواست ویزای کار در اسپانیا
 • عکس
 • اصل و کپی برابر اصل پاسپورت
 • اصل و کپی برابر اصل کارت شناسایی
 • دعوت نامه رسمی کار در اسپانیا
 • عدم سوء پیشینه
 • قرار داد تنظیم شده بین شرکت معتبر اسپانیایی و متقاضی کار
 • تاییدیه سلامت بیمه ای

تقریبا زمان پاسخگویی به درخواست ویزای کار در اسپانیا برای متقاضی ، یک ماه کاری می باشد .

البته متقاضی بعد از اخذ ویزای کار در اسپانیا می توانند به مدت ۸ ماه اقامت و کار در اسپانیا برای اقامت ۵ ساله خود و خانواده خود اقدام نماید .

در زمان اخذ ویزای کار در اسپانیا ، متقاضی باید در کشور اسپانیا حضور به عمل آورد و متقاضی به محض حضور در اسپانیا باید دارای بیمه درمانی برای خود و خانواده ی خود باشد .

البته لازم به ذکر است ، پرکاربرد ترین مشاغلی که می توان به عنوان کار در اسپانیا به آن ها مشغول شد ، در                   رشته های : پزشکی ، فنی ، مهندسی ، حسابداری و مدیریت و حتی گردشگری نیز می باشد .

قانون وضع شده اسپانیا در ارتباط با اخذ ویزای کار در اسپانیا

برای اخذ ویزای کار در اسپانیا ، متقاضی باید از سوی کارفرما یا شرکت معتبر اسپانیایی ، دعوت نامه کاری دریافت نماید . هر چه متقاضی در کشور اسپانیا ، مهارت و توانایی های خود را در سطح بالا قرار دهد ، شانس اخذ ویزا کار و کاریابی در موقعیت های شغلی مناسب نیز به مراتب بیشتر خواهد شد .

متقاضی باید در تسلط به زبان اسپانیایی همه ی توان خود را بگذارد ، زیرا این امکان را برای متقاضی فراهم می آورد که بتوانید با مردم اسپانیا ارتباط و محاوره ی بیشتری داشته باشید .

پس از اتمام اعتبار ویزای کار در اسپانیا ،  متقاضی برای تمدید ویزای کار خود به اداره مهاجرت مراجعه و برای تمدید اقامت اسپانیا اقدام می نماید . البته این امر در صورتی انجام پذیر است که رضایتی فی مابین کارفرما یا شرکت با شخص متقاضی وجود داشته باشد در غیر این صورت ، متقاضی باید به کاریابی بنا به مهارت و توانایی های خود در اسپانیا مشغول گردد و قرار داد کاری جدیدی برای او تنظیم گردد .

مزایای اخذ ویزای کار در اسپانیا

اخذ ویزا کار در اسپانیا ، برای متقاضی و خانواده وی ، امکان زندگی و کار را فراهم می آورد و با سپری کردن ۵ سال زندگی به طور متوالی دراسپانیا ، به اقامت دائم اسپانیا خواهند رسید .

مهاجرت به اسپانیا

 مقالات مرتبط با تحصیل در اسپانیا:

 1. مدارک لازم جهت اخذ پذیرش در اسپانیا
 2. کار ضمن تحصیل در اسپانیا
 3. تحصیل و اعزام دانشجو به اسپانیا
 4. قوانین و شرایط تحصیل داروسازی در اسپانیا
 5. تحصیل دراسپانیا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک گذاری در telegram
ارسال مقاله در تلگرام
اشتراک گذاری در twitter
توییت مقاله در توییتر
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
مشترک شوید
مطلع شدن از طریق
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
شروع مشاوره
سلام
برای مشاوره در واتساپ اینجا کلیک کن!