لیست مشاغل مورد نیاز آلمان [2021] | دانلود رایگان جدیدترین لیست

بسیاری از افرادی که به دنبال مهاجرت کاری به آلمان هستند، در پی یافتن لیست مشاغل مورد نیاز آلمان می­باشند تا بدین وسیله شانس خود را برای پیدا کردن کار در این کشور بسنجند. خوب است اول بررسی شود که چرا درصد بسیاری از مردم به دنبال این هدف و اخذ اقامت این کشور، از طریق کار هستند.

خواندن ادامه

اخذ تابعیت آلمان در سال 2020

اخذ تابعیت آلمان در سال 2020

کشور آلمان یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین کشورهای جهان و قاره اروپا می باشد. کشور آلمان را به عنوان قطبی صنعتی قاره اروپا می نامندو تمام مبادلات ارزی آن با یورو صورت می گیرد.افرادی هستند که سال‌ها در کشور آلمان زندگی می‌کنند اما همچنان فاقد تابعیت هستند. درواقع تابعیت زمانی معنا پیدا می‌کند که شما به عنوان شهروند آن کشور محسوب شوید. تابعیت شامل امتیازات ویژه‌ای می‌شود که افراد غیر شهروند از آن محروم هستند.تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا در این زمینه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

خواندن ادامه

بهترین شهرهای آلمان

بهترین شهرهای آلمان

در این مقاله قصد داریم شهر های آلمان را معرفی کنیم و دلیل برتری هر کدام را برای شما توضیح دهیم. گران ترین و باکیفیت ترین شهر برای زندگی و البته محبوب ترین شهر برای ایرانیان از جمله مطالبی است که در این مقاله به آن میپردازیم.

خواندن ادامه

مهاجرت به کشور آلمان

مهاجرت به کشور آلمان

مهاجرت به کشورهای مختلف همواره یکی از دغدغه های افرادی است که از شرایط موجودی که در ان هستند رضایت ندارند. دلایل مختلفی بنا به شرایط فردی برای مهاجرت وجود دارد. المان یکی از محبوب ترین مقصدهای جهان برای مهاجرت است. از جمله راه هایی که برای مهاجرت به آلمان وجود دارد مهاجرت تحصیلی است. مهاجرت از طریق ازدواج,مهاجرت کاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری راه های دیگر مهاجرت هستند که در این مقاله قصد داریم به ان بپردازیم.

خواندن ادامه

اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد

اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد

طبق قوانین آلمان در سال 2021-2020 میلادی اگر فرزندی در آلمان متولد شود و پدر و مادر این فرد آلمانی نباشند اما یکی از آنها اقامت 8 ساله متوالی در آلمان داشته باشد آن فرد به تابعیت آلمان در می آید.در این مقاله به یکی از آسان ترین راه های اخذ تابعیت که همان تابعیت از راه تولد است میپردازیم.با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

خواندن ادامه

پناهندگی در آلمان

پناهندگی در آلمان

 آلمان ازجمله کشورهایی است که تعداد کثیری از افراد از تمامی دنیا بلاخص از کشورهای آسیایی جهت پناهندگی در این کشور اقدام کرده و بدین گونه درصدد استفاده از خدمات دولت  آلمان هستند. باتوجه به قوانین جدید دولت  آلمان در رابطه با پناهجویان، ما به شرح مختصری از ورود به آلمان از طریق پناهندگی می‌پردازیم.

خواندن ادامه

اقامت  آلمان از طریق پناهندگی

اقامت  آلمان از طریق پناهندگی

پناهندگی در آلمان روشی بسیار سخت و دشوار است و در این مسیر دشواری ها بسیاری را بایست تحمل کرد. هم چنین بایست شرایط لازم را برای اخذ پناهندگی در این کشور را داشته باشید چرا که در غیر اینصورت درخواست شما رد شده و شما به کشور مبدا برگردانده خواهید شد.توجه داشته باشید که پناهندگی در آلمان به افرادی تعلق می گیرد که توسط گروهی به دلایلی از جمله مذهب، نژاد، ملیت، عقاید سیاسی و غیره مورد اذیت و تحقیر شدن واقع می شوند.

خواندن ادامه

اخذ ویزای آلمان

اخذ ویزای آلمان

هنگامی که شما برای اخذ ویزای آلمان درخواست می کنید ،قبل از قرار ملاقات در سفارت یا کنسولگری شما باید اسناد خاصی را که در این مقاله ذکر خواهیم کرد تکمیل کرده و به همراه خود اماده داشته باشید .اگر بین کشورهای عضو شینگن تفاوت زیادی وجود نداشته باشد. قطعا باید کشور آلمان اولین مبدا شما در منطقه شینگن باشد . می توانید برای اخذ ویزای آلمان در سفارت آلمان و یا  کنسولگری آلمان درخواست کنید .مطالعه ی ادامه ی این مقاله را به شما پیشنهاد میکنیم.

خواندن ادامه

اخذ اقامت در آلمان

اخذ اقامت در آلمان

با توجه به بالا بودن سطح زندگی و اقتصاد بسیار قدرتمند کشور آلمان، افراد بسیار زیادی از کشورهای مختلف به این کشور مهاجرت می کنند. در ادامه مقاله ی که برای شما تهیه و آماده کرده ایم سعی بر آن داریم تا اطلاعات بسیار مفیدی را در مورد اخذ اقامت در آلمان، راه های اقامت آلمان و مزیت های اخذ اقامت در آلمان ارائه دهیم.

خواندن ادامه