شماره تماس : 00905340102540 WhatsApp - ساعات کاری 9 صبح الی 18 پنجشنبه ها 9 صبح الی 14

اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی – در سال2019 قوانین اتخاذ شده در خصوص اقامت اتریش -اقامت اتریش از طریق تمکن مالی سازمان مهاجرتی آوات در خصوص اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی اطلاعاتی را برای شما عزیزان در وبسایت آماده نموده. یکی از روش های مهاجرت به اتریش ، اقامت از طریق تمکن مالی اقامت تحصیلی اتریش و اقامت کاری اتریش  میباشد.با هم مقاله ای را در خصوص اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی میخوانیم

نیم نگاهی به کشور زیبای اتریش

کشور اتریش را با نام جمهوری اتریش و پایتخت آن را شهر زیبای وین معرفی میکنیم. کشوری که در قلب اروپاست و از لحاظ زیبایی ، کشور اتریش بی نظیر است. جمعیتی بالغ بر ۸ میلیون نفر در آن زندگی میکنند.  گراتس – لینتس – سالزبورگ – و اینسبروک شهرهای زیبای کشور اتریش را تشکیل میدهند.

آب و هوای کوهستانی و نسبتا سرد را در کشور اتریش میتوانید تجربه کنید. زیبایی کشور اتریش با قرار گرفتن ۷۵ درصد از رشته کوه های آلپ دو چندان شده است.  نژاد مردم اتریش را اکثرا بومیان اتریشی و درصد کمی را یوگسلاوی سابق – ترکها و آلمانی ها تشکیل داده اند. واحد پولی آن همانند دیگر کشورهای اروپایی یورو میباشد.

زنــدگی در کشور اروپایی اتــریش از زبان یک شهروند اتریشی

هزینه های زندگی معمولی در کشور اتریش در سال اول چیزی بین ماهیانه ۶۰۰ تا ۷۰۰  یورو  هست .ولی میشه کم کم از سالهای بعد کمش کرد و در کنارش هم کار کرد . سعی کنید با یه حداقل معلومات زبان آلمانی اینجا بیاین و فکر نکنین : خوب برم اونجا در محیط قرار بگیرم به زبان آلمانی مسلط می شوم ، اینجا اگر بدون اطلاعات از زبان آلمانی تشریف بیارین میرین واسه ۲ سال زبان خوندن خیلی خیلی راحت …

پیشنهاد مطالعه »
اقامت پس از تحصیل دراتریش

پس سعی کنید حتی تویه خونه هم که شده با دانسته های ابتدایی زبان آلمانی اینجا بیاین . مردم کشور اتریش آروم هستند و کاری به کارتون ندارن و با خارجی ها خوبن چون خیلی خارجی تویه کشورشون زیاد هست.ا گه گواهینامه رانندگی دارین حتما تمدیدش کنید و همراه خود بیاورین  و اگه اعتبار داره ترجمه کنید به آلمانی و با خودتون بیارین که اگه لازمتون شد و خواستین گواهینامه اتریشی بگیرین دیگه مشکلی نباشه …

سعی کنید با پاسپورتی که اعتبارش بیشتر از ۱ سال هست اینجا بیاین چون همون اول که میرین کارت ویزای ۱ ساله بگیرین اگه اعتبار ویزاتون کمتر از ۱ سال باشه بهتون تا پایان اعتبار ویزا میدن و دوباره باید حساب خود را مججدا شارژ کنید  ( برای تمدید ویزا برای افراد بالای ۲۷ سال ۹۶۰۰ یورو باید پول تویه حساب بانکی اتریشی در کشور اتریش باشد.)

 

متقاضیان عزیزی که در ایران زندگی میکنند و قصد مهاجرت به اتریش را دارند و میخواهند از طریق تمکن مالی به اتریش مهاجرت کنند :

اگر شما در ایران از وضعیت مالی خوبی برخوردارید میتوانید از طریق تمکن مالی به کشور اتریش مهاجرت کنید.

سرپرست خانواده باید به دولت اتریش ثابت کند که میتواند از پس هزینه های خانواده خود در این کشور بر بیاید و نیازی به حمایت دولت اتریش ندارد.

یعنی حداقل ماهیانه ۱۸۰۰ یـــورو برای خودتون ۹۰۰ یــورو برای همسرتــون و حداقل ۳۰۰ یــورو برای هر فرزند زیر ۱۸ سالتان درآمـــد دارید .

به همین سادگی …..

 

 نکته ای قابل اشاره

درآمد و تمکن مالی شما میتواند بصورت زیر باشد و مانعی نخواهد داشت

پیشنهاد مطالعه »
شرایط مهاجرت به کشور استرالیا

سود سپرده های بانکیتان دریافت حقوق بازنشستگی سهام و سود آن ملکی که اجاره داده شده باشد و …

اگر این شرایط را دارید میتوانید درخواست خود را مبنی بر مهاجرت به اتریش ارسال نمایید و اقدامات لازم را به خانواده آوات بسپارید تا شما هم آواتــی شوید. و آسان و بدون هیچ دغدغه ای زندگی جدید خود را آغاز کنید.

مزیت های استفاده از روش اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی:

آسانترین راه برای مهاجرت به اتریش و اروپا اقامت اتریش از طریق تمکن مالی است
مالیاتی پرداهت نخواهید کرد

در همه سنی میتوانید اقدام کنید

برای رفت و آمد به کشور ایران هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت

خیلی آسان میتوانید اقامت و مجوز خود را تمدید کنید و ….

 

وبسایت اصلی کنسولگری اتریش را مطالعه نمایید ، تمامی اطلاعات بروز شده را میتوانید در وبسایت کنسولگری اتریش مطالعه فرمائید.

 

همانطور که میدانید ممکن است قوانین همواره تغییر نماید و داشتن آدرس وبسایت کنسولگری اتریش کمک زیادی است برای شما عزیزان .

اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی یکی از راه های ممکن و قانونی برای مهاجرت و سکونت شما عزیزان در کشور اتریش . اما شما باید این را بدانید که به هیچ عنوان نمیتوانید در کشور اتریش کار کنید و اجازه کار را تا زمان اقامت دائم خود ندارید .

اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی برای آن دسته از عزیزانی که شرایط مالی مناسبی دارند و در ایران ملک و املاک و یا شرکتی که کار کند و گردش مالی داشته باشد و ماهانه مبلغی را بعنوان سود دارد مناسب میباشد

پیشنهاد مطالعه »
اتریش

 

به پایان این مقاله رسیدیم . امیدواریم تا حدودی توانسته باشیم مطالبی را جهت اطلاعات شما عزیزان در خصوص اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی به اشتراک گذاشته باشیم و بهره کافی را برده باشید. شما عزیزان میتوانید سوالات خودرا در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم. سازمان مهاجرتی آوات و مشاوران عالی رتبه آوات همیشه در کنار شما عزیزان خواهند بود.

راه ها ی دیگری نیز برای مهاجرت به اتریش وجود دارد :

ویزای تحصیلی اتریش

ویزای کاری اتریش

ویزای سرمایه گذاری اتریش

اقامت از طریق تولد در اتریش

برای دریافت آگاهی بیشتر در مورد تحصیل و کار در اتریش با موسسه حقوقی آوات تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ