شرایط اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند

شرایط اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند

افرادی که تصمیم به مهاجرت به کشورها آمریکا را دارند از روشهای مختلفی برای اقامت آن کشور در نظر می گیرند، یکی از این روش ها دریافت اقامت از طریق تولد فرزند است به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم در این مقاله مهاجرت به کشور آمریکا را مورد بررسی قرار داده و درباره اخذ اقامت آمریکا از طریق تولد فرزند سخن بگوییم.

خواندن ادامه

شرایط دریافت ویزای ازدواج و نامزدی آمریکا

شرایط دریافت ویزای ازدواج و نامزدی آمریکا

این روزها که مهاجرت به کشور آمریکا برای مردم ایران کار آسانی نیست؛ وجود یک کیس ازدواج که دارای تابعیت آمریکا باشد می تواند بهترین راه برای دریافت ویزای آمریکا باشد؛ البته که شرایط مختلفی برای دریافت ویزای ازدواج و نامزدی آمریکا وجود دارد و قطعا این روش نیز دارای قوانین و شرایط مخصوص به خود است. ما در این مقاله از شرایط مختلف دریافت ویزای ازدواج و نامزدی در آمریکا سخن می گوییم.

خواندن ادامه

اطلاع از شرایط سرمایه گذاری در آمریکا

اطلاع از شرایط سرمایه گذاری درآمریکا

سرمایه گذاری در آمریکا مزایای بسیاری دارد زیرا کشور آمریکا به دلیل ارتباط خوبی که با سایر کشورهای دارد همواره می تواند در زمینه ی تجاری بسیاری سودمند باشد. به منظور دریافت راهنمایی کامل برای سرمایه گذاری در آمریکا و اطلاع از امتیازهای آن می توانید با شماره های موجود با ما در تماس باشید و راهنمای کامل را به دست آورید. اعتماد شما، سرمایه ما است.

خواندن ادامه

هزینه زندگی در آمریکا 2020

هزینه زندگی در آمریکا 2020

هزینه زندگی در آمریکا شامل هزینه مربوط به مایحتاج روزانه، هزینه حمل و نقل شهری، هزینه های مربوط به پوشاک و همینطور اجاره و خرید خانه است. تعرفه های اعلام شده برای بخش ملک و املاک در آمریکا جهانی بوده و طبق ارز داخلی آمریکا محاسبه می شود. به هر صورت هزینه های مازاد نیز در برخی از بخش های بهداشتی دیده می شود.

خواندن ادامه

هر آنچه در مورد تحصیل در آمریکا باید بدانید

هر آنچه در مورد تحصیل در آمریکا باید بدانید

تحصیل در آمریکا یک فرصت فوق العاده برای بسیاری از دانشجویان است. دانشگاه های موفق و پر طرفدار آمریکا توانسته است با شرایط استثنایی برای دانشجویان، توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کند. تحصیل در چنین مراکز مشهور و معتبر می تواند هم آگاهی و دانش شما را به طور مطلوب افزایش دهد و هم زمینه ی خوبی برای دسترسی به فرصت های شغلی مختلف باشد.

خواندن ادامه

بهترین کشور برای مهاجرت ورزشی کدام است؟

بهترین کشور برای مهاجرت ورزشی کدام است؟

مهاجرت ورزشی اصطلاحی است که برای مهاجرت ورزشکاران و یا مربیان ورزشی به کار میرود که برای پیشرفت در رشته ورزشی خود اقدام به مهاجرت می کنند.بسیاری از کشورهای جهان در قانون مهاجرتی خود برای مهاجرت ورزشکاران و مربیان ورزشی قوانینی را تعیین کرده اند.در این مقاله شرایط و ویژگی هاو مزایای مهاجرت ورزشی به کشور های مختلف را بررسی خواهیم کرد.

خواندن ادامه