رد کردن لینک ها

از مهم ترین شرایط اخذ ویزای کار آلمان [2019]

اخذ ویزای کار آلمان

گروه مهاجرتی موسسه حقوقی و بین المللی آوات ،  سعی بر این دارد به روز ترین اطلاعات را در امر مهاجرت به آلمان ،  شرایط اخذ ویزای کار آلمان ، هزینه های زندگی در آلمان و اینکه آیا با داشتن ویزای کار در آلمان می توان خانواده خود را به همراه داشت یا خیر  .مشاغل مورد نیاز آلمان کدامند؟، تحت یک  مقاله مفید و کامل در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار دهد و امیدوار است که بتواند با در اختیار گذاشتن مطالب مفید و جامع ، کمک شایان ذکری را به شما عزیزان کرده باشد  .

ویدیویی از صحبت های جناب آقای جهانیان مدیر و موسس سازمان مهاجرتی آوات

مهاجرت به آلمان


تحصیل در آلمان

کار دانشجویی در آلمان پیشنهاد ویژه آوات حتما مطالعه کنید !!!

می توان گفت که ، بخشی از جمهوری آلمان در اروپای جنوبی و بخشی دیگر در اروپای مرکزی واقع شده است

ویزای کار ، به متقاضیانی داده می شود که دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه کاری خاصی و مشاغل مورد نیاز کشور دیگری هستند…

اخذ ویزای کار آلمان

به طور کلی برای اخذ ویزای کار آلمان ، متقاضیان عزیز باید درصدد آن باشند که با دریافت دعوت نامه رسمی از یک شرکت معتبر و یا یک کارفرما در آلمان…
مهاجرت به آلمان

متقاضیان می توانند با ارسال رزومه کاری خود برای شرکت های معتبر آلمانی و یا کارفرمایان در کشور آلمان…

کارفرما می تواند برای کسب مجوز کاری شما از دولت آلمان ، شرایط سختی را برای نیروی کاری خود در نظر بگیرد ، به این صورت که با گذاشتن…

مدت زمان اعتبار ویزای کار آلمان ، به مدت زمان اقامت کاری متقاضیان در کشور آلمان بستگی دارد ، اما به طور کلی به صورت…

تا انتـــهای این مقاله با ما   ( موسسه حقوقی و بین المللی آوات ) همراه باشید …

در ابتدا بپردازیم به بررسی موقعیت جغرافیایی ، اقتصادی و سیاسی کشور آلمان از دید موسسه حقوقی و بین المللی آوات…

آلمان در اقتصاد و سیاست جغرافیا

می توان گفت که ، بخشی از جمهوری آلمان در اروپای جنوبی و بخشی دیگر در اروپای مرکزی واقع شده است ، پایتخت این کشور ، هم اکنون برلین است و کشور آلمان به طور کلی با ۱۰ کشور جهان هم مرز می باشد .

زبان رسمی کشور آلمان ، آلمانی می باشد که برگرفته از زبان هندو و اروپایی ست . نوع نظام سیاسی حاکم بر آلمان ، دولت فدرال دموکراتیک پارلمانی می باشد . روابط سیاسی و فرهنگی رایج بین آلمان و ایران از قدیم بر قرار بوده و این روبط بر می گردد به ۵۰۰ سال پیش که فراز و نشیب ها زیادی را با خود به همراه داشته است .

کشور آلمان ، کشوری مهاجر پذیر است و به خانواده های زیادی از قومیت های مختلف پناه داده است و به این دلیل این کشور ، شاهد رشد روز افزون جمعیت خود می باشد و از این رو دولت آلمان ، باید برنامه ای جهت کنترل رشد جمعیت برای کشور خود در نظر بگیرد .

اقامت تحصیلی آلمان
اخذ ویزای کار آلمان
اقامت تحصیلی آلمان
کار در آلمان
مهاجرت به آلمان

شرایط ویزای کار آلمان

ویزای کار ، به متقاضیانی داده می شود که دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه کاری خاصی و مشاغل مورد نیاز کشور دیگری هستند و با اعلام درخواست کار خود به کشور دیگری و با کسب پذیرش درخواست کاری  ، در جهت اخذ ویزای کار کشور دیگری اقدام به عمل می نمایند . شما متقاضیان عزیز اگر قصد مهاجرت به هر کشوری را داشته باشید باید به طور تقریبی به زبان آن کشور ، مسلط باشید .

در کشور آلمان نیز به همین صورت است ، متقاضیان عزیز برای اخذ ویزای کار آلمان ، باید تسلط نسبی خود را به زبان آلمانی یا حدالامکان به زبان انگلیسی در زمان مصاحبه حضوری در کنسولگری آلمان ، نشان دهند و هرچه قدر میزان تسلط متقاضیان بر زبان آلمانی در سطح بالا باشد ، شانس بیشتری در اخذ ویزای کار آلمان ، خواهند داشت .

برای اخذ ویزای کاری ، متقاضیان عزیز باید دعوت نامه رسمی در دست داشته باشند تا بتواند با ارائه دعوت نامه رسمی کاری برای اخذ ویزای کار آلمان ، اقدامات لازم را به عمل آورند .

اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان پیشنهاد ویژه کلیک کنیــد !!! اقامت از طریق کارآفرینی در آلمان پیشنهاد ویژه کلیک کنیــد !!!
هاور لتس مایگریت در آوات

اخذ ویزای کار آلمان

به طور کلی برای اخذ ویزای کار آلمان ، متقاضیان عزیز باید درصدد آن باشند که با دریافت دعوت نامه رسمی از یک شرکت معتبر و یا یک کارفرما در آلمان و با ارائه دعوت نامه و دیگر مدارک لازم برای اخذ ویزای کار آلمان ، از آفیسر کنسولگری آلمان بخواهند که وقت مصاحبه حضوری برای آن ها تنظیم نماید . بعد از گذشت ۲ الی ۳ ماه از تاریخ مصاحبه حضوری ، و اعلام کسب پذیرش دولت آلمان ، با تحویل پاسپورت خود ، ویزای کار آلمان طی یک ماه اداری برای شما متقاضیان عزیز صادر می شود .

متقاضیان می توانند با ارسال رزومه کاری خود برای شرکت های معتبر آلمانی و یا کارفرمایان در کشور آلمان ، و با اعلام سوابق کاری ، میزان مهارت ها و تخصص و مدرک تحصیلی و با نشان دادن اشتیاق خود برای کار کردن در آلمان در رزومه کاری خود ، آن ها را مجاب به ارسال دعوت نامه رسمی کاری نمایند . البته شاید شما فکر کنید که این امر غیر ممکن خواهد بود ، اما خیر …

شما می توانید این رزومه کاری خود را با کمک گروه مهاجرتی موسسه حقوقی و بین المللی آوات انجام دهید و یا اینکه با کارفرمای ایرانی در کشور آلمان رایزنی به عمل آورید و از او بخواهید در ارتباط با شغل مورد نظر خود ، برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید .

کارفرما می تواند برای کسب مجوز کاری شما از دولت آلمان ، شرایط سختی را برای نیروی کاری خود در نظر بگیرد ، به این صورت که با گذاشتن شرطی مانند ، استخدام یک آشپز ایرانی در جهت پخت و سرو غذاهای ایرانی برای رستوران ایرانی برای یافتن نیروی کار ، می تواند دعوت نامه کاری خود را با کسب اجازه کار نیروی خارجی و بین المللی در آلمان ، برای شما ارسال نماید .

شاید شغل مورد نظر شما در آلمان ، یافتن همچین شغلی نباشد اما فرصت کاری در آلمان را از دست ندهید بلکه با اخذ ویزای کار آلمان می توانید وارد کشور آلمان و هم زمان جویای کار بهتری باشید ، البته برای پیدا کردن شغل مناسب تر و متناسب با مهارت و توانایی های خود ، باید تسلط خود را بر زبان آلمانی و انگلیسی بیشتر نمایید .

مدت زمان اعتبار ویزای کار آلمان ، به مدت زمان اقامت کاری متقاضیان در کشور آلمان بستگی دارد ، اما به طور کلی به صورت ۴ ساله صادر می شود ، متقاضیان در همان ابتدای اخذ ویزای کار آلمان ، می توانند برای اخذ ویزای همراه همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود اقدام نمایند و فرد اصلی همراه با خانواده خود به آلمان مهاجرت نماید .

اخذ ویزای کار آلمان
اخذ ویزای کار آلمان

نکته در خصوص خانواده های متقاضیان ویزای کاری آلمان

اعضای خانواده ی متقاضی نیز می توانند به محض ورود به کشور آلمان ، مشغول به کار شوند و بخشی از  هزینه های زندگی موجود در کشور آلمان را کاهش دهند . متقاضیان می تواند با اخذ مدرک B2 آلمان و بعد از گذراندن مدت زمان ، یک سال و نه ماه از زندگی و کار در آلمان ، برای اخذ اقامت آلمان اقدام نمایند .

البته لازم به ذکر است که در این مقاله توضیح کوتاهی در ارتباط با ویزای جستجوی کار آلمان نیز داده شود .

آلمان و ثبت کردن شرکت در این کشور پیشنهاد ویژه کلیک کنیــد !!!

تفاوت ویزای جست و جوی کار آلمان و ویزای کاری آلمان

تفاوت ویزای جستجوی کار آلمان و ویزای کار آلمان در این است که متقاضیان برای کاریابی در آلمان ، شش ماه فرصت دارند تا وارد کشور آلمان شود و در این شش ماه شغلی متناسب با تخصص و مهارت های خود پیدا نمایند و قرارداد کاری را تنظیم نمایند .

اما در ویزای کاری آلمان ، متقاضی در کشور خود با ارسال درخواست کاری به کارفرما و یا شرکت معتبر آلمانی ، اقدام به جستجوی کار می نماید و با کسب اجازه کار از طرف دولت آلمان ، می تواند برای اخذ ویزای کار آلمان ، اقدام نماید و بعد وارد کشور آلمان و برای اخذ اقامت آلمان اقدام نماید .

سخن پایانی

سازمان مهاجرتی آوات با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین عالی رتبه آماده ارائه خدمات مشاوره و اقامت در بابا ویزای کاری آلمان به شما عزیزان خواهد بود

شما میتوانید با شماره های درج شده در وبسایت ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

همچنین میتوانید سوالات خود را در باب ویزای کاری آلمان در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

راه کارهای برای اخذ ویزای کار آلمان را در ادامه توضیح خواهیم داد.

از مهم ترین شرایط اخذ ویزای کار آلمان [2019]
1 رتبه میانگین رای 5

دیگران این مطالب را نیز مطالعه کرده اند

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس جهت تعیین وقت مشاوره