شماره تماس در واتس اپ : 905340102540+ - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج

اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج

اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج

فهرست مقاله
اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج
اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج

اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج  

یکی از راه های مهاجرت به کانادا ، ویزای کشور کانادا از طریق ازدواج میباشد .در این مقاله قصد داریم در خصوص اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج صحبت کنیم. به شما پیشنهاد می کنم با ما همراه باشید تا با شرایط اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج  اشنایی پیدا کنید.

 

اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج:

کشور کانادا در شمالی ترین کشور امریکا می باشد .ین کشور دومین کشور بزرگ جهان است مساحت این کشور در حدود ۱۰ کیلو متر مربع می باشد کانادا کشوری است با تنوع از کوهستان گرفته تا چمنزارهای هموار .این کشور دارای جزایر و دریا چه های گوناگونی می باشد .

در این کشور بیش از ۲ میلیون دریاچه وجود داردکه سبب شده است که کانادا کشوری تنوع پذیر باشد .کانادا به ۱۰ استان و ۳ منطقه تقسیم شده است که شمالی ترین بخش این کشور به قطب شمال وصل می شودو جنوبی ترین بخش این کشور نیز به امریکا ختم می شود .

کانادا اب و هوایی شمالی دارد .این کشور زمستان های سرد که حدا قل دمای این کشور در زمستان  به ۲۵ – می رسد .و تابستان هایی با دمایی معمولی حداکثر ۲۵ درجه می باشد .  شهر بریتیش کلمبیا در کانادا دارای بالا ترین دما می باشد .

کانادا دارای دو زبان اصلی می باشد انگلیسی و فرانسه و پایتخت کشور کانادا اتاوا می باشدو یکی از شهر های بزرگ این کشور تورنتو می باشد .جمعیت این کشور در سال ۲۰۱۸ به ۳۶ میلیون نفر رسیده که سی هفتمین رتبه را از نظر جمعیت در جهان به خود کسب کرده است .تراکم جمعیت در کانادا بسیار کم می باشد و در هر کیلو متر مربع حدود ۴ نفر گنجایش دارد .

 

اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج

اخذ اقامت کانادا از طریق همسر دارای شرایطی می باشد. نام این اقامت اسپانسر کردن همسر می باشد .اگر شما می خواهید با این روش اقامت کسب کنید باید همسری در کانادا پیدا کنید .که از نظر مالی شما را در این کشور حمایت کنداین همسر باید تابعیت کانادایی داشته باشد یا اقامت دائم در کانادا داشته باشد و یا شهروند کشور کانادا باشد .تا شما بتوانید از طریق همسرتان اقامتتان را کسب کنید .

همسر شما که اقامت دائم خود را کسب کرده یا تابعیت کانادایی دارد به مدت حداقل دو سال کامل همسر شرعی و قانونی شما باید باشد و زندگی مشترک باید داشته باشید .در این غیر این صورت دولت کانادا اقامت شما را لغو خواهد کرد .

 

شرایط شخص اسپانسر

این فرد باید توان مالی داشته باشد تا نیاز های روز مره شما را رفع کند نظیر پوشاک مسکن و . . .این شخص باید شما را از نظر بهداشتی و درمانی تامین کند و از شما حمایت کند .شخص اسپانسر باید قرار دادی را با دولت کانادا امضا کند و تعهد بدهد که می تواند این نیاز ها را برای شخص متقاضی رفع کند .

اگر اسپانسر فرزند یا همسر خود را تحت حمایت قرار داده است باید خود اسپانسر نیز در کانادا  حضور داشته باشد .در غیر اینصورت اقا متشان لغو می شود . اسپانسر کانادایی باید از نظر سنی سن قانونی را داشته باشد و به ۱۸ سال کامل رسیده باشد .

مدارک لازم برای ازدواج در این کشور باید طور واضح باشد که شخص دولتی را متقاعد کند که این ازدواج واقعی می باشد .اگر شما  با شخص اسپانسر خود دین متفاوتی داشته باشیدشخص دولتی را به شک می اندازد که ازدواج شما صوری است یا اگر تفاوت سنی مشهودی داشته باشیدنیز به همین صورت است .

اگر شما زبانها ی متفاوتی داشته باشیدو نتوانید ارتباط برقرار کنید با همسر خود نیز به همین صورت است و باعث رد شدن پرونده شما می شود .شما باید داخل مدارک خود چند قطعه عکس شخصی از خود و اسپانسر خود داشته باشیدنظیر عکسهای خانوادگیتان که همسرتان نیز در ان باشد .

 

مدارک لازم برای اقامت

 • کارت اتمام سربازی
 • کپی از تمام صفحات پاسپورتتان
 • کپی از کارت PR اسپانسرتان
 • عدم سوء پیشینه شخص متقاضی
 • عقد نامه
 • کارت ملی مرد
 • شناسنامه طرفین
 • مدارکی برای اثبات ارتباط تان
 • شخص اسپانسر باید توانایی مالی داشته باشد  و تا حداقل ۳ سال بتواند همسر خود را حمایت کند

اگر شخص متقاضی شکایتی داشته باشد از اسپانسر خود از لحاظ مالی دولت کانادا اسپانسر را موظف می کند تا هزینه ها همسر خود را بدهددر غیر اینصورت محاکمه خواهد شد .

اگر در طی این ۳ سال زندگی مشترک جدا شوند به هیچ وجه اجازه اقامت کسب نمی کنندو اقامتشان باطل خوا هد شد .

در زمان جدایی تمام هزینه های متقاضی به عهده  اسپانسرش می باشد.شخص اسپانسر شده به هیچ گونه نباید جرایمی داشته باشدو اگر قبلا داشته است باید حداقل ۵ سال گذشته باشد و بخشیده شده باشد یا محاکمه شده باشد.

در ۵ سال گذشته زندگی اسپاسر نباید به هیچگونه ازدواج اینگونه ای رخ داده باشد .فرد متقاضی حداقل ۱۶ سال کامل را باید داشته باشد و شخص متقا ضی نباید به هیچ گونه شریکی داشته باشد .اطلاعات مهم در خصوص اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج را در این نوشته و مقاله بصورت مختصر توضیح دادیم .جهت کسب اطلاعات در زمینه کشور کانادا و روش های مهاجرتی کانادا میتوانید به آرشیو ما در وبسایت آوات و لتس مایگریت مراجعه نماییدو موضوع مورد نظر خود را جستجو نمایید. مقالات وبسایتهای ما صرفا رساندن اطلاعات مختصر و آشنایی اولیه با موضوع خاص میباشد.

 

مطالبی درباره تحصیل در کانادا:

 1. تحصیل در کانادا
 2. تحصیل داروسازی در کشور کانادا
 3. مهاجرت تحصیلی به کانادا
 4. تحصیل دندان پزشکی در کشورکانادا
 5. تحصیل در کشور کانادا
 6. مهاجرت تحصیلی به کانادا
 7. اقامت کانادا از طریق تحصیل
 8. تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا

 

راه های دیگر برای مهاجرت به کانادا:

 1. مهاجرت به کانادا
 2. شرایط مهاجرت به کانادا
 3. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ
 4. مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 5. مهاجرت به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری
 6. مهاجرت به کانادا از طریق نیروی با تجربه کانادایی
 7. مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی و ازدواج
 8.  ویزای طولانی مدت دیدار خانواده کانادا
 9. مهاجرت خوداشتغالی کانادا
 10. سرمایه گذاری در کانادا
 11. مهاجرت تحصیلی به کانادا / شرایط دریافت ویزای تحصیلی
 12. برنامه مهاجرتی استانی به کانادا (PNP)
 13. برنامه های استانهای کانادا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on telegram
ارسال مقاله در تلگرام
Share on twitter
توییت مقاله در توییتر
Share on whatsapp
ارسال مقاله در واتس اپ
Share on email
ایمیل مقاله به دیگری
فهرست مقاله
+905340102540 مشاوره تلفنی در واتس اپ